כפפות חד פעמיות

כפפות חד פעמיות

 

כפפות – למען ההיגיינה ולמען הבריאות
 

כפפות משמשות צוותים רפואיים לביצוע מטלות ומשימות רבות, החל ממשימות ניקיון וחיטוי של מכשירים, על מנת להבטיח שפציינטים שיטופלו באמצעותם לא יידבקו במחלות שונות, דרך טיפול בדגימות דם ובבדיקות שתן שנלקחות באופן שוטף מהחולים ועד לטיפול בחולים עצמם, המחייב גם הוא, כמובן, שמירה על היגיינה מרבית. כפפות לטקס, כמו גם כפפות אחרות, מספקות פתרון הולם לצרכים הללו ומאפשרות לצוותים הרפואיים לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר, כשהם מגנים גם על החולים וגם על עצמם מפני הידבקות במחלות שעוברות באמצעות וירוסים ונגיפים.

   

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות