ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות
ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
רהיטים לבית, מזרונים וציוד ספורט
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן ראשי מאמרים 10 טיפים לבטיחות באמבטיה
 10 טיפים לבטיחות באמבטיה

 10 טיפים לבטיחות באמבטיה


חדר האמבטיה יכול להיות מקום מאוד מסוכן לכולנו, ובעיקר לילדים ולקשישים שבינינו. זאת בגלל סכנת ההחלקה שהיא תוצאה ישירה של אגנית הרחצה החלקה שבאה במגע עם המים. על מנת למנוע ככל האפשר את התרחשותם של מצבי סכנה, מומלץ לנקוט במספר פעולות חשובות שיכולות להציל חיים. הנה לפניכם עשרה טיפים שיסייעו לכם לשמור על ביטחונכם ועל ביטחון היקרים לכם בזמן הרחצה.

·      שטיח לרגליים – שימו באמבטיה שטיח למניעת החלקה. שטיחים אלה נדבקים לרצפת האמבט באמצעות ואקום חזק, ואינם מאפשרים  תזוזה של השטיח. כך תוכלו לעמוד על משטח יציב לחלוטין, שאין סכנה שיזוז במהלך שאתם עומדים עליו.
 
·     שטיחון רצפה – פרשו שטיחון אמבטיה מבד לצד האמבט, כך שכשתצאו ממנו תוכלו לדרוך עליו ולא על הרצפה החלקה. כך תוכלו להימנע מנפילות שיכולות להיות להן השלכות לא נעימות בכלל.
 
·      מעקה בטיחות – התקינו בקיר האמבטיה מעקה בטיחות שיאפשר לכם להחזיק בו כשאתם מתקלחים. כך תוכלו למנוע מצבי החלקה שעלולים לגרום לחבלות ראש, לחבלות אגן ולפציעות נוספות.
 
·      כסא רחצה – אם יש לכם קושי לעמוד באמבטיה ו/או אם אתם חוששים מהחלקה, תוכלו להציב בתוכה כיסא רחצה. כיסא זה יאפשר לכם לשבת בנוח באמבטיה ולהתקלח ללא חשש מנפילות. חשוב לציין, שישנם כיסאות אמבטיה שמשמשים גם ככיסאות שירותים, ויכולים לסייע גם בישיבה בחדר הנוחיות.
 
·     לחצן מצוקה – כדאי מאוד להתקין לחצן מצוקה בחדר האמבטיה, על מנת שבכל מצב של מצוקה תוכלו להזעיק את היקרים לכם. הלחצן יפעיל מערכת התרעות שתודיע ליקרים לכם באמצעות צלצול טלפוני ו/או מסרון (SMS) שאתם במצוקה והם יגיעו לסייע.
 
·     תאורת חירום – כדאי מאוד להתקין תאורת חירום בחדר האמבטיה עצמו ובמסדרון. כך, גם במקרה של הפסקת חשמל, תוכלו לצאת מהמקלחת בבטחה.
 
·     נגישות – חשוב מאוד שכל הדברים להם אתם זקוקים בזמן המקלחת (סבון, שמפו, ספוג וכד') יוצבו קרוב אליכם. כך לא תצטרכו להתאמץ כדי להגיע אליהם ותמזערו את סכנת ההחלקה.
 
·       ספוג עם ידית – רכשו ספוג בעל ידית ארוכה, שיסייע לכם לסבן כל אזור בגוף מבלי לבצע תנועות מסוכנות כגון התכופפות או סיבוב.
 
·      אל תנעלו את הדלת – חשוב מאוד שכשאתם מתקלחים הדלת לא תהיה נעולה. כך, אם חלילה יקרה משהו, יוכלו להיכנס לחדר האמבט במהירות ולהושיט לכם עזרה.
 
·     כוונו את המים מבחוץ – מומלץ לכוון את המים לפני הכניסה לאמבטיה ולא כשאתם עומדים מתחת לזרם המים. כך תימנעו ממצב שבו המים יהיו חמים מדיי ויגרמו לכם לכוויות לא נעימות.
 
נקיטת אמצעי הזהירות שצוינו לעיל תסייע למזעור מצבי הסכנה ותאפשר לכם להתקלח בבטחה ובהנאה. את אמצעי הבטיחות למקלחת חשוב לרכוש מחברה שתספק לכם מוצרים איכותיים ועמידים באחריות מלאה. מקלחת נעימה!  

למאמרים ולמידע נוסף בנושא בטיחות בבית ובאמבטיה לחץ כאן!
            
חזרה לרשימה


חדשות
חושב שאתה לידר? בטוח שאתה מעצב דעת קהל? במידה ואתה מאמין שאתה כזה הרשם למערכת הלידרים שלנו ותתחיל...

אמצעי התגוננות מסיכות וסרבלים

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 590 שח

מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك

משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צריכה.


דפי מידע
רשימת הצטיידות לטיפול ביתי
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!
דפיברילטור (Automated External Defibrillator) הינו מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים ...

אתה לידר? את מעצב דעת קהל?
חושב שאתה לידר? בטוחה שאת מעצבת דעת קהל? במידה ואת/ה מאמין שאת/ה כזה תרשמ/י למערכת...

כל מה שהקליניקה שלך צריכה
משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צ...

רשימת הציוד הנדרש לצורך אשפוז, שיקום וסיעוד ביתי
מצורפת רשימת הצטיידות לצורך טיפול ביתי, על מנת להקל את ההתנהלות, ולאפשר טיפול בית...


iso 9001


בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית