whatsapp

אמבטיה בטוחה

אמבטיה בטוחה לנכים ובעלי מוגבלויות
פעולות יומיומיות עבור אדם בעל מוגבלות הן מסובכות ומורכבות. לעתים הן אף עשויות להיות מסוכנות, במיוחד כשמדובר בכניסה ויציאה מהאמבטיה, וכמובן הרחצה עצמה, כל אלו בשל סכנת החלקה. 
לפיכך לאמבטיה הבטוחה חשיבות גבוהה בשמירה על בטיחותם ונוחיותם של נכים ואלו המוגבלים בתנועה, מפני שהיא מותאמת במיוחד לצרכיהם. אמבטיה בטוחה מאפשרת למשתמשלשמור על עצמאות ונגישות, ללא חשש מאיבוד שיווי המשקל, החלקה או נפילה.
אמבטיה לנכים למעשה מחליפה את האמבטיה הרגילה שמאלצת את המשתמש לשבת בגובה הרצפה. האמבטיה הנוחה עונה על צרכי האדם הנכה, ובכך מאפשרת לו ליהנות מרחצה שמועילה לבריאותו ושלוותו; המים החמים מרפים את השרירים ומשפרים את זרימת הדם.
ישנם דגמים שונים המתאימים לצרכים המגוונים של המטופלים: אמבטיה נפתחת, אמבטיה עם דלת, אמבטיית ישיבה או שכיבה. הדגמים השונים כוללים דלת הנפתחת בקלות לכניסה נוחה, ללא הקושי הכרוך בדילוג מעל דופן האמבטיה. דלת האמבטיה הינה חזיתית או צידית ונפתחת כלפי חוץ או פנים בהתאם לדגם, לכניסה קלה ובטיחותית.אמבטיית ישיבה עם דלת מפחיתה משמעותית את הסיכוי ליפול או להחליק.
לאמבטיה קיימת ידית אחיזה פנימית לשמירה מירבית על בטיחות המשתמש, וכמו כן מושב מוגבה לרחצה בטוחה. כדי לאפשר נוחות ובטיחות מקסימליות, באמבטיה מותקנות כרית ראש ומשענת לזרועות.
רצפת האמבטיה היא רצפה מיוחדת המונעת החלקה. מילוי וריקון האמבטיה מתבצעים במהירות. 
התקנת האמבטיה מתבצעת על ידי שרברב בדומה לאמבטיה קונבנציונלית, והיא ניתנת להעברה ממקום למקום בניתוק אינסטלציה פשוט.
 
מבין הדגמים השונים:

אמבטיות ישיבה עם דלת חזיתית

אמבטיית ישיבה עם דלת מותאמת לכניסה בטיחותית וקלה לאמבטיה, באמצעות דלת כניסה חזיתית הנפתחת כלפי חוץ ללא צורך בדילוג מעל דופן האמבטיה כדי להיכנס לתוכה. כמו כן, באמבטיה מושב ישיבה מוגבה המפחית משמעותית את הסיכוי להחלקה או נפילה. 
קיימת אפשרות להזמין תוספת לדגם זה בשל אמבטיית הישיבה עם דלת, הכולל בנוסף גוף חימום, תרמוסטט, ג'טים לעיסוי ותאורה פנימית.
מידות דגם DG-05: גובה 95 ס"מ, אורך 120 ס"מ, רוחב 78 ס"מ.
ישנם דגמים נוספים בעלי מפרט זהה, במידות שונות:
דגם DG-04:גובה 104 ס"מ, אורך 130 ס"מ,רוחב 80 ס"מ.
דגם DG-02: גובה 95 ס"מ, אורך 100 ס"מ, רוחב 78 ס"מ.

אמבטיה נפתחת

אמבטיות נפתחות עם דלת מאפשרות להשתמש באמבטיה באופן בטוח ונגיש. האמבטיה מאפשרת גישה בטוחה ונוחה בכניסה לאמבטיה, הנאה מחוויית רחצה מפנקת ללא תלות ועזרה של אנשים אחרים.
מידות דגם DG-06 : גובה 100 ס"מ, אורך 150 ס"מ, רוחב 81 ס"מ.

אמבטיית שכיבה עם דלת צידית

אמבטיית השכיבה מתאימה לנכים ולאנשים עם מוגבלות תנועתית. אמבטיית שכיבה בטוחה כוללת דלת כניסה צידית הנפתחת כלפי פנים. כוללת מושב מוגבה, ידית אחיזה לכניסה בטוחה, כרית ראש ומשענת זרועות ארגונומית.
מידות דגם DG-20: גובה 62 ס"מ, אורך 170 ס"מ, רוחב 80 ס"מ.
 
למידע נוסף ולרכישת אמבטיה בטוחה – צרו קשר בטל' 072-2159090 או דרך האתר, ואנחנו נשמח לעזור ולעמוד לשירותכם.
 
    

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות