whatsapp
מכשיר מלח טיפולי – להקלה על בעיות נשימה
מכשיר מלח טיפולי – להקלה על בעיות נשימה

מכשיר מלח טיפולי – להקלה על בעיות נשימה

כל מי שסובל מבעיות שונות בדרכי הנשימה, כגון אסתמה (קוצר נשימה), דלקות ריאה חוזרות ושאר בעיות במערכת דרכי הנשימה העליונות יודע היום, שאחד הטיפולים הלא-קונבנציונליים לבעיות אלה הוא שהות בחדר מלח. הדעות ברפואה הקונבנציונלית אמנם חלוקות, אולם מסיפורים של אנשים שהיו שם אפשר להסיק שלפחות לחלק מהאנשים השהות שם יכולה לשפר בצורה מאוד משמעותית את איכות החיים. מכיוון שסדר היום העמוס שלנו ולפעמים גם כושרנו הפיזי לא תמיד מאפשרים לנו לפנות את הזמן הדרוש לביקור במקום שכזה, יהיה מועיל ככל שיהיה, הרי שהטכנולוגיה המתקדמת מצליחה להביא את הפתרון עד אלינו. קוראים לזה מכשיר מלח טיפולי.

לנקות את האוויר

השהות בחדר מלח מביאה הקלה משמעותית לאנשים רבים הסובלים מבעיות בדרכי הנשימה, בזכות העובדה שמלח גבישי משחרר לאוויר סילון דק של נתרן ושל כרום. התכונה העיקרית של המינרלים האלה היא ספיחת נוזלים.כתוצאה מכך, כשנמצאים איתם באותו חדר, בתוך זמן קצר יחסית כמות הנוזלים שיש בגוף פוחתת, וההרגשה משתפרת פלאים. אין בכלל ספק, כי השהות בחדר שכולו מלא בחומרים אלה הינה יעילה ביותר, אולם אין גם ספק, כי כשנמצאים בחדר סטנדרטי שהוא הרבה יותר קטן – מכשיר מלח טיפולי יכול לעשות עבודה נפלאה.

איך זה עובד באמת?

מכשיר מלח טיפולי כולל פילטר מלח ומאוורר, המשחרר את האוויר הדחוס שנמצא במכשיר אל תוך חלל החדר. כתוצאה מהמעבר דרך מסנן המלח משתחרר לאוויר תרסיס של נתרן כלורי, אשר בנוסף לספיחת הנוזלים גורם גם לשינוי מאזן היונים באוויר. כתוצאה משינוי זה, המתבטא בהגדלת כמות היונים השליליים שבאוויר, כל מי שנמצא בחדר שואף לקרבו אוויר הרבה יותר נקי. כשאוויר כל כך מטוהר נכנס לגופנו, הוא מנקה אותו מבפנים ומסייע לו להיפטר מהחיידקים ומהווירוסים המקננים בו.

יתרונות נוספים

בנוסף לעובדה כי מכשיר מלח טיפולי מאפשר לנו לנשום הרבה יותר טוב ומסייע בייבוש נוזלי הגוף הבלתי רצויים, הרי שיש לו יתרונות רבים נוספים:

טיהור האוויר הנמצא בחלל – מכשיר זה יעיל ביותר לצורך טיהור החלל מריחות לא נעימים, מעשן ואפילו מאבק.

חיזוק מערכת החיסון – המכשיר יכול לשפר בצורה משמעותית את חסינות הגוף כנגד מחלות חורף שונות ובעיקר כנגד התקררות.

שיפור איכות השינה – כשנושמים אוויר נקי יותר איכות השינה משתפרת פלאים. הנחירות נעלמות או מופחתות, והשינה הופכת רציפה ונעימה הרבה יותר.

שיפור ההרגשה הכללית – כשהגוף מחוזק מבחינה חיסונית, כשאוויר מסביב נקי וכשישנים הרבה יותר טוב, איכות החיים משתפרת פלאים ואיתה גם מצב הרוח.

לאור כל היתרונות הללו מומלץ, למעשה, שהמכשיר יימצא בכל בית ולא רק בבתים בהם דרים מבוגרים או ילדים הסובלים מבעיות בדרכי הנשימה.

אז אם גם אתם רוצים להרגיש הרבה יותר טוב, ובמיוחד אם  אתם סובלים ממחלות של דרכי הנשימה העליונות (ברונכיטיס, דלקת ריאות, דלקת גרון, שיעול אלרגי, נזלת אלרגית / כרונית וכד') – רכשו מכשיר מלח טיפולי ותוכלו לנשום ולהרגיש הרבה יותר טוב.

   
       
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
סיפאפ משדרג בצורה כמעט בלתי נתפסת את איכות החיים של המשתמשים בו. הם ישנים לא מעט שעות רצופות בלילה, הם קמים רעננים ומוכנים ליום חדש, הזיכרן שלהם מתפקד בצורה הרבה יותר טובה, הם הרבה יותר מרוכזים וכמובן פחות עצבניים
סיפאפ הוא פתרון שהומצא במיוחד עבור אותם אנשים הסובלים מתסמונת דום נשימה בשינה והוא פועל בשיטה של הזרמת אוויר קבועה ישירות אל מערכת הנשימה של המטופל. הדבר מתבצע באמצעות מכשיר שמזרים את האוויר דרך מסיכה מיוחדת אל פיו ואפו של המטופל
מדריך מקיף הסוקר את כל הגורמים העיקריים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח בחירה נכונה של מחולל חמצן נייד
הנחירה, על פי הגדרתה, היא הפקת רעש בזמן שינה. למעשה, כל רעש כזה, בכל עוצמה שהיא, נקרא נחירה, אולם חשוב לדעת שישנן נחירות קלות ביותר בעוצמה מאוד נמוכה, ויש נחירות בעוצמה גבוהה מאוד של כ-60-50 דציבלים, שיכולה להפריע מאוד למי שנמצא בקרבתו של הנוחר.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות