whatsapp
חשיבות הכיסא האורטופדי
חשיבות הכיסא האורטופדי

חשיבות הכיסא האורטופדי

ישיבה נכונה היא אחת הדרכים העיקריות למניעת כאבי גב ונזקים מצטברים לגופנו.
שגרת יומנו כוללת כמעט תמיד ישיבה במשך שעות ארוכות, אם במשרד (מול מחשב או מול שולחן עבודה) ואם מול המחשב, בבית.
השעות הארוכות בתנוחת ישיבה, שאינה טבעית לגוף, יכולות לגרום לרפיון של שרירי הגב, לחץ על עמוד השדרה, לחץ על מפרקי הירך והברך ובעיות באספקת הדם לגפיים התחתונות. כל אלא עלולים להפוך לנזקים בריאותיים, מכאבי ראש וצוואר ועד פריצת דיסק ושחיקת מפרקים וסחוסים. בנוסף לכך, ישיבה ממושכת מובילה לעתים להתקצרות שרירי הירך והברך, דבר שעלול להוביל לכאבים בכל אזור הגוף התחתון.

הישיבה הנכונה המומלצת על כיסא היא עם ברכיים כפופות בזווית ישרה של 90 מעלות, וכפות הרגליים אמורות להיות ישרות על הרצפה. על מנת להצליח לעשות זאת אנו זקוקים למשענת גב טובה ש"תתקן" את העקומה המתקבלת במצב זה ותתמוך בגב. אם נכופף את הגב קדימה, אנו מגבירים את הסיכוי לבעיות גב ואפילו לפריצת דיסק.
 
קשה לנו להבין כמה שעות בשבוע אנחנו "מבלים" בישיבה מול המחשב או מול שולחן העבודה במשרד. אנחנו בודקים מיילים, רואים סרטים, או סתם מסובבים את הגוף בצורה א-סימטרית ומפותלת כדי לענות לטלפון, לפתוח מגירה, להגיע לחבילת ניירות. כל אותן שעות מצטברות ומשפיעות על גופנו. את הנזקים אפשר למצמצם או למנוע בעזרת פעילות גופנית קבועה, תזונה בריאה ובכלל שמירה על אורח חיים בריא. הדרך הנוספת היא לדאוג לכך שהישיבה שלנו תהיה נכונה ועל כיסא שייתן לגופנו תמיכה מקסימלית.
 
כדי לשבת נכון אנו זקוקים לכיסא אורטופדי, המותאם כדי לאפשר לנו ישיבה נכונה לאורך זמן ובלי כאבים. אל תתפשרו על כיסא פשוט, כמו אלה העשויים מעץ או מפלסטיק - הנזקים לא יאחרו להגיע. כדאי להשקיע בכיסא אורטופדי טוב – הוא יימנע מכם כאבים והוצאה כספית על תרופות וביקורים לרופא בעתיד.
 
כיסא אורטופדי טוב תומך בגב ויכול להתכוונן כדי להתאים את הגובה וזווית המשענת בהתאם למידות גופכם על מנת שרגליכם תהיינה מיושרות על הרצפה. הוא מונע לחצים על עמוד השדרה ומאפשר לכם לזוז עימו לכיוונים שונים מבלי לפתל את הגוף בצורה מסוכנת.
חשוב כמובן להמליץ שגם עם כיסא אורטופדי, מומלץ לכם מדי פעם לעשות הפסקה, לקום ולהתהלך ולעשות תרגילי מתיחה והרפיה קצרים של הראש, הצוואר, הגב והמפרקים.
 
באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר של מוצרים אורטופדיים שונים, ובהם כיסאות ישיבה או כורסאות וגם מושבים אורטופדיים לרכב. אנו מציעים גם כסאות אורטופדים המיועדים לאנשים שעצם עבודתם מצריך ישיבה ממושכת והזזה של הגוף כמו מטפלים, קוסמטיקאיות ורופאים. מעסים יוכלו גם למצוא כורסאות עיסוי מיוחדות, שיקלו לא רק על המטופל אלא גם עליהם עצמם במהלך הטיפול. 
 
עוד תוכלו למצוא אצלנו מושבי עיסוי שיכולים להעניק לכם, ברכב או בבית, עיסוי טוב שיקל עליכם ו"יטפל" בכל הנקודות הכואבות שהתפתחו כתוצאה מנזקי הישיבה הממושכת. כאמור, לעתים קרובות אנו לא שמים לב לכמות השעות ביום שבהן אנו יושבים בתנוחה לא טבעית ומסוכנת. כדאי מאוד להשקיע בתמיכה אורטופדית שתעזור לכם לשבת נכון ובריא. הגוף שלכם יודה לכם.
 
 
 
 
 
 
              
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
כיסא אורטופדי טוב תומך בגב ויכול להתכוונן כדי להתאים את הגובה וזווית המשענת בהתאם למידות גופכם. הוא מונע לחצים על עמוד השדרה ומאפשר לכם לזוז עימו לכיוונים שונים מבלי לפתל את הגוף בצורה מסוכנת.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות