whatsapp

מיטות וכסאות לטיפולים, ציוד למטפלים

מיוצר באירופה
מתקפלת עם גב מתרומם
₪1,790
 ₪1611 בקנייה עצמית
משלוח חינם
Gili
₪775
 ₪698 בקנייה עצמית
משלוח 39 ₪
Alon
₪695
 ₪626 בקנייה עצמית
משלוח 39 ₪
Yuval
₪690
 ₪621 בקנייה עצמית
משלוח 39 ₪
עם גב מתרומם
₪3,159
משלוח 199 ₪
ULCO-Embrace
₪1,690
משלוח חינם

מיטות וכסאות לטיפולים

ציוד למטפלים –  רפואה משלימה
הרפואה המשלימה של היום מציעה לנו אין ספור דרכים לשפר את איכות חיינו, הטיפולים יכולים להיות מורכבים או פשוטים אך רובם ככולם נועדו למנוע מחלות בראש ובראשונה אך גם לשפר באופן ניכר את איכות חיינו.

אם אתם מטפלים אלטרנטיביים מרבית הסיכויים כי תצטרכו בשלב כזה או אחר ציוד למטפלים - רפואה משלימה, ציוד זה מחייב הן מבחינת הנוחות והן מבחינת טיב השירות אותו תיתנו.

ציוד למטפלים –  רפואה משלימה הוא בהיקף רחב במיוחד וזאת משום שיש הרבה סוגים של טיפולים ברפואה המשלימה והם כולם מחייבים כלי עזר כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

חשוב להבין כי ציוד למטפלים –  רפואה משלימה יש לקנות במקום מוכר ויש לוודא כי הציוד הוא ברמה הגבוהה ביותר, אין אתם רוצים למצוא את עצמכם מתעסקים עם ציוד פגום שיפגום גם בעבודתכם בהמשך.
אז איזה ציוד למטפלים –  רפואה משלימה ניתן למצוא כיום?
כאמור יש ציוד למטפלים –  רפואה משלימה מכל המינים והסוגים, מיטות עיסוי וטיפולים הן אולי הנפוצות ביותר בתחום זה משום שהן משמשות לסוגים רבים של טיפולים ולמעשה ניתן לומר שהן משמשות כמעט לכולם. תוכלו למצוא מיטות עיסוי וטיפולים מתקפלות, מתכווננות, עם גב מתרומם, מעץ, מבמבוק ואף חשמליות.

ציוד למטפלים –  רפואה משלימה נוספים הם כיסאות עיסוי, אבנים חמות,
כוסות רוח, כריות ייחודיות,
ציוד לקליניקה ועוד.

כשבוחרים ציוד למטפלים –  רפואה משלימה יש להקפיד על איכות המוצרים, רצוי לבדוק האם הם עשויים חומרים איכותיים, האם הם עומדים בתווי התקן במידה ויש דרישה לכך (כמו מיטות העיסוי והטיפולים למיניהן) והאם הם נוחים כי בסופו של דבר נוחות הלקוח תקבע את איכות המוצרים.

מיטות פיזיותרפיה - לטיפול מקצועי ונכון
פיזיותרפיסטים זקוקים למיטת פיזיותרפיה מיוחדת, שתאפשר להם לטפל במטופליהם בצורה מקצועית. מיטת פיזיותרפיה מיטות פיזיותרפיה - חשיבות האיכות משום שמיטות פיזיותרפיה צריכות להיות יציבות מאוד, חשוב לרכוש מיטות איכותיות מתוצרת חברות מובילות בתחום. חשוב שהמנגנון החשמלי המאפשר את העלאתן והורדתן של המיטות על פי צורכי המטפל יהיה מנגנון איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן.
 
מיטות פיזיותרפיה - גם לעיסויים
מיטות למטפלים מקצועיים יכולות לשמש גם לצורך ביצוע עיסויים שונים. הן נוחות, הן רחבות והן מספקות למקבל העיסוי את כל המרחב לו הוא זקוק.  היא מיטה רחבה היכולה לשאת את משקלם של שני אנשים, משום שתרגילי פיזיותרפיה רבים מצריכים את עלייתו של המטפל על המיטה או את הישענותו עליה.

מיטות וכיסאות לטיפולים – חשיבותה של בחירה נכונה

כאשר ניגשים לבחור מיטות וכיסאות לטיפולים, ישנם מספר פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון; הפרמטר הראשון הוא הנוחות, הן של המטפל והן של המטופל. חשוב שלמטפל תהיה גישה נוחה אל המטופל – בהתאם לסוג הטיפול שהוא מעניק, ושלמטפל יהיה נוח על מנת שחוויית הטיפול שלו תהיה חיובית. לכן, אם אתם צריכים כיסאות למטפל, כיסאות לעיסוי, כריות למיטות עיסוי ולטיפולים או מיטות טיפולים – אתם בדיוק במקום הנכון. כאן באתר העיקר הבריאות תמצאו מגוון רחב של מיטות וכיסאות לטיפולים מתוצרת החברות המובילות בתחום, אשר יבטיחו לכם ולמטופלים שלכם את התוצאות הטובות ביותר. נשמח לספק לכם ייעוץ והכוונה לבחירת הציוד המתאים ביותר לסוג הטיפולים שאתם מעניקים ולצרכים הספציפיים שלכם.


איך בוחרים ציוד לטיפולים?


אם אתם מטפלים באחד או יותר ממקצועות הרפואה המשלימה, אתם בוודאי רוצים להעניק מטופלים שלכם את הטיפול הטוב ביותר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא לשלב משהו ייחודי שרק אתם מביאים והשמטופלים שלכם לא יוכלו למצוא אצל שום מטפל אחר, עם ציוד לטיפולים שהינו מקצועי ואיכותי – או במילים אחרות: ציוד שעושה את ההבדל בין כמעט לבין בדיוק. במאמר זה נספק לכם מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירת הציוד המקצועי והטוב ביותר, על מנת שתוכלו לספק למטופלים שלכם את הטיפול המקצועי והיעיל ביותר שאפשר לספק.

רק מחברה מקצועית
על מנת שתהיו בטוחים שאתם רוכשים ציוד לטיפולים שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, חשוב שתרכשו אותו רק מחברה מוכרת ובעלת מוניטין. זאת משום שכשאתם רוכשים מחברה שכזאת אתם יודעים שהיא תספק לכם רק ציוד ומוצרים איכותיים, שכן היא לבטח לא תרצה לסכן את המוניטין החיובי שיצא לה.

רק באחריות
רגע לפני שאתם חותמים על הסכם רכישה של ציוד לטיפולים, חשוב שתוודאו שאתם רוכשים אותו עם אחריות מלאה. אחרי הכול, גם הציוד המקצועי והאיכותי ביותר יכול להתקלקל, אבל אם אין לכם אחריות – אתם נשארים קרחים מכאן ומכאן: גם בלי ציוד שתוכלו לטפל באמצעותו, וגם בלי חברה שתתקן אותו עבורכם או שתספק לכם ציוד חלופי. לעומת זאת, כשאתם רוכשים ציוד באחריות אתם יודעים שכל תקלה או בעיה הקטנה ביותר שמתגלה – תקבל את המענה המקצועי, היעיל והמהיר ביותר מטעמה של החברה המשווקת. לכן, ודאו שיש ברשותכם תעודת אחריות על ציוד לטיפולים מכל סוג שהוא, ושעל התעודה מופיעים חותמת החברה המשווקת כמו גם תאריך הרכישה.

בטיחות היא מילת המפתח
אחד הקריטריונים החשובים ביותר (אם לא החשוב מכולם) לבחירת ציוד לטיפולים הוא, כמובן, הבטיחות. אחרי הכול, הציוד נועד לטפל באנשים ואם, חלילה, ייגרם להם נזק רפואי או נזק אחר במהלך הטיפול – אתם תהיו חשופים לתביעה שתוצאותיה יכולות להיות גרועות מאוד עבורכם. לכן, לפני שאתם רוכשים ציוד כלשהו, חשוב שתוודאו מעל ומעבר לכל ספק, שהוא יוצר על פי כל דרישות הבטיחות ועל פי כל התקנים הקיימים בתחום, על מנת להבטיח למטופלים שלכם טיפול בטוח מכל הבחינות.

הוראות שימוש מדויקות
על מנת שתפי'ו את המרב ואת המיטב מאותו ציוד לטיפולים שרכשתם, חשוב שתדעו בדיוק כיצד עליכם להשתמש בו. אמנם, תמיד אפשר לשאול קולגות או להתקשר ולהתייעץ עם נציגי החברה המשווקת, אולם על מנת להיות בטוחים שאתם משתמשים בו בצורה הטובה ביותר שיש לה את הסיכויים הטובים ביותר להשיג תוצאות, כדאי לוודא שבתוך האריזה שאתם רוכשים יש גם הוראות שימוש מדויקות. רק כך תוכלו לסמוך על עצמכם במהלך הטיפול, ולהיות בטוחים שאתם מבצעים אותו כמו שהוא אכן צריך להיות. כך למשל, אם אתם מעוניינים לרכוש פוינטר לאיתור נקודות הדיקור הסיני בגוף, חשוב שתצורפנה לאריזה הנחיות שימוש מדויקות, שיאפשרו לכם לדעת אילו סוללות מתאימות למכשיר, כיצד להפעילו בצורה הנכונה וכמובן – איך לזהות פעולה לא תקינה שלו.

שירותי תיקון ותחזוקה
חשוב מאוד שתוודאו שיש לכם אל מי לפנות על מנת לקבל שירותי תיקון ותחזוקה של אותו ציוד לטיפולים שרכשתם. אחרי הכול, ציוד לטיפולים הוא הרבה פעמים ציוד חשמלי או כזה שעובד על סוללות, ומכשירים שכאלה נוטים להתקלקל אחרי תקופה. אז אמנם, אם אתם מוודאים שאתם מקבלים עם המוצר תעודת אחריות הרי שבמשך כל תקופת האחריות אתם יכולים להיות רגועים, אולם חשוב שתדעו בצורה ודאית שהחברה תספק לכם שירותי תחזוקה ותיקונים גם בתום תקופת האחריות ואם לא – שיהיה לכם מספר טלפון של חברה אחרת שאליה תוכלו לפנות. אחרי הכול, אתם משלמים את מיטב כספכם עבור המוצרים וחשוב שיהיו בידיכם כל הכלים על מנת שהם ימשיכו לשמש אתכם לאורך זמן.

ציוד לטיפולים – האיכות נמצאת בכף ידכם
אם תבחרו ציוד לטיפולים על פי הפרמטרים שהוזכרו לעיל, סביר להניח שיהיה בידיכם ציוד שהוא באמת מקצועי ושבעזרתו תוכלו להעניק למטופלים שלכם את הטיפול הטוב ביותר. אז אל תשכחו להביא לטיפול אנרגיות טובות ואת הדבר הזה שייחודי רק לכם, ואין ספק שהשילוב של אלה, עם אותו ציוד לטיפולים באיכות מעולה שהשכלתם לרכוש, תעניק למטופלים שלכם טיפול מקצועי ברמה גבוהה והכי חשוב – בטעם של עוד. 
 
למאמרים בנושא לחץ כאן!   
  

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות