whatsapp

חומרי חיטוי לידיים

במכירת חיסול
500 מ"ל
₪9₪11.9
משלוח 39 ₪
במכירת חיסול
1 ליטר
₪13₪17.9
משלוח 39 ₪
במכירת חיסול
אלכוהול ג'ל - גלון 5 ליטר
₪114
משלוח 39 ₪
במבצע כולל 1 ליטר תרחיץ אלכוהול משלוח חינם
₪249
 ₪187 בקנייה עצמית
משלוח חינם
במכירת חיסול 50% הנחה
PL-151055
₪150₪300
משלוח 39 ₪
במכירת חיסול
500 מ"ל בקבוק עם משאבה לחיצה
₪12₪18.9
משלוח 39 ₪
5 ליטר תרחיץ אלכוהולי
₪150₪159
משלוח 39 ₪
במכירת חיסול
200 מ"ל
₪8.50₪13.5
משלוח 39 ₪
על עמוד
₪1,590
 ₪1431 בקנייה עצמית
משלוח 49 ₪
germstar citrus
₪159
 ₪143 בקנייה עצמית
משלוח 49 ₪
₪199
 ₪179 בקנייה עצמית
משלוח חינם
₪990
 ₪891 בקנייה עצמית
משלוח 49 ₪
₪1,100
 ₪990 בקנייה עצמית
משלוח 49 ₪
₪229
 ₪206 בקנייה עצמית
משלוח 29 ₪
בקבוק 1 ליטר עם פקק
₪32.90
16oz - קרטון של 12 בקבוקים
₪770
2oz - קרטון של 25 בקבוקים
₪299
תרחיץ אלכוהולי - 150 מ"ל
₪12.90
תרחיץ אלכוהולי 500 מ"ל
₪18.90
חומרי חיטוי לידיים

חברת GERMSTAR 

החברה הוקמה בסוף שנות התשעים כדי לפתח, לייצר ולשווק מערכת תברואתית חדשנית, ללא מגע יד אדם, המבוססת על טכנולוגיה שפותחה ונרשמה על ידי המייסדים של החברה – מר הורסט בינדרבאואר וד"ר מישל בינדרבאואר. מדובר במתקן (דיספנסר) ייעודי, המכיל ג'ל לניקוי ידיים, ומאפשר ליהנות מג'ל שמשמיד 99% מהחיידקים במהירות וללא צורך לגעת במתקן הזה 
עצמו.

גרמסטאר | germstar – הדיספנסר שעושה את ההבדל
כולנו יודעים כי ניקוי ידיים וחיטוי ידיים הן פעולות חשובות מאין כמותן תמיד, ובמיוחד במקומות בהם יש כמות גדולה של חיידקים, כמו למשל במוסדות רפואיים שונים, בתי מלון, בתי אבות, בתי דיור מוגן, שירותים ציבוריים ועוד. הדרך הטובה ביותר להיות בטוחים כי הידיים נשארות נקיות באמת ולהפחית עד למינימום האפשרי את הסיכון להידבק בחיידקים ו/או בווירוסים שונים באמצעות מגע הידיים, הוא להשתמש בג'ל חיטוי מיוחד אשר משמיד את החיידקים, ורצוי שניתן יהיה להשתמש בו מבלי שהידיים יצטרכו לגעת במתקן בו הוא נמצא (שכן במקרה כזה כל האנשים שמעוניינים לחטא את ידיהם יגעו במתקן, שיכול להפוך ל"תחנת מעבר" נוחה מאוד בעבור החיידקים). אם תהיתם, רחיצת ידיים יכולה כמובן לעזור, אולם מכיוון שלא כל האנשים רוחצים ידיים כמו שצריך לרחוץ אותן על מנת להבטיח שהחיידקים הושמדו (שפשוף של שתי הידיים עם סבון במשך 15 שניות לפחות), ומכיוון שבדרך זו החיידקים יכולים לעבור מאחד לשני דרך הברז עצמו – הרי שאין בכלל ספק שהדרך הטובה ביותר לשמור על היגיינת הידיים היא באמצעות חומר חיטוי לידיים – ג'ל ידיים ייעודי. בדיוק בשביל זה הוקמה חברת BINDERBAUER PHARMACEUTICALS, אשר פיתחה את הרעיון הגאוני: דיספנסר ייעודי ובו ג'ל חיטוי לידיים בריח מנטה טרי, שאינו מותיר שאריות דביקות לאחר השימוש, המבטיח ניקיון יסודי של הידיים והשמדה מוחלטת של החיידקים, וכל זאת – ללא מגע עם העור.

גרמסטאר | germstar – לשמירה על היגיינת ידיים במוסדות רפואיים
לפני ביצוע של פרוצדורות רפואיות, הצוות הרפואי מחויב לחטא את הידיים על מנת שלא להדביק את המטופלים במחלות. מכיוון שלא תמיד יש אפשרות לרחוץ ידיים, ומכיוון שגם כאשר רוחצים ידיים יכולה להתרחש הידבקות בגלל המגע עם הברז, הרי שה- גרמסטאר, מתקן ייעודי המכיל ג'ל ניקוי לידיים, מהווה פתרון מצוין. את הדיספנסר  ניתן להתקין על הקיר או להעמיד על משטח ישר, ובאמצעות פעולה פשוטה של הושטת הידיים אל עבר החיישן שמותקן בו – ניתן להפעיל את המכשיר ולחטא את הידיים ברמות חיטוי שונות – על פי הצורך (בין 0.7 מ"ל ל- 6.0 מ"ל בכל פעולת חיטוי, כאשר 6.0 מ"ל הינה הכמות הנדרשת לשימוש לפני ניתוח).

...וגם בכל מקום אחר
בזכות ההתקנה הפשוטה שלו, השימוש הקל והנוח בו וכמובן – התוצאות הנפלאות שהוא משיג בהשוואה לכל מתקן או תכשיר אחר לחיטוי הידיים, הרי שהיום ניתן למצוא אותו במקומות רבים ברחבי הארץ, ביניהם נמל התעופה בן גוריון, מוסדות רפואיים שונים, שירותים ציבוריים, מסעדות, בתי קולנוע, תחנות רכבת ומקומות רבים נוספים. אין ספק, שחברת BINDERBAUER PHARMACEUTICALS הגשימה את ייעודה, והצליחה לפתח מתקן ברמה גבוהה ביותר, המאפשר להשיג חיטוי לידיים ברמה של 99%, תוך ניצול מקסימאלי של כמות הג'ל שבתוך השקית וכמעט ללא צורך בתחזוקה.

ג'ל לידיים – פתרון שעובד באמת
אם גם אתם צריכים שיהיה ברשותכם פתרון לחיטוי ידיים מיטבי, אתם צריכים את הגרמסטאר germstar של BINDERBAUER PHARMACEUTICALS. באמצעות התקנה פשוטה והפעלה פשוטה עוד יותר, תשיגו חיטוי ברמה הדרושה לכם, ותיהנו מהעובדה כי לא רק שההפעלה שלו קלה, אלא גם התחזוקה. אם הג'ל שבשקית עומד להיגמר, אתם מוזמנים לפנות אלינו ליצירת קשר לחץ כאן! ונשמח לספק לכם שקיות ג'ל ואביזרים נלווים נוספים, כגון מגן ברזל איכותי ביותר למתקן. בנוסף תוכלו לרכוש אצלנו מכשיר שולחני מבית BINDERBAUER PHARMACEUTICALS, אשר מאפשר ליהנות מחיטוי ידיים ברמה הגבוהה ביותר – גם במקומות בהם לא ניתן לתלות את הדיספנסר על הקיר.

שקית ג'ל CITRUS לדיספנסר GERMSTAR
שקית מילוי של ג'ל לדיספנסר GERMSTAR מלאה בג'ל לחיטוי ידיים ברמה הגבוהה ביותר. השקית מגיעה כשהיא אטומה וסטרילית לחלוטין, כך שהיא מוגנת מפני כל זיהום שהוא ומבטיחה חיטוי מושלם. השקית הינה חד פעמית, ומאפשרת ניצול מרבי של הג'ל ללא בזבוז של חומר ושל כספים מיותרים. השקיות הללו מתכלות ואינן פוגעות בסביבה – דבר המהווה יתרון מאוד משמעותי בכלל, ולמוסדות בהן השימוש בג'ל תכוף בפרט. חשוב: שקית אחת מספיקה לכ-1400 שימושים במינן של 0.7 מ"ל. החומר הנעים למגע, שמכיל אתנול, מים ואיזופרופנול, עבר את כל הבדיקות הנדרשות והוא מסוגל לקטול 99.99% מהחיידקים. אם לסכם, זה לא עוד ג'ל ניקוי, מגבוני אלכוהול או חומרים אחרים שלא באמת עובדים, אלא ג'ל שבאמת מחטא ידיים. נסו ותיווכחו בעצמכם.   

דיספנסר ללא מגע לג'ל ניקוי לידיים
מתקן חדשני בטכנולוגיה מתקדמת, המאפשר לחטא את הידיים ברמת החיטוי הגבוהה ביותר – מבלי לגעת במתקן עצמו. האפשרות לחטא את הידיים מבלי לגעת במתקן מבדלת את המתקן הזה מאחרים משום שכאשר נוגעים במתקני החיטוי אפשר להינזק מחיידקים שנמצאים עליהם בגלל מגע של אנשים אחרים. ברגע שמבטלים את הצורך הזה, מורידים עוד יותר את הסיכון להידבקות במחלות, ובשילוב העובדה שהג'ל עצמו קוטל 99.9% מהחיידקים, הרי שרמת החיטוי שמגיעים אליה היא הרמה המרבית. אם לכל היתרונות הללו נוסיף את העובדות, שהמתקן מאפשר ניצול מקסימלי של החומר ושהשקיות בהן הוא מגיע הן שקיות מתכלות, הרי שללא שום ספק מדובר באחד המתקנים לחיטוי ידיים הטובים ביותר שקיימים היום, ולא בכדי ניתן למצוא אותו במקומות ציבוריים רבים, כולל בשדה התעופה בן גוריון.
 
דיספנסר ללא מגע לג'ל ניקוי – עם חיישן אינפרה-אדום
מתקן חדשני לניקוי ולחיטוי ידיים ללא מגע יד אדם, הפועל באמצעות חיישן אינפרה-אדום. ברגע שהחיישן מזהה תנועת ידיים, הוא מפעיל את המתקן שמוציא מינון מדויק של ג'ל (0.7 – 6.0 מ"ל – על פי הכוונון שנעשה מראש). החומר עצמו הוא ג'ל לחיטוי ידיים, אשר הוכח ככזה שקוטל 99.9% מהחיידקים, ומשיג את התוצאות האופטימליות ביותר. בזכות העובדה שאין מגע ידיים במתקן עצמו, הרי שגם האפשרות להידבק בחיידקים כתוצאה ממגע במתקן לאחר שנגע בו אדם חולה מתבטלת לגמרי, יתרון אשר הופך את המכשיר למצוין לשימוש במקומות ציבוריים בכלל ובמוסדות רפואיים בפרט.

דיספנסר שולחני לג'ל ניקוי ללא מגע – עם חיישן אינפרה-אדום
חיטוי ידיים חשוב לא רק בבתי חולים, אלא גם בהרבה מאוד מצבים, כמו לפני האוכל, לאחר יציאה מחדר השירותים, לפני טיפולים שונים המשתייכים לקטגוריית הרפואה המשלימה ועוד. מכיוון שלא תמיד יש אפשרות לשטוף את הידיים במים ובסבון, ומכיוון שהרבה אנשים צריכים פתרון מידי לצורך זה, פיתחו בחברת גרמסטאר דיספנסר שולחני, הניתן להתקנה על כל שולחן שהוא, ומאפשר חיטוי ידיים ברמה הגבוהה ביותר האפשרית, בצורה מהירה ופשוטה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקין את הדיספנסר על השולחן לאחר שהכנסתם לתוכו את שקית הג'ל לניקוי ידיים המתאימה, ולהעביר את ידיכם מתחת לחיישן האינפרה-אדום. בתוך שניות תצא מהמכשיר כמות הג'ל הרצויה (על פי הכוונון המוקדם שלכם) ותאפשר לכם להיות בטוחים שהידיים שלכם נקיות באמת.

מגן ברזל עם מנעול למתקני germstar
אם גם אתם רוצים ליהנות מהדיספנסר לחיטוי ידיים ללא מגע של חברת germstar, אולם חוששים מפני ונדליזם, אתם לא צריכים לוותר. אתם יכולים לרכוש מאיתנו את מגן הברזל הייעודי למתקן החדשני הזה, שכבר מותקן בהרבה מאוד מקומות ציבוריים בישראל ומבטיח חיטוי ידיים ברמה הגבוהה ביותר. המגן מיועד במיוחד למקומות ציבוריים שבהם אין השגחה שיכולה למנוע פגיעות במתקן ו/או גניבות, והוא חוסם את האפשרות להזיק לו בשעות בהן לא אמור להיות בו שימוש. באופן זה ניתן להתקין את הדיספנסר לחיטוי ידיים, שמבטיח ניקוי ידיים ברמה הגבוהה ביותר האפשרית בעזרת הג'ל שקוטל 99.9% מהחיידקים, בכל מקום בו הוא נחוץ. לפרטים ולהזמנות פנו אלינו.
 
עמוד רצפתי לדיספנסר ג'ל ניקוי ידיים של germstar
הדיספנסר לניקוי ידיים של חברת germstar מבטיח חיטוי ידיים ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג, וזאת באמצעות ג'יל החיטוי המיוחד הקוטל 99.9% מהחיידקים. המכשיר ניתן להתקנה על הקיר, אולם אם אין אפשרות להתקינו על קיר, ניתן להיעזר בעמוד הרצפתי הייעודי. עמוד זה מאפשר תלייה בטוחה של המתקן לחיטוי ידיים בצורה כזאת שלא יהיה כל חשש לנפילה, ובאמצעותו ניתן להציב את המתקן בכל מקום רצוי. מקומות רבים כבר משתמשים בעמוד הרצפתי לדיספנסר של germstar, וביניהם מכוני כושר, מכוני ספא, מרפאות, בתי קולנוע, מסעדות, מקומות בילוי נוספים וגם – שדה התעופה. אז אם חשובה לכם ההיגיינה, אל תוותרו עליה רק משום שאין לכם קיר פנוי. רכשו את העמוד הרצפתי הייעודי, ותוכלו ליהנות מהיגיינה ברמה הגבוהה ביותר.
 
באתר העיקר הבריאות תוכלו למצוא דיספנסרים של BINDERBAUER PHARMACEUTICALS, שקיות ג'ל חיטוי ומגן ברזל מותאם, שיאפשרו לכם ליהנות מידיים נקיות באמת. כי העיקר, כמו תמיד – הבריאות. 
 
למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות