ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות
ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
רהיטים לבית, מזרונים וציוד ספורט
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן ראשי מאמרים מנופים משולבים – הרמה והעמדה במכשיר אחד
 מנופים משולבים – הרמה והעמדה במכשיר אחד
 מנופים משולבים – הרמה והעמדה במכשיר אחד

הרבה מאוד אנשים המוגבלים בניידות בשל מצבים שונים כגון גיל, תאונות וניתוחים, נזקקים לסיוע הן במעבר למצב עמידה והן בהעברה ממקום למקום, כשהפתרון הנוח ביותר לכל אחד מהמצבים הללו הוא שימוש במנופים משולבים. מדובר במתקנים המשלבים את שתי הפונקציות – הרמה והעמדה גם יחד, ומאפשרים למשתמשים בהם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות. במאמר זה נספר בפירוט על יתרונותיהם של מנופים משולבים, כמו גם על השימושים השונים שלשמם הם מיועדים.

למה משמשים מנופים משולבים?
כידוע לכולנו, הימצאות במצב סטטי של שכיבה או ישיבה למשך זמן רב יכולה להזיק מאוד לבריאות. מלבד העובדה שמצב שכזה עלול לגרום להתפתחותם של פצעי לחץ כואבים, הרי שהוא יכול להוביל גם לניוון של השרירים וגם למצב נפשי מעורער ואפילו לדיכאון. על מנת למנוע מצבים כאלה, חשוב מאוד לדאוג לשינוי תנוחתו של המטופל, ובמידת האפשר – להעמיד אותו ולהעביר אותו למקומות אחרים. מכיוון שלא פשוט להרים אנשים ולהעביר אותם ממקום למקום, במיוחד כשמדובר בפעולה שצריך לבצע מדי יום כמה וכמה פעמים, מומלץ מאוד להיעזר במתקני הרמה והעמדה חשמליים. אמנם, יש מטופלים שלא מסוגלים לעמוד בכוחות עצמם גם בעזרתו של מנוף, ועבורם כדאי לרכוש או לשכור מנוף שמאפשר הרמה בלבד, אולם בעבור המטופלים שיכולים להישאר במצב עמידה בעזרת המתקן – כדאי מאוד לשקול לרכוש מנוף משולב.

יתרונות המנוף המשולב:
  • גם העמדה וגם העברה – היתרון העיקרי של המתקן הוא השימוש הדואלי בו. מנוף זה משמש גם להעמדה של מטופלים ממצבים של שכיבה או ישיבה, וגם להעברתם של המטופלים ממקום למקום על פי הצורך.
  • חיסכון בעלויות – אם אתם זקוקים גם למנוף העמדה וגם למנוף העברה, רכישה של מנוף משולב תחסוך לכם הרבה מאוד כסף. נכון, מנופים משולבים עולים לא מעט, אבל עלות שני המכשירים גם יחד תעלה הרבה יותר.
  • חיסכון משמעותי במקום – רכישת מנוף משולב מאפשרת לכם להציב בחדר של המטופל רק מתקן אחד ולא שניים, מה שמאפשר התניידות נוחה יותר בחדר.
  • שימוש חשמלי וידני כאחד – מנופים חשמליים פועלים באמצעות שלט, ובלחיצת כפתור מביאים את המטופל למצב של עמידה או מרימים אותו מעלה לצורך העברתו ממקום למקום. למרות זאת, ניתן להשתמש בהם גם במצבי הפסקת חשמל בזכות המנגנון הידני שלהם, שמאפשר הורדה בטיחותית של המטופל מהמתקן.
     
כל היתרונות הללו הופכים את המנופים המשולבים למתקנים שכדאי מאוד להיעזר בהם עבור אנשים הזקוקים לסיוע תמידי בהעמדה ובהעברה.
 
מנופים משולבים בהתאמה אישית
כשאתם רוכשים מנופים משולבים, חשוב שתעשו זאת רק לאחר שקיבלתם ייעוץ מאיש מקצוע המגיע מהתחום, ואשר יוכל להמליץ לכם על המתקן המתאים לצורכיכם. את ההמלצות יבסס איש המקצוע על הצרכים האישיים שלכם ועל התקציב העומד לרשותכם, ואין ספק שבעזרתן תוכלו לרכוש את המכשיר המתאים ביותר עבורכם או עבור יקירכם.

רכישה באחריות
כמו בכל רכישה של מתקן חשמלי, ובפרט כזה המיועד לטיפול ולסיוע, חשוב מאוד לוודא שאתם רוכשים מנופים משולבים מתוצרת חברות מוכרות ומובילות בתחום, ושאתם מקבלים את המתקן עם אחריות מלאה. זאת משום שלמרות שלא אמורה להיות בעיה, הרי שמדובר במכשיר חשמלי שיכולות להתרחש בו תקלות, ולכן חשוב שיהיה לכם אל מי לפנות במקרה הצורך.
 
כמו מתקנים רפואיים אחרים, גם מנופים משולבים ניתן לשכור. לכן, אם אתם זקוקים למתקן רק לפרק זמן קצר, כדאי מאוד לבדוק את האפשרות הזאת, שיכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. גם כשאתם שוכרים מנוף משולב חשוב שתוודאו שאתם מקבלים מתקן מתוצרת חברה מוכרת בתחום וכמובן – שיש לכם אחריות על המכשיר, שתאפשר לכם לקבל שירות תיקונים עבורו במידת הצורך.

לסיכום
– אם אתם או היקרים לכם זקוקים למתקן חשמלי שיסייע לכם במעבר למצב עמידה כמו גם במעבר ממקום למקום – מנופים משולבים הם הפתרון עבורכם. ההמלצה שלנו: פנו להתייעצות על אנשי מקצוע מנוסים, אשר יתאימו לכם את המכשיר על פי הצרכים האישיים שלכם. אין לנו ספק, שבחירת המתקן על פי המלצותיו של איש מקצוע תאפשר לכם לשפר משמעותית את איכות החיים – עד מאה ועשרים.

נכתב על ידי שיר שמולביץ.
 
 
 
         
חזרה לרשימה


חדשות
חושב שאתה לידר? בטוח שאתה מעצב דעת קהל? במידה ואתה מאמין שאתה כזה הרשם למערכת הלידרים שלנו ותתחיל...

אמצעי התגוננות מסיכות וסרבלים

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 590 שח

מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك

משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צריכה.


דפי מידע
רשימת הצטיידות לטיפול ביתי
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר

רשימת הציוד הנדרש לצורך אשפוז, שיקום וסיעוד ביתי
מצורפת רשימת הצטיידות לצורך טיפול ביתי, על מנת להקל את ההתנהלות, ולאפשר טיפול בית...

כל מה שהקליניקה שלך צריכה
משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צ...

אתה לידר? את מעצב דעת קהל?
חושב שאתה לידר? בטוחה שאת מעצבת דעת קהל? במידה ואת/ה מאמין שאת/ה כזה תרשמ/י למערכת...

מטפס מדרגות זחל המאפשר למבוגרים או לנכים, לעלות ולרדת במדרגות
מעלון מטפס מדרגות זחל תוצרת אירופה -הכנס/י לקבלת פרטים ומחיר!


iso 9001


בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית