ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות
ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
רהיטים לבית, מזרונים וציוד ספורט
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן ראשי מאמרים רכישת אביזרי תנועה לילדים
 רכישת אביזרי תנועה לילדים

רכישת אביזרי תנועה לילדים

כשאנחנו הופכים להורים, בריאות הילדים הופכת להיות הדבר החשוב לנו ביותר והיא נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. לכן, כשאנחנו מחפשים אביזרים לילדים שלנו, ולא משנה אם מדובר באביזרי תנועה לילדים שאינם יכולים או שמתקשים ללכת בכוחות עצמם או אם מדובר באביזרים רפואיים אחרים, אנחנו, כהורים, תמיד רוצים את הכי טוב עבורם. על מנת להיות בטוחים, ככל שניתן, שאנחנו בוחרים נכון, כדאי לפעול על פי פרמטרים מסוימים, שאודותיהם תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם.


לדעת מיהי החברה המייצרת
היום יש חברות רבות המייצרות אביזרים לילדים, כשכל אחת מפרסמת, כמובן, שהמוצרים והאביזרים שלה הם הטובים ביותר. על מנת להבטיח שהילדים שלכם יקבלו את הטוב ביותר, חשוב שתוודאו, שהחברה המייצרת את המוצר היא חברה מוכרת ומובילה בתחומה, שיש לה מוניטין רב בתחום, וכן שהיא משווקת את מוצריה עם אחריות ארוכת טווח. כך למשל, אם אתם מעוניינים לרכוש אביזרי תנועה לילדים, כגון קביים, הליכון, טיולון או כיסא גלגלים, חשוב שתדעו שמאחורי המוצר עומדת חברה שנמצאת כאן כדי להישאר ושתספק לכם לא רק את המוצר – אלא גם את השירות הטוב ביותר.

לרכוש רק מוצר מתאים
היום אנו חיים בעידן של שפע, שיש הרבה מאוד סוגים ודגמים של כל דבר, ולא משנה אם מדובר בכיסא גלגלים לילדים או בסוכריית גומי. לכן, כדי להיות בטוחים שהילדים שלכם יפיקו מהמוצר את המרב, חשוב לרכוש רק מוצרים שבדקתם יחד עם הילד ושראיתם שעונה על כל צרכיו. כך, למשל, כיסא גלגלים לילדים שמשחקים כדורסל הוא בהחלט דבר נפלא בפני עצמו, אבל הוא לא יתאים לילד שאינו יכול ליהנות ממשחק מסוג זה; מאידך – כיסא גלגלים ידני לא יתאים לילד שרוצה להיות עצמאי ולנייד את עצמו ממקום למקום בצורה כמה שיותר נוחה. על מנת שההתאמה תהיה מדויקת, חשוב להתייעץ עם מומחה בתחום שימליץ לכם על מוצרים שיכולים להתאים וידע לסייע לכם לבחור את אביזר התנועה הטוב ביותר לילד שלכם.

לא לשכוח: מוצרים משלימים לאביזרים לילדים
כשאתם קונים אביזרים לילדים שמתקשים בהליכה, לא תמיד מספיק לרכוש אביזר תנועה בלבד. ישנם היום הרבה מאוד עזרים שיכולים להקל על הילד להזיז את הגפיים התחתונות ולשפר מאוד את היציבה שלו, ביניהם תומך בית חזה, רתמה מרופדת, התקן אמות ועוד. מוצרים משלימים אלה יכולים להפוך את המוצר שקניתם לכזה שמתאים בצורה מדויקת למידותיו ולצרכיו של הילד שלכם, ולכן חשוב מאוד לרכוש אותם מאותו מקום שבו רוכשים את האביזר עצמו, ולדאוג שגם הם מסופקים לכם באחריות מלאה.

שיתוף לאורך כל הדרך
אחד הפרמטרים החשובים ביותר ברכישת אביזרים לילדים הוא, כמובן – התאמתם לגיל הילד ולהעדפותיו. למעשה, אם משתפים את הילד מבעוד מועד ומכינים אותו לשינויים שמתעתדים לקרות, זוכים לשיתוף פעולה הרבה יותר גדול מצדו ומחזקים אצלו את הרצון להשתמש במוצר – אשר אם נבחר בדקדקנות – יכול רק לעזור לו. בהקשר זה חשוב לדעת, כי בתחום הניידות יש היום הרבה מאוד אביזרים לילדים שמעוצבים בעיצובים צבעוניים במיוחד וכך מצליחים "להתחבב" על הילדים. כך למשל, ניתן למצוא היום מתקן הליכה צבעוני, קביים קנדיות צבעוניות ואביזרים נוספים שמקלים מאוד על הילד ומעודדים אותו לעשות בהם שימוש.

לא מוותרים על טיולים
בזכות הפיתוח הרב שישנו כל הזמן בתחום של ייצור אביזרים לילדים, אפשר היום להשיג כמעט כל מוצר בגרסה המוקטנת שלו – זו המתאימה למידותיהם של ילדים. במקרה של טיולונים לילדים בעלי קשיים בהליכה ו/או בעמידה, הרי שמדובר במוצר באותן מידות שבהן  הוא מיוצר עבור ילדים שאינם סובלים ממוגבלות בניידות – רק מאובזר בצורה אחרת. האבזור הזה כולל, קודם כל, רתמות בטיחות נוספות על מנת להבטיח שהילד לא יחליק בעת דחיפת העגלה. בנוסף, טיולונים אלה מתקפלים בדרך כלל בקלות, על מנת לאפשר התניידות בנוכחות מלאה לכל מקום ואתר, ויש ביניהם כאלה הגדלים עם הילד ויכולים להקל מאוד על ההתניידות איתו לאורך זמן.

לסיכום
– אם תבחרו אביזרים לילדים שנועדו לסייע להם להתאמן בהליכה וגם ללכת ממש על פי הקריטריונים שהוזכרו לעיל, יש סיכוי גדול מאוד שתבחרו מוצרים איכותיים ופונקציונליים כאחד, שישרתו אתכם לאורך זמן. כמו בכל דבר אחר שקשרו לבריאות הילדים שלכם – כשמדובר בהוצאה כל כך גדולה מאוד לא כדאי למהר. קחו את הזמן, בקשו הצעת מחיר ממספר חברות ובחרו את ההצעה שתשתלם לכם ביותר לא רק מבחינת המחיר, אלא גם, ובהחלט לומר אפשר – ובעיקר – על הבריאות של הילדים שלכם. זכרו: לא מתפשרים על אביזרים לילדים.
 
      
חזרה לרשימה


חדשות
חושב שאתה לידר? בטוח שאתה מעצב דעת קהל? במידה ואתה מאמין שאתה כזה הרשם למערכת הלידרים שלנו ותתחיל...

אמצעי התגוננות מסיכות וסרבלים

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 590 שח

מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك

משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צריכה.


דפי מידע
רשימת הצטיידות לטיפול ביתי
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!
דפיברילטור (Automated External Defibrillator) הינו מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים ...

כל מה שהקליניקה שלך צריכה
משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צ...

רשימת הציוד הנדרש לצורך אשפוז, שיקום וסיעוד ביתי
מצורפת רשימת הצטיידות לצורך טיפול ביתי, על מנת להקל את ההתנהלות, ולאפשר טיפול בית...

מטפס מדרגות זחל המאפשר למבוגרים או לנכים, לעלות ולרדת במדרגות
מעלון מטפס מדרגות זחל תוצרת אירופה -הכנס/י לקבלת פרטים ומחיר!


iso 9001


בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית