דגם: להשכרה
פתרון כולל ומקיף לקשישים שחיים לבד בבית המאפשר להם סביבה מוגנת ובטוחה יותר בבית ומחוץ לו
מחיר כולל מע"מ
₪195.00
ניתן עד 1 תשלומים
משלוח ₪250
מערכת אמיטי מספקת פתרון מקיף בבית ומחוץ לבית לזקנים שחיים לבד ומאפשר להם סביבה מוגנת ובטוחה יותר בבית ומחוץ לו

המערכת ניתנת בהשכרת חודשית ללא התחייבות, ניתן לבטל את הסכם השכירות של המערכת בהתראה של חודש מראש
ניתן להוריד את האפלקציה לטלפון חינם ללא תשלום
ניתן להוסיף חישנים לבית בתוספת תשלום
 
המערכת החכמה לומדת את התנהגות האדם בביתו ומתריעה על חריגות לבני משפחה נבחרים.
 
המערכת נועדה לאפשר לאנשים מבוגרים לחיות בבטיחות ועצמאות מרבית בבית, בדיור מוגן או בבית אבות.
 
המערכת מסייעת לבני המשפחה ולמטפלים לספק השגחה/טיפול מיטביים, ותורמת לשלוות הנפש של כל המשפחה.
 
המערכת מספקת פתרונות לקשיים בהם נתקלים לעיתים קרובות אנשים מבוגרים אשר חיים בבית לבד.

לחיות בבית בגיל הזקנה
רובנו מעדיפים לחיות בבית שלנו, במקום שבו בנינו את החיים שלנו, במקום שאותו אנחנו מכירים.  מערכת אמיטי בבית מאפשרת לזקנים, גם כאלה שחיים לבד, להמשיך לחיות בבית, בסביבה האהובה והמוכרת. המערכת מספקת סביבה תומכת המקלה על הזקן ובני משפחתו.

 

אפליקציה לבני משפחה של הזקן – השקט הנפשי שלי
כאשר אמא או אבא חיים לבד בבית אף אחד לא יודע אם קורה להם משהו. לחצני מצוקה מספקים פתרון מוגבל בהנחה שהקשיש לקח את הלחצן, זכר ללחוץ עליו, ולא העדיף ש״לא להפריע לאף אחד״, כי ״הוא יסתדר כבר לבד״. מערכת אמיטי מנתחת את המצב בבית ויוצרת התרעות בזמן אמת על מצבים חשודים ללא תלות בפעולה כלשהי של הדייר.
 
 


פרטיות
מערכת אמיטי לא מצלמת או מעבירה מידע חזותי כלשהו מהבית. ככה אנחנו שומרים על האיזון בין פרטיות הדייר לביטחונו האישי.
 

 אלצהיימר, דמנציה ושוטטות
כאשר ההורה מתחיל להיות מבולבל כל המשפחה נכנסת למצב של מתח וחוסר אונים מתמיד. המחשבה על כך שאמא או אבא משוטטים ולא ממוקדים מדירה שינה מעיניהם של אנשים רבים ומקשה על התפקוד ביומיום. באמצעות אפליקציה פשוטה בטלפון של הזקן ושל בן משפחה ניתן לקבל מידע על מיקום הזקן בזמן אמת והתרעות על חריגה מתחום מוגדר.  בנוסף מספקת המערכת אפשרות לתקשורת חרום בין הזקן ובן המשפחה או המטפל.
 תזכורות לקיחת תרופות
היכולת לקחת את התרופות הנכונות ובזמן היא תנאי הכרחי כדי להישאר לגור בבית ללא סיוע.  כמו כן, לקיחה של תרופות לא נכונות, במינון לא נכון, או בזמן לא נכון, עלולות לגרום להתדרדרות במצב הבריאות ואף ביכולות קוגניטיביות. מערכת אמיטי מאפשרת יצירת תזכורות ללקיחת תרופות ודורשת קבלת משוב מהדייר שאכן לקח את התרופה.
 


 
מניעת תאונות
לפעמים פרט קטן יכול ליצור בעיה גדולה. תנועה בחושך ללא הדלקת תאורה מבחירה או כתוצאה מהפסקת חשמל מגדילה את הסיכוי לנפילה, שעלולה להסתיים בנזק בלתי הפיך. מערכת אמיטי מזהה מצבים כאלה ומדליקה תאורת חרום שמסייעת לזקן לנוע בבטחה בביתו.
 
 
 
התרעות אוטומטיות מותאמות באופן אישי
חשד לנפילה
שינויים בהתנהגות
יציאה מהבית או אי חזרה הביתה בשעות חריגות
כניסה של אדם נוסף הביתה בשעות חריגות
השארת דלת פתוחה בזמנים חריגים
שהייה זמן רב במקום חריג למשל שרותים או מקלחת
קימה חריגה מהמיטה בלילה
אי חזרה למיטה לאחר קימה בלילה
כמות חריגה של יציאות מהמיטה
אי קימה מהמיטה בבוקר
יציאה מאזור מוגדר מחוץ לבית
והתרעות נוספות בהתאמה אישית
 
דוחות ומידע לבן משפחה או מטפל (דרך אפליקציית Amity Pro/Lite)
פעילות בבית ב-12 השעות האחרונות
דיווח זמן אמת – מיקום נוכחי וזמן שהיה במיקום נוכחי
תקינות מערכת
מיקום מחוץ לבית
 
 
מצבי חרום
מערכת אמיטי מאפשרת להתמודד בצורה טובה עם מצבי חרום על ידי קשר עם בני משפחה, וכמו כן, מאפשרת יכולות של מערכות ותיקות, כגון:
לחצן מצוקה
אפשרות חיבור למוקד מצוקה
התאמה אישית
המערכת גמישה וניתנת להתאמה לצרכים משתנים עקב שינויים במצב בריאותי או תפקודי.
המערכת מספקת פתרונות גם לקשיים שכיחים איתם מתמודדים אנשים בשלבים שונים של אלצהיימר/ דמנציה. לדוגמא: יציאה מהבית בשעות לא סבירות, אי סגירה של הדלת, השארת תנור/ כיריים פועלים, כניסת זרים לבית (כאשר הדייר במיטה/ אינו בבית), מצבי סיכון לא מדווחים (חוסר שינה, אי אכילה וכו’).
בנוסף, המערכת מספקת מידע לגבי הרגלי יומיום והרגלי שינה מעקב של בני המשפחה על מידע זה עשוי לסייע בזיהוי מוקדם של בעיות ומניעת התדרדרות במצב רפואי, או בהתאמת התמיכות הנדרשות לאור שינויים במצב התפקודי.

כל ההתרעות מותאמות לדייר באופן אישי. בניית ההתרעות מתבצעת לאחר תקופת הסתגלות בה המערכת נמצאת בבית הדייר, ובשיתוף מלא של הדייר.
 

 
ניהול התרעות
המערכת פועלת באופן אוטומטי. הדייר אינו נדרש להפעיל אותה בשום עת. ההתרעות מותאמות באופן אישי לכל אדם ולהרגלים הספציפיים שלו, כמו גם לצרכים של בני המשפחה/ המטפלים.
התרעות יכולות להישלח במספר דרכים: SMS, הודעה קולית מוקלטת או מייל.
התרעות יכולות להישלח לגורמים שונים: בני משפחה, שכנים, מטפלים, מוקד מצוקה.
התרעות יכולות להישלח למספר גורמים, ובמספר אופנים במקביל (לדוגמא למוקד ולבן משפחה. ניתן לבחור אופני התרעה שונים לסוגי התרעות שונים (למשל הודעה קולית להתרעת חירום ומייל להתרעה על שינוי במצב תפקודי).
בנוסף, קיימת אפליקציה ייעודית לאנדרואיד עבור בני המשפחה/ מטפלים. האפליקציה מספקת מעבר להתרעות, גם אפשרות לצפייה מאובטחת בנתוני הדייר המסוים (מה המצב בבית בזמן אמת).
 
 
מבנה המערכת
המערכת מורכבת מיחידה מרכזית – הכוללת מסך מגע עם תצוגת שעון ותזכורות.  זו היחידה שאחראית על התקשורת עם החיישנים מצד אחד ועם שרות הענן מצד שני.
יחידות קצה- חיישנים מסוגים שונים אשר אוספים מידע סביבתי (מצב תאורה, טמפרטורה, תנועה, פתיחה/ סגירה של דלת, המצאות/ אי המצאות במיטה).
נתונים מכל היחידות מנותחים בשרות הענן של אמיטי וכך נאסף במערכת מידע אודות דפוסי הפעילות של הדייר. בעזרת אלגוריתמים חכמים והנחיות מותאמות אישית, המוזנות למערכת, המערכת מזהה מצבי חריגה מהשגרה – מצבי סיכון או שינוי תפקודי.
כל היחידות (פרט ליחידה המרכזית ולמיטה אשר מחוברות לחשמל) הן אלחוטיות ומותקנות בצורה פשוטה ומהירה. אין צורך ברשת אינטרנט בבית.
 
 
פרטיות ואבטחת נתונים
כל הנתונים המועברים ברשת מועברים באופן מאובטח, גישה לנתונים אפשרית רק לבעלי הרשאה.

מה כוללת הערכה?
מערכת אמיטי ביתית
4 חיישנים אוניברסלים
1 חיישן מיטה

 


 
             
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
אחריות: מלאה לקילקולים
יצרן: Amity
ספק: xorcom - לחץ לצפייה במוצרי הספק
אין אפשרות לאיסוף עצמי אצל ספק זה
מדוע כדאי לקנות באתר "העיקר הבריאות"
איכות השירות מלווים אותך עד שתהיה מרוצה לחלוטין מהמוצר שרכשת
קניה מאובטחת העסקה מוצפנת בפרוטוקול אבטחה מחמיר ביותר
עסקה בטוחה התחייבות לאספקת המוצר או להחזר כספי
מסחר הוגן אנו פועלים תחת פיקוח מחמיר של "אמון הציבור"

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות