מכשיר נגד נחירות – הפתרון ללילות שקטים
מכשיר נגד נחירות – הפתרון ללילות שקטים

מכשיר נגד נחירות – הפתרון ללילות שקטים

הרבה מאוד אנשים מכירים את התופעה: הם או בני זוגם נוחרים במהלך שנת הלילה, והדבר גורם לכאוס גדול בכל מה שקשור לשינה כמו ששינה צריכה להיות: רציפה וממושכת. גם אני סבלתי מהבעיה, לא כמי שנוחרת אלא כבת זוגו של גבר נוחר, והאמת? אני כבר לא יודעת מה עדיף. הלילות הפכו קשים במיוחד: גם אם הייתי מצליחה להירדם לידו, אם הייתי מתעוררת בלילה לא הצלחתי לחזור לישון בגלל הנחירות. יכולתי להעיר אותו ולבקש ממנו שישנה תנוחה, אבל לא תמיד זה עזר. זה גם ישב לי מאוד על הלב כי לא היה לי נעים שאני צריכה להעיר אותו. התוצאה היתה, ששנינו קמנו עייפים ורגוזים, וכמובן שזה לא עשה טוב ליחסים שלנו. לא מזמן מצאתי את הפתרון: מכשיר נגד נחירות.

הגילוי והתוצאה

על מכשיר נגד נחירות שמעתי מחברה, שטענה בתוקף שזה הפתרון לכל צרותיי (או לפחות לאלה שקשורות בעייפות המצטברת שלי). מה אני אגיד לכם? אין ספק שהיא צדקה. לפני כשבוע רכשתי את המכשיר ונתתי אותו לבעלי שיחיה. הוא, כמובן, מאוד שמח, משום שגם הוא לא אוהב את הסיטואציה שנוצרה (ובעיקר לא אוהב את זה שהוא צריך הרבה פעמים לישון בסלון), וענד את המכשיר עוד באותו לילה (אני אומרת "ענד" כי מדובר במכשיר שנראה כמו שעון לכל דבר). אני נשארתי ערה בכוונה כדי לראות אם ואיך זה עובד ומה אני אגיד לכם? הבדל של שמיים וארץ. זה לא שהוא לא נחר, הוא נחר, אבל הרבה יותר חלש. כל פעם שעוצמת הנחירה היתה גבוהה המכשיר שלח לו פולס חשמלי בעוצמה נמוכה מאוד, שגרם לו לשנות תנוחה אפילו בלי להתעורר! התוצאה של שינוי התנוחה היתה הפחתת עוצמת הנחירות ובמקרים רבים אפילו הפסקתן המלאה. בהתחלה חששתי שמדובר בתגובה מקרית של בעלי למכשיר, אולם זה עבד גם בלילה הבא וגם בלילות שלאחריו. בעלי חזר מהגלות הסלונית כבר בלילה השני, והיום אנחנו ישנים ביחד שינה רציפה וטובה במשך הרבה יותר שעות.

מכשיר נגד נחירות – מומלץ בחום (מייצב לשון נגד נחירות)

אם גם אתם או בני זוגכם נוחרים בלילה בצורה שמפריעה לאיכות חייכם, אני ממליצה לכם לרכוש עוד היום מכשיר Cpap כדי שתוכלו לישון בשקט, תרתי משמע. המכשיר בטוח לשימוש וניתן לכוון את עוצמת הגירוי החשמלי בהתאם לגיל המשתמש, למינו ולממדי גופו. pAnti-Snore – הפתרון הנכון ללילות שקטים. שינה מתוקה!

 
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
הריאות הן איבר הנשימה העיקרי שלנו, שתפקידו העיקרי הינו לשאוף את האוויר בכדי לקלוט חמצן ולפלוט פחמן דו חמצני. החמצן עובר אל מערכת הדם, ואילו התאים בגוף זקוקים לחמצן כדי להתפתח ולפעול כשורה.ישנן מספר מחלות ריאה, ובכתבה זו בחרנו להתמקד בשלוש מהן: אסתמה, COPD ויתר לחץ דם ריאתי עורקי.
מכשירים אלה משחררים לחלל האוויר יונים שליליים, אשר תוקפים את היונים החיוביים ואת הרעלים, נצמדים אליהם ומביאים אותם באמצעות כוח המגנט אל תוך המכשיר. כתוצאה מפעולתם של מכשירים אלה האוויר הופך נקי יותר ברמה של למעלה מ-95%, דבר המאפשר לכולנו לנשום הרבה יותר טוב
משאף מלח הוא מכשיר שבאמצעותו ניתן לשאוף את המלח ישירות אל דרכי הנשימה. כשעושים זאת בצורה נכונה ומקפידים על שימוש עקבי – התוצאות לא מאחרות לבוא. תוך זמן קצר ביותר ההרגשה משתפרת פלאים ועוצמתם של כל תסמיני האנרגיה, הצינון ושאר התופעות שצוינו לעיל תיחלש ובמקרים מסוימים היא אפילו תיעלם
בגלל התחרות הרבה הקיימת בתחום מחולל החמצן, לא תמיד ברור באיזה מכשיר כדאי לבחור. יש היצע גדול מאוד של מכשירים, וכל אחד מציע פונקציות קצת שונות, ולכן לא תמיד יודעים לעשות את הבחירה.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות