whatsapp
מכשיר מלח טיפולי – להתמודדות עם מחלות החורף
מכשיר מלח טיפולי – להתמודדות עם מחלות החורף

 סובלים מנזלת, משיעול או מבעיות אחרות במערכת הנשימה?

מכשיר מלח טיפולי – הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם מחלות החורף

החורף בפתח. אולי זה עוד לא ממש נראה כך בגלל ימי החסד השמשיים שמאפייינים את התקופה, אולם גם מי שממש לא אוהב את העונה הקרה לא יכול להתעלם מהשינויים הקיצוניים שכבר מתרחשים במזג האוויר (חם ביום, קר בלילה) ומהנזלת והשיעולים שכבר תוקפים אותנו או לפחות חלק גדול מהאנשים שסביבנו. למעשה, השינויים הקיצוניים, יחסית, בטמפרטורות, בשילוב העובדה שכולנו נמצאים עכשיו יותר בחללים סגורים, מביאים איתם את מחלות החורף הזכורות ולא כל כך לטוב, וכדי לעבור את החורף כמה שיותר בקלות, חשוב להיערך אליהן מראש.

היערכות למחלות החורף
מחלות החורף כבר מוכרות לכולנו: השפעת שמתדפקת על דלתנו כל פעם במוטציה קצת אחרת, האנגינה, כאבי הגרון, הליחה שמצטברת וחוסמת את דרכי הנשימה, השיעול הכלבי הטורדני (סטרידור או בשמו הארוך "לרינגוטרכאיטיס") ושאר המחלות שהמאפיין העיקרי שלהן הוא גרימת בעיות בדרכי הנשימה. מכיוון המקורן של רוב המחלות הללו הוא ויראלי ולא חיידקי, ברוב המקרים טיפול אנטיביוטי לא יעזור. מה עושים? משתמשים בדרך הטבעית – מכשירי מלח שעושים את ההבדל.

ספיחת נוזלים מנצחת
המלח ידוע בהיותו סופח נוזלים מושלם. אם תכניסו אותו לכוס עם מעט מים תראו איך באופן מיידי המים "מסתפחים" לכדורי המלח הקטנים והופכים לגוש די יציב של חומר. בדיוק מסיבה זו כל טיפות האף למיניהן מכילות מלח, ובדיוק מסיבה זאת נחשבים חדרי המלח כמסייעים נפלאים להתמודדות עם בעיות בדרכי הנשימה. בנוסף לנתרן הכלורי המצוי בו, המלח כולל גם יונים שליליים ורכיבים נוספים הגורמים לחלל האוויר שאליו הם נפלטים להיות סטריליים לחלוטין. התוצאה – רווח כפול:
 
·         ספיחת נוזלי הגוף – המלח סופח, כאמור, את הנוזלים מהגוף ו"מנקה את המערכת" מהנזלת ומהליחה הטורדניות, שהופכות את הווירוס להרבה יותר קשה להתמודדות.
 
·         נשימת אוויר נקי – בזכות היונים השליליים הרבים שנפלטים מהמלח לחלל האוויר, האוויר מיטהר והופך להיות נקי כמעט לחלוטין מחיידקים, מווירוסים ומשאר מרעין בישין. הדבר תורם, כמובן, לכך שפחות מחוללי מחלות ייכנסו לגופנו, וכך נוכל ליהנות משגרת חיים הרבה יותר בריאה.

האם חדרי מלח הם האפשרות היחידה?
לאור כל האמור לעיל, אין ספק כי הימצאות בקרבת מלח הנפלט לחלל האוויר יכולה לתרום בצורה משמעותית לבריאותנו. עד לא מזמן הגעה פיזית אל חדרי מלח – חדרים ייעודיים שמדמים שהות במערת מלח אמיתית. בחדרים אלה נפלט כל העת אל חלל האוויר תרסיס מלח מיוחד, אשר חדירותו אל מערכת הנשימה שלנו תורמת מאוד לספיחת הנוזלים מהגוף, להרגשה הטובה ולחיזוק מערכת החיסון. אבל, אליה וקוץ בה. לא תמיד יש זמן ואפשרות להגיע אל חדרי המלח, והדבר גורם לכך שאנשים לא יכולים להגיע אליהם ממשיכים לסבול הרבה יותר. אבל, היום גם מי שלא יכול להגיע פיזית אל חדרי המלח יכול ליהנות מאותו אפקט, וזאת בזכות העידן הטכנולוגי המתקדם בו אנו חיים.

מכשיר מלח טיפולי – חדר מלח בבית שלכם
מכשיר מלח ביתי מאפשר לכם ליהנות בדיוק מאותם היתרונות של חדר מלח – מבלי לצאת מפתח הבית או ממקום העבודה. מדובר במכשיר חשמלי הפולט אל חלל האוויר תרסיס מלח טבעי המפזר בחלל יונים שליליים וכך מסייע גם לספיחת הנוזלים וגם לטיהור האוויר בחדר. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת ליהנות מהרגשה הרבה יותר טובה, הוא לחבר את המכשיר אל שקע החשמל הקרוב, ללחוץ על כפתור ההפעלה ו... פשוט לנשום. את התוצאות תרגישו, ברוב המקרים, די מהר, ובכל מקרה תתרמו מאוד לחיזוק המערכת החיסונית שלכם.

למי מתאים המכשיר?
מכשיר מלח טיפולי מתאים, בעצם, לכולם. אחרי הכול, כולנו סובלים מבעיות נשימה בעונות המעבר ובחורף, וכולנו היינו רוצים מכשיר פלא שיקל עלינו את התסמינים המרגיזים כמו נזלת, שיעול וקשיי נשימה. למרות זאת, יש אנשים שזקוקים יותר למכשיר, ואלה הם:
 
·         ילדים – ילדים נוטים לסבול יותר מבעיות בדרכי הנשימה וגם סובלים מהן יותר ממבוגרים. השימוש במכשיר יכול להקל עליהם מאוד ולהפוך את תקופת הצינון או המחלה ליותר נסבלת וקלה.
 
·         אנשים הסובלים ממחלות כרוניות – אנשים הסובלים מנזלת או משיעול כרוניים, כמו גם מבעיות חוזרות ונשנות במערכת הנשימה, ימצאו את המכשיר מחזק ומסייע להם בתפקוד היומיומי.
 
·         אנשים הסובלים מדיכוי של מערכת החיסון – אנשים שמערכת החיסון שלהם חלשה ונוטים להידבק יותר במחלות שונות ומשונות, יוכלו למצוא מזור במכשיר המלח הטיפולי, המאפשר להם לנשום אוויר מטוהר ומסייעים לחיזוק מערכת החיסון.
 
אם גם אתם נמנים עם אחת מהקבוצות הללו או שאתם רוצים להקל על הילדים שלכם את ההתמודדות עם תופעות מחלות החורף – מכשיר מלח טיפולי ביתי הוא התשובה עבורכם.
 
לחצו כאן לקטלוג מכשירי מלח איכותיים המשווקים על ידי העיקר הבריאות, ו... שתהיו לנו בריאים!
 
                  
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
מכשיר מלח ביתי מאפשר לכם ליהנות בדיוק מאותם היתרונות של חדר מלח – מבלי לצאת מפתח הבית או ממקום העבודה. מדובר במכשיר חשמלי הפולט אל חלל האוויר תרסיס מלח טבעי המפזר בחלל יונים שליליים וכך מסייע גם לספיחת הנוזלים וגם לטיהור האוויר בחדר
השימוש העיקרי של מחולל חמצן נייד הוא, כאמור, בשעת ניידות. כשנמצאים בבית עדיף להשתמש במחולל חמצן נייח שמסופק על ידי קופת החולים בהמלצת הרופא. זאת על מנת לשמור על המכשיר הנייד כך שיהיה מלא ומוכן לשימוש ברגע שבו מעוניינים לצאת מהבית.
מכשיר סיפאפ CPAP מיועד להקלת הסימפטומים של תסמונת דום נשימה בשינה, המאופיינת בחסימת נתיב האוויר במהלך השינה וגורמת לעצירת הנשימה
אם הילד שלכם סובל מהתקפי קוצר נשימה באופן תדיר, המלווים בצפצופים ובחרחורים – רוב הסיכויים שהוא סובלת מאסתמה ילדים. בין אם הוא כבר אובחן ובין אם עוד לא, חשוב כשהוריו תכירו את הסיבות למחלה ואת תסמיניה

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות