שעוני מדי דופק - אביזרים

שעוני מדי דופק – אביזרים שחשוב שיהיו לכם
 
 
אם אתם מתאמנים, בוודאי הצטיידתם כבר בשעון מד דופק, שמסייע לכם לדעת אם אתם מתקדמים וגם שומר על הבריאות שלכם (ואם עוד לא הצטיידתם בשעון כזה, כדאי שתעשו זאת, כי הוא יעזור לכם מאוד). בכל מקרה, חשוב שתדעו, שלשעוני מדי דופק יש אביזרים שכדאי שתדעו עליהם, כי הם יכולים להיות מאוד מועילים עבורכם. כך למשל, תוכלו למצוא תושבת שתחבר את השעון לאופניים שלכם ותאפשר לכם לרכוב בנוח; תוכלו למצוא גם רצועות בד לחזה שיאפשרו לכם לקבל תוצאות מדויקות, כמו גם ממשק להעברת הנתונים מהשעון למחשב על מנת לעקוב בצורה נוחה אחר ההתקדמות שלכם. אביזרים אלה הינם חשובים ביותר לכל מי שבאמת רוצה לשמור על הכושר ולכבוש מטרות ויעדים נוספים.  
 
לחץ כאן למאמרים  ולמידע נוסף

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות