ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
ספורט ופנאי
מוצרים לבית, לגינה ולחצר
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן ראשי מאמרים חדר מלח – אפשר גם בבית
 חדר מלח – אפשר גם בבית

חדר מלח – אפשר גם בבית

לבירור מחיר טיפול בחדר מלח לחצו כאן


יכול להיות שכבר שמעתם את המושג "חדר מלח" או מלח טיפולי, בעיקר אם אתם או הילדים שלכם סובלים ממחלות חוזרות ונשנות של דרכי הנשימה. בעבור מי שעוד לא שמע רק נסביר, כי חדר מלח הוא חלל שקירותיו בנויים כולם מ-15 טון (!) של לבני מלח שנחצבו ממעמקי האדמה, ואשר פולטים אל חלל האוויר חלקיקי נתרן וכרום שעושים נפלאות למערכת הנשימה האנושית, למחלות שונות ונגד שיעול. על השאלות איך זה עובד, למי מומלץ הטיפול ואיך אפשר לבצע אותו בלי לצאת מהבית תוכלו למצוא מענה במאמר שלפניכם.

מחלות דרכי הנשימה

רבים מאיתנו ו/או מילדינו סובלים ממחלות שונות ומגוונות של דרכי הנשימה. זו יכולה להיות נזלת כרונית, זו יכולה להיות אלרגיה שגורמת לעיניים לדמוע ולאף לנזול, אלה יכולות להיות דלקות גרון חוזרות ונשנות ואלה יכולים, למעשה, להיות מגוון מצבים נוספים בדרגות חומרה שונות, כגון ברונכיטיס, שיעול, הצטברות של ליחה, דלקות אוזניים וגרון ועוד. במקרים רבים הטיפול התרופתי במחלות אלה לא עובד, או שהוא עוזר לתקופה קצרה ותו לא. כשמדובר בנו, אנשים מבוגרים, אנחנו עוד יכולים לספוג את התופעות הלא נעימות הנלוות לכל אחד מהמצבים הללו במשך זמן ארוך יותר, אולם כשמדובר בילדים אין ספק שזה קשה יותר וכרוך בלא מעט סבל שלהם (וגם שלנו). היום יש פתרון שמאפשר לרוב המוחלט של האנשים להתמודד בצורה קלה יותר עם אותן תופעות נזלתיות וגם נגד שיעול, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. לפתרון זה קוראים חדר מלח.

החדר הקסום

אם תחפשו מידע ברשת אודות הטיפול בחדרי מלח, תוכלו בוודאי למצוא סיפורים רבים אודות אנשים שהחלו בטיפול כשהם סובלים מאוד מאחד או יותר מהמצבים הרפואיים שהוזכרו לעיל, וסיימו אותו כשהם מרגישים הרבה, אבל הרבה יותר טוב. בחיפוש אחר פתרון לבעיות האלרגיה, נזלת ונגד שיעול תמצאו בוודאי גם סיפורים רבים על ילדים שסבלו מאלרגיות או מקשיי נשימה חריפים, ובעזרת סדרת הטיפולים שעברו בחדר המלח מרגישים היום הרבה יותר טוב. אז כן, יש הרבה סיפורים כאלה, והם אמיתיים לגמרי. למעשה, היום רופאי ילדים רבים שנתקלים בילד שסובל מהתסמינים הלא נעימים של מחלות דרכי הנשימה מציעים להוריו לבדוק אם טיפול בחדר מלח יוכל לעזור. ברוב המקרים, כאמור, הוא אכן עוזר. חדרי המלח נמצאו יעילים מאוד נגד שיעול, אלרגיות וקוצר נשימה.

תנשמו עמוק

בוודאי תשאלו מה הקשר בין מלח, אותה תרכובת יונית שרובנו מכירים בעיקר כתבלין נהדר במטבח, ובין הקלה על תסמינים שונים של מחלות בדרכי הנשימה. התשובה היא, שהמלח מכיל נתרן וכרום, שני מינרלים אשר אחת מתכונותיהם הינה ספיחה של נוזלים. מכיוון שמרבית המחלות המדוברות מאופיינות בלא מעט נוזלים, הרי שאם אותם מינרלים נשאפים אל תוך הגוף פנימה, הם סופחים אליהם את הנוזלים (ביחד עם החיידקים ועם הווירוסים) ופותחים את דרכי הנשימה. התוצאה – מיד עם סיום הטיפול, שבמהלכו נושמים המטופלים את רסיסי הכלור והנתרן הללו אל תוך גופם פנימה – רובם המוחלט מרגישים הרבה יותר טוב.

חדר מלח בבית? היום זה אפשרי

אז אמנם אם אתם או ילדיכם סובלים מבעיות נשימה שונות ותלכו לטיפול בחדרי מלח יכול מאוד להיות שתרגישו הרבה יותר טוב, רק שתצטרכו להשקיע בכך לא מעט זמן. אחרי הכול, הטיפול דורש יציאה מהבית ונסיעה אל המקום, שהות של כשעה לפחות בתוך החדר וכמובן – נסיעה בחזרה הביתה. בעידן המודרני והלחוץ שבו אנחנו חיים לא לכולנו יש את הזמן הזה, ולכן חשוב לדעת שאתם יכולים להקים חדר מלח של ממש גם בביתכם. איך? פשוט מאוד. להצטייד במאוורר מלח סאלין ובמנורת מלח, להפעיל אותם על פי הוראות היצרן ,להתחיל לנשום הרבה יותר טוב ולהפחית משמעותית את תופעות הנזלת, השיעול וקוצר הנשימה. אמנם, בגלל העובדה שמדובר במכשירים קטנים יחסית אשר אינם פולטים אל חלל האוויר את אותה כמות של נתרן ושל כרום שנפלטת בחדר מלח של ממש, אולם אין ספק כי אם תשבו לידם מספר שעות ואפילו אם תלכו לישון כשהם עובדים בקרבתכם – תשיגו פחות או יותר את אותו אפקט של שהות בחדר מלח של ממש. במאמר מוסגר נציין, כי אמנם כשמדובר בבריאות העלות לא צריכה לשחק תפקיד עיקרי, אולם כדאי לדעת שרכישת ציוד להקמת חדר מלח ביתי תהיה בדרך כלל הרבה יותר זולה מביצוע סדרת טיפולים בחדר מלח חיצוני, אם כי לבחירה באפשרות הראשונה יש יתרון משמעותי מבחינת מהירות ההשפעה.

תדליק את מאוורר המלח

סאלין והמנורה

לאור כל האמור לעיל, אין ספק כי אם אתם רוצים לנשום יותר טוב או שילדיכם ינשמו יותר טוב, ואין לכם את הזמן להגיע לטיפול בחדר מלח אמיתי, תוכלו בהחלט ליצור בביתכם חדר מלח שיש לו בדיוק את אותה השפעה. אם החלטתם לעשות כן, כדאי שתפנו אל חברה המשווקת מוצרים איכותיים מתוצרת חברות מובילות בתחום, על מנת להבטיח ככל שאפשר את הצלחת הטיפול בכמה שפחות זמן.

         
חזרה לרשימה

חדשות
דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!

מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 590 שח

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك


דפי מידע
הלוואה לחברי קרן מכבי
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר


מנוף כסא הרמה + העברה
מתקן הרמה סיעודי לנכים, כסא העברה, כיסא רחצה ושירותים וכיסא מנוף להכנסת המטופל לרכ...

מנוף הרמה לנכים או לסיעודיים
מנוף הרמה לנכים מתאים לשימוש ביתי ולשימוש מוסדי בבתי אבות או מחלקות בבתי חולים. פע...

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!
דפיברילטור (Automated External Defibrillator) הינו מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים ...

מטפס מדרגות זחל המאפשר לבוגרים או לנכים, לעלות ולרדת במדרגות
מעלון מטפס מדרגות זחל תוצרת אירופה -הכנס/י לקבלת פרטים ומחיר!


iso 9001


בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית