דע את זכויותיך
דע את זכויותיך

 דע את זכויותך 


                            
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
מימוש זכויות רפואיות
נפגעתם בתאונה, חליתם במחלה רוב הסיכויים שמגיע לכם כסף ממספר גורמים! רוצים לקבל מידע על אפשרויות מימוש הזכויות הרפואיות שלכם קראו את המאמר.
ביטוח בריאות וסיעוד
איך מקבלים את הכסף מחברת הביטוח גם עם תביעתך נדחתה, לשלל עצות שימושיות חובה לקרוא את המאמר המצורף
ביטוח סיעודי – כל המידע המקצועי במקום אחד
ביטוח סיעודי הוא כיסוי ביטוחי שאינו נכלל בחוק הבריאות הממלכתי, אדם המעוניין לבטח את עצמו ואת משפחתו בביטוח סיעודי חשוב שיבדוק את מגוון ההצעות השונות הקימות.
דע את זכויותיך
בחוברת זו רכזנו עבורך מידע בנושא סיוע בהתאמת תנאי דיור לאנשים המוגבלים בניידות: מי זכאי לסיוע, סוגי ההתאמות ומהו התהליך הנדרש מהמטופל ומשפחתו על מנת לממש את זכאותו. בנוסף, ניתן למצוא בחוברת קטלוג ציוד רפואי סיעודי ושיקומי שיסייע למי שזקוק לכך.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.
קרא עוד

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות