ציוד וטיפול רפואי ביתי
במבצע!
K3 PRO
₪199.00₪299
משלוח חינם
במבצע!
Digital Therapy Machine
₪99.00₪169
משלוח חינם
במבצע!
CMS50D
₪99.00₪179
משלוח חינם
מד לחץ דם ביתי
₪199.00
משלוח חינם
מבצע 40 ש"ח הנחה
₪548.00
משלוח חינם
במבצע!
k3
₪299.00₪329
משלוח חינם
XST200
₪359.00
משלוח חינם
במבצע!
K3 Plus
₪189.00₪299
משלוח חינם
אקוופלקס
₪350.00
משלוח 49 ₪
סטנד במתנה!
B-cure Laser Classic
₪1,895.00₪2370
משלוח חינם
ליולדת לשיכוך כאבי צירים
₪750.00
משלוח 49 ₪
BF-220
₪199.00
משלוח חינם
כולל שיחה עם רופא ופענוח
₪850.00
משלוח חינם

ציוד רפואי ביתי

למאמרים ולמידע נוסף בנושא ציוד רפואי ביתי וחרום לחץ כאן!

אנשים עושים דברים רבים כדי לשמור על הבריאות שלהם, הם עושים ספורט, שומרים על תזונה נכונה, מבצעים בדיקות תקופתיות כדי לוודא שהכול בסדר, אך מה על אדם לעשות במידה והוא מעוניין לבצע בדיקות תקופתיות בסיסיות בבית בעצמו? באפשרותו לרכוש ציוד רפואי ביתי שייסע לו להיות עם האצבע על הדופק בכל זמן נתון ומבלי להיות תלוי בקופות החולים.

איזה ציוד רפואי ביתי נחשב כיום למבוקש במיוחד?

יש הרבה ציוד ביתי רפואי שמוצע לקהל הרחב של האנשים אך ניתן לומר בבירור שיש כמה מכשירים הנחשבים נפוצים יותר והם : משקלי אדם, מד לחץ דם, מדי חום, מדי שומן, מוצרי תינוקות למיניהם ועוד.

מד לחץ הדם נפוץ במיוחד בשנים האחרונות וזאת משום שאנשים רבים שסובלים מלחץ דם גילו כי יותר נוח וקל להשתמש במכשיר ביתי מאשר לגשת לקופת החולים לביצוע הבדיקה, בקופות החולים יש דרישה להגיע כמעט שעה לפני הזמן, לחכות ורק אז לבצע את הבדיקה –  כשאתם רגועים.

משקלי אדם מגיעים בצורות רבות, בצבעים רבים ובטכנולוגיות חדישות והם תמיד היו פופולאריים בבתים פרטיים וזאת משום שהמשקל והדיאטה מהווים חלק בלתי נפרד מחיי בני אדם רבים.

האם ציוד רפואי ביתי הוא באמת נחוץ או שניתן להסתפק במסגרות של קופות החולים?

אין ספק כי ללא הקדמה היינו יכולים להסתפק בציוד שניתן במסגרת קופת החולים אך חשוב להבין כי ציוד רפואי ביתי משנה מן הקצה אל הקצה את האפשרות לעקוב אחר החום, לחץ הדם, המשקל ועוד פרמטרים חשובים אחרים. בסופו של דבר מדובר על נוחות אך אין להשוות אותה לשום דבר אחר.

                

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות