whatsapp
ריהוט כללי למוסדות רפואיים
ריהוט כללי למוסדות רפואיים

ריהוט כללי למוסדות רפואיים


על מנת לספק למטופלים את שירותי הרפואה הטובים ביותר, כל מוסד רפואי, החל מקופת חולים, עבור דרך מוקדים למתן שירותי רפואת חירום וכלה בבתי חולים ובמרכזים סיעודיים, צריכים ריהוט כללי שיותאם בצורה מדויקת לסוגי הטיפולים הניתנים במקום ולאופיים. במאמר זה נסקור את סוגי הרהיטים שחשוב שיהיו בכל אחד מסוגי המוסדות ונספק טיפים חשובים שכדאי לתת עליהם את הדעת לפני רכישת ריהוט כזה.

ריהוט למרפאה

כאשר עומדים בפני רכישת רהיטים מסוג זה, יש לאפיין קודם כל את מהות הטיפולים הניתנים במרפאה. אם, למשל, מדובר בקליניקה של רופא עור, הרי שעל מנת לספק את הטיפול המקצועי למטופל חשוב שתימצא במקום מיטת טיפולים סטנדרטית. במחלקה סיעודית בבית חולים, לעומת זאת, חשוב שיימצאו במקום מיטות טיפולים חשמליות, שכן חשוב שאפשר יהיה לשנות את המנח של הגב ושל הרגליים כדי להעניק למטופל את כל הטיפולים הרפואיים להם הוא זקוק. בנוסף, במחלקות שכאלה חשוב שתימצא ליד כל מיטה ארונית למיטת חולה עם או בלי מגש, שתאפשר למטופל לאפסן את הציוד הדרוש לו בצורה נגישה ונוחה. כמובן שבשני המוסדות הרפואיים חשוב שיהיה גם פרגוד שיבטיח את פרטיותו של המטופל בשעת בדיקה רפואית.

ריהוט לבתי חולים

כפי האמור לעיל, בתי חולים צריכים להצטייד בריהוט כללי מגוון, הכולל, בין היתר, מיטות טיפולים סטנדרטיות, מיטות טיפולים חשמליות, ארוניות למיטת חולה, מעמדים טלסקופיים לרגל, עגלות טיפולים, עגלות לקיחת דמים, עגלות תרופות, שרפרפים לצוותים הרפואיים ועוד. חשוב לוודא שכל הרהיטים נרכשים לאחר אפיון מדויק של צורכי בית החולים על מחלקותיו השונות, על מנת להבטיח שיהיו מספיק רהיטים מכל סוג מצד אחד, ושלא ירכשו כמות גדולה מדיי מאידך.

איך רוכשים ריהוט כללי למוסדות רפואיים?

על מנת להבטיח ככל שרק ניתן, שהרהיטים שרוכשים יענו בצורה מדויקת על צורכי המוסד הרפואי וישרתו את המוסד הרפואי ואת מטופליו לאורך זמן, חשוב לוודא שהרכישה מתבצעת מספק מוכר וידוע של ריהוט כללי לבתי חולים ולמוסדות רפואיים. אשרור כזה של ספק הרהיטים יאפשר לכם לבצע רכישה הרבה יותר בטוחה, ולדעת שיש לכם גב לאורך כל הדרך. רכישה מספק מוכר וותיק בתחום מבטיחה לכם:

לכן, רגע לפני שאתם מתפתים למבצעים ולהנחות, חשוב שתעצרו ותבדקו בדיוק מה אתם רוכשים. אין ספק, שלפעמים גם חברות מוכרות ומבוססות יוצאות במבצעים על ריהוט כללי למרפאות ולמוסדות רפואיים, אבל חשוב שלכם תהיה חותמת של איכות ושל אמינות, כדי שלא תבזבזו את כספכם לריק. לכן, ההמלצה שלנו  היא שתעבדו על פי תוכנית העבודה הבאה:
 
לסיכום – ריהוט כללי למוסדות רפואיים יש לרכוש רק לאחר שמבצעים עבודת הכנה מדויקת ורק לאחר שמוודאים שספקית הציוד הינה חברה מוכרת הפועלת ברישיון ואשר תוכל לספק לכם את כמות המוצרים הנדרשת בזמן שנקבע מראש. לכן, אל תמהרו. בצעו עבודת הכנה מקדימה ובצעו סקר שוק שכולל לא רק השוואת מחירים אלא גם קבלת המלצות, על מנת שתעשו את העסקה עם חברה אמינה שתספק לכם ריהוט איכותי ושירות מקצועי במחירים הוגנים. בהצלחה!
 
         
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
בתי חולים צריכים להצטייד בריהוט כללי מגוון, הכולל, בין היתר, מיטות טיפולים סטנדרטיות, מיטות טיפולים חשמליות, ארוניות למיטת חולה, מעמדים טלסקופיים לרגל, עגלות טיפולים, עגלות לקיחת דמים, עגלות תרופות, שרפרפים לצוותים הרפואיים
מחוללי חמצן, מפוחי הנשמה, סקשנים עם שעון. ציוד רפואי לקליניקה מסוג זה מבטיח, ככל שרק ניתן, שאם מטופל סובל ממצב המחייב ביצוע החייאה, במקום יימצא כל הציוד הדרוש שימקסם את הסיכוי להצילו.
ריהוט רפואי הוא שם כולל לרהיטים שיכולים להיות לעזר רב הן למטופלים והן למטפלים. ההגדרה כוללת מגוון רחב של מוצרים שיכולים להפוך את הטיפול לקל ונוח יותר עבור המטופל והמטפל כאחד, ואין ספק שכל קליניקה ומוסד רפואי צריכים להצטייד בהם.
ישנה חשיבות רבה לציוד שנמצא במרפאות שיניים.בפרט, ישנם פריטים בסיסיים שהינם חובה בכל מרפאת שיניים שמכבדת את עצמה וכמובן את לקוחותיה. על אילו פריטים מדובר? היכנסו למאמר >>

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות