ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות
ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
רהיטים לבית, מזרונים וציוד ספורט
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן ראשי מאמרים ריהוט כללי למוסדות רפואיים
 ריהוט כללי למוסדות רפואיים
ריהוט כללי למוסדות רפואיים

על מנת לספק למטופלים את שירותי הרפואה הטובים ביותר, כל מוסד רפואי, החל מקופת חולים, עבור דרך מוקדים למתן שירותי רפואת חירום וכלה בבתי חולים ובמרכזים סיעודיים, צריכים ריהוט כללי שיותאם בצורה מדויקת לסוגי הטיפולים הניתנים במקום ולאופיים. במאמר זה נסקור את סוגי הרהיטים שחשוב שיהיו בכל אחד מסוגי המוסדות ונספק טיפים חשובים שכדאי לתת עליהם את הדעת לפני רכישת ריהוט כזה.
כאשר עומדים בפני רכישת רהיטים מסוג זה, יש לאפיין קודם כל את מהות הטיפולים הניתנים במרפאה. אם, למשל, מדובר בקליניקה של רופא עור, הרי שעל מנת לספק את הטיפול המקצועי למטופל חשוב שתימצא במקום מיטת טיפולים סטנדרטית. במחלקה סיעודית בבית חולים, לעומת זאת, חשוב שיימצאו במקום מיטות טיפולים חשמליות, שכן חשוב שאפשר יהיה לשנות את המנח של הגב ושל הרגליים כדי להעניק למטופל את כל הטיפולים הרפואיים להם הוא זקוק. בנוסף, במחלקות שכאלה חשוב שתימצא ליד כל מיטה ארונית למיטת חולה עם או בלי מגש, שתאפשר למטופל לאפסן את הציוד הדרוש לו בצורה נגישה ונוחה. כמובן שבשני המוסדות הרפואיים חשוב שיהיה גם פרגוד שיבטיח את פרטיותו של המטופל בשעת בדיקה רפואית.

ריהוט לבתי חולים
כפי האמור לעיל, בתי חולים צריכים להצטייד בריהוט כללי מגוון, הכולל, בין היתר, מיטות טיפולים סטנדרטיות, מיטות טיפולים חשמליות, ארוניות למיטת חולה, מעמדים טלסקופיים לרגל, עגלות טיפולים, עגלות לקיחת דמים, עגלות תרופות, שרפרפים לצוותים הרפואיים ועוד. חשוב לוודא שכל הרהיטים נרכשים לאחר אפיון מדויק של צורכי בית החולים על מחלקותיו השונות, על מנת להבטיח שיהיו מספיק רהיטים מכל סוג מצד אחד, ושלא ירכשו כמות גדולה מדיי מאידך.

איך רוכשים ריהוט כללי למוסדות רפואיים?
על מנת להבטיח ככל שרק ניתן, שהרהיטים שרוכשים יענו בצורה מדויקת על צורכי המוסד הרפואי וישרתו את המוסד הרפואי ואת מטופליו לאורך זמן, חשוב לוודא שהרכישה מתבצעת מספק מוכר וידוע של ריהוט כללי לבתי חולים ולמוסדות רפואיים. אשרור כזה של ספק הרהיטים יאפשר לכם לבצע רכישה הרבה יותר בטוחה, ולדעת שיש לכם גב לאורך כל הדרך. רכישה מספק מוכר וותיק בתחום מבטיחה לכם:
  • שתקבלו את המוצרים המסוימים שרכשתם ולא שום מוצר אחר.
  • שתקבלו את הרהיטים במועד המדויק שנקבע מראש עם הספק (פרט למקרים בהם הדבר לא תלוי בו).
  • שבכל מקרה בו מתעוררת בעיה לאחר הרכישה – יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל שירות מקצועי שיספק את הפתרון המתאים.

לכן, רגע לפני שאתם מתפתים למבצעים ולהנחות, חשוב שתעצרו ותבדקו בדיוק מה אתם רוכשים. אין ספק, שלפעמים גם חברות מוכרות ומבוססות יוצאות במבצעים על ריהוט כללי למרפאות ולמוסדות רפואיים, אבל חשוב שלכם תהיה חותמת של איכות ושל אמינות, כדי שלא תבזבזו את כספכם לריק. לכן, ההמלצה שלנו  היא שתעבדו על פי תוכנית העבודה הבאה:
 
  • כתבו אפיון – אפיינו בצורה מדויקת את סוג הרהיטים שאתם צריכים עבור המוסד הרפואי שלכם, כולל דגמים מדויקים.
  • הכינו כתב כמויות – יצירת כתב כמויות המפרט כמה פריטים אתם צריכים מכל אחד מסוגי הרהיטים.
  • בקשו הצעות מחיר – בקשו הצעת מחיר ממספר ספקים ואל תסתפקו בשתיים (על אחת אין מה לדבר).                                         רק כשתהיינה בידיכם מספר הצעות תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם, כאשר חשוב שהיא תתקבל קודם כל על פי איכות המוצרים והתאמתם לצרכים של המוסד הרפואי שבניהולכם, ורק אחר כך על פי המחיר.
  • בקשו המלצות – גם אם נדמה לכם שמצאתם את ההצעה המשתלמת ביותר, זו המשלבת בין רהיטים איכותיים למחירים מצוינים, אל תחתמו על חוזה לפני שתקבלו המלצות מלקוחות שעבדו עם החברה בעבר. אחרי הכול, אין כמו המלצות כדי לאשר או להפריך את התרשמותכם מהחברה; אם תקבלו פידבקים חיוביים – הדבר יטה את הכף ויאפשר לכם לבחור באותה חברה בלב שלם, ואם תקבלו פידבקים שליליים, תברכו על כך שלא סגרתם עסקה עם החברה המדוברת. בקיצור – יש לכם את כל הסיבות לחכות עם הבחירה עד שתקבלו המלצות.
  • חתמו על הזמנת עבודה – כשאתם רוכשים ריהוט כללי חשוב שגם אתם וגם נציגי החברה שעמה אתם עושים את העסקה תחתמו על הזמנת עבודה מפורטת, המתארת בדיוק אילו רהיטים הזמנתם וכמה. הזמנת עבודה זו תשמש כהוכחה עבורכם ואם, במקרה, יתגלעו חילוקי דעות עם החברה לגבי מוצרים מסוימים או לגבי כמויות – יהיה בידיכם מסמך הקביל בבתי המשפט, שיוכיח את טענותיכם.
לסיכום – ריהוט כללי למוסדות רפואיים יש לרכוש רק לאחר שמבצעים עבודת הכנה מדויקת ורק לאחר שמוודאים שספקית הציוד הינה חברה מוכרת הפועלת ברישיון ואשר תוכל לספק לכם את כמות המוצרים הנדרשת בזמן שנקבע מראש. לכן, אל תמהרו. בצעו עבודת הכנה מקדימה ובצעו סקר שוק שכולל לא רק השוואת מחירים אלא גם קבלת המלצות, על מנת שתעשו את העסקה עם חברה אמינה שתספק לכם ריהוט איכותי ושירות מקצועי במחירים הוגנים. בהצלחה!
 
      
חזרה לרשימה

חדשות
דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!

מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 590 שח

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك

משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צריכה.


דפי מידע
רשימת הצטיידות לטיפול ביתי
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר


רשימת הציוד הנדרש לצורך אשפוז, שיקום וסיעוד ביתי
מצורפת רשימת הצטיידות לצורך טיפול ביתי, על מנת להקל את ההתנהלות, ולאפשר טיפול בית...

מטפס מדרגות זחל המאפשר למבוגרים או לנכים, לעלות ולרדת במדרגות
מעלון מטפס מדרגות זחל תוצרת אירופה -הכנס/י לקבלת פרטים ומחיר!

כל מה שהקליניקה שלך צריכה
משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צ...

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!
דפיברילטור (Automated External Defibrillator) הינו מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים ...


iso 9001


בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית