מדי שומן

BF-220
₪199
משלוח חינם
BF-600
₪229
משלוח 39 ₪
מדי שומן

אין ספק ששומן הוא נושא שמטריד אנשים שמנים כרזים, צעירים כמבוגרים ונשים כגברים, מדובר על נושא כל כך טעון עד כי אין סוף למחקרים ולחידושים בתחום זה, מדי שומן הם חלק מהחידושים בתחום זה ואין ספק כי הם בין הפופולאריים וזאת משום שהם יכולים לתת לנו את האינדיקציה לגבי אחוז השומן בגופנו בכל עת, היתרון הגדול במכשירים אלו נעוץ בעובדה שהם ביתיים וניתן להשתמש בהם בכל עת ללא צורך ברופא או דיאטן או מכשור מתקדם כל שהוא.

יש כמה סוגים של מדי שומן ולכל אחד מהם הפונקציות שלו והיכולות שלו, בחרו מדי שומן איכותיים ובעלי תו תקן וממקום מוכר ואמין שכן בתחום זה אין להמעיט בערך איכות המוצר.

איזה סוגים של מדי שומן ישנם כיום?

יש כמה וכמה סוגים של מדי שומן ולכולם בסופו של דבר מטרה אחת –  למדוד את השומן בגופנו. יש למשל מדי שומן משולבים יחד עם משקל, כך אדם יכול לדעת מהי מסת השומן בגופו לעומת משקלו, כמו כן משקלים אלו בדרך כלל כוללים גם פונקציה של מדידת מסת השריר.

יש מדי שומן שנקראים קאליפר והם למעשה מודדים את אחוז השומן בגוף, מכשיר זה הוא דמוי תפסן אותו ניתן לשים במקומות שונים בגוף ולמדוד את אחוז השומן, יש מדי שומן קאליפר דיגיטאליים ואנלוגיים ושניהם טובים באותה המידה.

סוג נוסף של מדי שומן הם הקריוצ'ק אך כאן מדובר על מכשיר שמודד את השומנים בדם ויש צורך בדם ולכן בדיקה זו נחשבת לחודרנית יותר אף שיש צורך רק בטיפה אחת של דם.
מכשיר זה יכול לבדוק ביעילות כולסטרול, HDL, טריגליצרידים ועוד.

מדי שומן – לדעת את הכול בזמן
כולנו כבר יודעים שהשומן מזיק לגופנו, אבל לא כולנו יודעים בדיוק מהו אחוז השומן בגוף ומתי הוא יכול להפוך להיות מסוכן. בדיוק לשם כך המציאו מדי שומן, שבעזרתם נוכל לדעת בכל רגע נתון באיזה מצב אנחנו נמצאים ולדאוג לבריאותנו. ישנם סוגים שונים של מדי שומן, ביניהם כאלה המשולבים עם משקל ומאפשרים לאדם לדעת את היחס בין מסת השומן שלו למשקלו וכאלה אשר באמצעות טיפה אחת של דם יוכלו למסור לכם מידע הן על רמת הכולסטרול והטריגליצרידים (שומנים) בגופכם. אם אתם סובלים מהשמנת יתר או שאתם קרובים לשם ורוצים למנוע התפתחות של מחלות הקשורות למסה גבוהה מדיי של שומנים בגוף, מדי שומן הם הפתרון הטוב ביותר עבורכם. 

מדי שומן – לדעת בדיוק מה קורה
אם אתם סובלים מעודף שומן, כדאי מאוד שתצטיידו באחד מאותם מדי שומן שיאפשרו לכם לדעת בדיוק מה מצבכם ובמידת הצורך לפעול בהתאם. מכשירים אלה מאפשרים לכם לדעת בדיוק מהם אחוזי השומן בגופכם ויכולים לסייע לכם לנקוט בפעולות הדרושות על מנת שלא לסבול מהמחלות ומהמצבים הלא נעימים שיכולים להיגרם כתוצאה מעודף שומן. שהרי, עודף משקל הוא לא רק בעיה אסתטית, אלא מצב שיכול להוות גם בעיה בריאותית מסכנת חיים, ולכן חשוב שבכל בית שבו מתגורר אדם הסובל ממשקל עודף או שמעוניין להיכנס לכושר ולהפחית ממשקלו – יהיה גם מד שומן איכותי שיסייע לו בהשגת המטרה.

 

       

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות