ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות
ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
רהיטים לבית, מזרונים וציוד ספורט
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן ראשי מאמרים מנופי הרמה לחולים סיעודיים
 מנופי הרמה לחולים סיעודיים

מנופי הרמה לחולים סיעודיים

חולים סיעודיים לא יכולים בדרך כלל להתנייד בכוחות עצמם. רוב היום הם שוכבים במיטה ומקבלים את הטיפולים המתאימים מהצוות הרפואי המטפל בהם. למרות זאת, יש הרבה סיבות שבגינן חשוב מאוד לדאוג לכך שהם לא יישארו באותה תנוחה, ולשם כך בדיוק מיועדים מנופי הרמה לחולים סיעודיים. יש היום בשוק כמה סוגים של מוצרים שכאלה, ואם אתם מטפלים במקצועכם אשר תרים אחר עזרים וציוד לטיפול בחולים סיעודיים, או שאדם שיקר לכם הפך לחולה סיעודי ואתם מעוניינים להעניק לו את הטיפול הטוב ביותר, חשוב שתכירו את האפשרויות השונות העומדות לרשותכם. במאמר זה תוכלו ללמוד אודות הסוגים השונים של המכשירים ואודות הפונקציות של כל אחד מהם.
אז שיהיה בתנועה
התנועה חשובה ביותר לכל אדם באשר הוא. היא תורמת מאוד לחיזוק השרירים, היא ממריצה את זרימת הדם וזרימת דם מואצת תורמת מאוד להתחדשות התאים בגוף ולמילוי מצברי האנרגיה והיא גורמת לנו להרגיש הרבה יותר טוב מבחינה פיזית ונפשית כאחד. גם חולים המרותקים למיטתם צריכים מאוד את התנועה, בדיוק בגלל הסיבות הללו, וחשוב מאוד לסייע להם לשנות תנוחה ואף לקום ממקומם ולהתהלך קצת, הכול, כמובן, במידת האפשר בהתחשב במצבם.
באמצעות מנוף הרמה לחולים סיעודיים ניתן לספק לחולים המרותקים למיטתם איכות חיים ברמה סבירה ואפילו יותר, הכוללת מספר פעולות חיוניות, ביניהן:
·         שמירה על היגיינה – חשוב מאוד לשמור על ההיגיינה של חולים סיעודיים, בעיקר של אלה אשר סובלים מחוסר שליטה בסוגרים. מנופי הרמה מאפשרים למטפלים לרחוץ אותם בצורה יסודית ולאפשר להם להרגיש הרבה יותר נעים.
 
·         מניעת פצעי לחץ – חולים הנאלצים לשכב או לשבת באותה תנוחה לאורך זמן עלולים לסבול מהיווצרותם של פצעי לחץ. על מנת להקטין את הסיכון שזה יקרה, חשוב להקפיד על כך שאותם חולים ישנו תנוחה כל שעתיים לערך, במהלך שעות היום לפחות. מי שיכול לנוע בכוחות עצמו – מה טוב, אבל מי שלא – מומלץ מאוד שיסתייע באותם מנופי הרמה שמיועדים בדיוק בשביל זה. 
 
·         ביצוע תרגילים – חולים סיעודיים רבים צריכים הרבה פעמים לבצע תרגילי פיזיותרפיה על מנת לחזק את השרירים החלשים ולשפר את ההרגשה הגופנית והנפשית כאחד. מנופי הרמה מאפשרים לשנות את התנוחה שלהם לתנוחה הרצויה לביצוע התרגילים, ומאפשרים לפיזיותרפיסטים לסייע להם בביצוע התרגילים הדרושים.
 
·         מתן טיפולים – חלק מהטיפולים שאותם חולים צריכים לקבל אי אפשר לבצע בשכיבה, מה גם שלפעמים יש צורך בהעברת המטופלים לחדרי בדיקה אחרים לקבלת טיפול מסוים או לביצוע בדיקה. מנופי הרמה לחולים סיעודיים מיועדים גם עבור הצורך הזה, ומאפשרים לשנות את תנוחת המטופל או להעבירו לחדר אחר על מנת שיקבל את הטיפול הדרוש.
 
·         בשביל ההרגשה הטובה – כשחולים המרותקים למיטה נשארים הרבה זמן במצב סטטי ולא זזים, הדבר עלול להשפיע על מצבם הנפשי בנוסף למצב הפיזי. שהייה ממושכת ומודעת במצב שכיבה עלולה להביא את החולה למצב של מרה שחורה, של דיכאון ושל חוסר רצון להמשיך לחיות. לעומת זאת, כשמסייעים לאות אדם לשנות תנוחה, אפילו ממצב של שכיבה למצב ישיבה, זה גורם לו לראות את המצב בעיניים אחרות ומסייע לו שלא לשקוע בתהומות הרחמים העצמיים והדיכאון.

איך בוחרים מנופי הרמה?

·         התאמה לצרכים – ישנם מספר סוגים של מנופי הרמה, וחשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע על מנת לבחור את המתקן המתאים ביותר לצורכי המשתמש. בין הסוגים הקיימים היום בשוק ניתן למנות מנוף חשמלי, מנוף העמדה, מנוף הרמה, מנוף הקמה, מנופים משולבים (הרמה + העמדה), מנופים קלים לניוד ועוד, וחשוב לקבל את כל המידע אודות כל אחד מהסוגים, כדי לעשות את הבחירה הנכונה.
 
·         נוחות התפעול – חשוב מאוד שהמנוף שתבחרו יהיה נוח וקל לתפעול עבור מי שמטפל באדם הסיעודי.
 
·         אחריות מלאה – מומלץ מאוד לרכוש מנופי הרמה לחולים סיעודיים המיוצרים על ידי חברה מובילה בתחום, על מנת להיות בטוחים ככל שרק ניתן, כי הם ישמשו אתכם לטווח ארוך. בנוסף, חשוב מאוד לוודא שהמוצר שהחלטתם לרכוש מגיע עם אחריות, על מנת שבכל מקרה של תקלה או בעיה – יהיה לכם אל מי לפנות.
סביר מאוד להניח, שאם תבחרו מנוף הרמה לחולה סיעודי על פי הקריטריונים שלעיל, תקבלו מוצר שעונה על כל הדרישות שלכם ושישרת אתכם לאורך זמן.

אפשר גם לשכור מנופים לנכים

לפני שרוכשים מנופי הרמה לחולים סיעודיים חשוב לדעת כי ניתן היום לשכור מנופים שכאלה וכך לחסוך לא מעט כסף. חשוב לוודא שהחברה המשכירה הינה מוכרת וידועה ושהמחיר השכירות אכן משתלם, אולם אין ספק שאם אתם יודעים שאתם צריכים את המתקן לזמן קצר יחסית – השירות משתלם בהחלט.
לסיכום – בין אם מדובר ברכישת מנופי הרמה לחולים סיעודיים על ידי אדם פרטי ובין אם מדובר על רכישה על ידי גוף מוסדי המציע שירותי טיפול סיעודי באנשים מבוגרים, חשוב מאוד לבצע רכישה מושכלת שתאפשר לכם לעשות את המרב על מנת לשפר את איכות חייו של החולה הסיעודי. רכישה על פי הפרמטרים שפורטו לעיל בהחלטת תיכנס לקטגוריה של "רכישה מושכלת", ותספק לכם את הפתרון שעונה על כל דרישותיכם.
  
           
חזרה לרשימה


חדשות
חושב שאתה לידר? בטוח שאתה מעצב דעת קהל? במידה ואתה מאמין שאתה כזה הרשם למערכת הלידרים שלנו ותתחיל...

אמצעי התגוננות מסיכות וסרבלים

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 590 שח

מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك

משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צריכה.


דפי מידע
רשימת הצטיידות לטיפול ביתי
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר

מנוף הרמה לנכים או לסיעודיים
מנוף הרמה לנכים מתאים לשימוש ביתי ולשימוש מוסדי בבתי אבות או מחלקות בבתי חולים. פע...

מטפס מדרגות זחל המאפשר למבוגרים או לנכים, לעלות ולרדת במדרגות
מעלון מטפס מדרגות זחל תוצרת אירופה -הכנס/י לקבלת פרטים ומחיר!

כל מה שהקליניקה שלך צריכה
משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צ...

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!
דפיברילטור (Automated External Defibrillator) הינו מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים ...


iso 9001


בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית