whatsapp
הליכון אחורי לילדים – עזר הליכה בטוח
הליכון אחורי לילדים – עזר הליכה בטוח

הליכון אחורי לילדים – עזר הליכה בטוח

ילדים הזקוקים לסיוע בהליכה הרבה פעמים לא ממש רוצים להיעזר בהליכון. זה קורה בדרך כלל בגלל החשש החברתי והרצון לא להבליט את מוגבלותם. זה יכול לקרות בעיקר כשהילד הולך למסגרת רגילה, אבל זה קורה גם לא מעט פעמים כשהוא הולך למסגרת של ילדים עם צרכים מיוחדים, בעיקר כאשר אין שם עוד ילד שזקוק לאותו עזר. הליכון אחורי לילדים יכול לשנות את דעתם של הילדים על העזר הזה, ואפילו למצוא חן בעיניהם עד כדי כך שבתוך זמן קצר הוא יהווה חלק בלתי נפרד מחייהם.
 
למה דווקא הליכון אחורי לילדים?
משום שבמתקן זה יש הרבה מאוד יתרונות:
·     
בטיחות מובטחת – למתקן יש דבק בגלגליו, מה שמבטיח אחיזה אופטימלית שלהם במתקן ההליכה ויציבות מרבית לילד בזמן ההליכה. בנוסף, יש במתקן מנגנון נעילה המאפשר לנעול את הגלגלים הקדמיים בלבד ולאפשר רק תנועה קדימה ואחורה, או לנעול רק את הגלגלים האחוריים וללכת בבטחה קדימה.
 
·     קלות נשיאה ושימוש – המכשיר עשוי מאלומיניום, ששתי התכונות העיקריות שלו הן היותו קל משקל מחד אולם חזק מאידך. תכונות אלה הופכות את אותו הליכון אחורי לילדים למוצר אופטימלי עבורם, משום שהם לא צריכים לדחוף מתקן במשקל כבד בזמן ההליכה ושהם יכולים להמשיך ליהנות ממנו לאורך זמן.
 
·       קלות קיפול ואחסון – ניתן לקפל את המתקן בקלות רבה ולאחסן אותו כך שהוא לא תופס הרבה מקום.
 
·      התאמה לכל מקוםהליכון אחורי לילדים מתאים לשימוש גם בבית וגם בחוץ, והם לא צריכים להחליף עזר הליכה בכל פעם שהם יוצאים או נכנסים. הדבר מחזק את ה"קשר" שבין הילד ובין ההליכון ומעודד את הילד לקבל את העזר ולהתייחס אליו כמו שילדים אחרים מתייחסים למשקפיים שלהם: מכשיר שמטרתו לעזור להם להיות כמו כולם.
 
·     גדל עם הילד – המתקן מגיע בארבע מידות התחלתיות, אולם ניתן להגביה אותו ולהתאים אותו לגיל הנוכחי של הילד. הדבר גם תורם מאוד לילד שלא צריך להחליף עזר אחרי שכבר התרגל לאחד, וכמובן – גם חוסך לכם כסף שהייתם צריכים להשקיע ברכישה או בהשכרה של מתקן אחר.

מכשיר אחד – הרבה יתרונות
לאור כל היתרונות שהוזכרו מעלה, אין ספק כי הליכון לילדים מוגבלים הוא אחד העזרים הטובים והיעילים ביותר עבור ילדים שזקוקים לו. חשוב לדעת שניתן לקנות את המוצר או להשכירו, ומומלץ לפרוש את כל השיקולים המתייחסים למקרה הפרטי שלכם, ולהחליט איזו רך עתידה מבחינתכם. בכל מקרה, חשוב לוודא כי המתקן מגיע אליכם עם אחריות מלאה ועם כתובת לפניות במקרה הצורך, על מנת שבכל מקרה של בעיה או תקלה, יהיה לכם אל מי לפנות.

זכרו: 
בחירת הליכון אחורי לילדים אינה דבר פשוט. נסו לעשות זאת עם כמה שיותר רגישות והזדהות, הזמינו את הילד להיות שותף בבחירת עזר ההליכה שלו ותנו לו להרגיש שההעדפה שלו באמת משפיעה על הבחירה הפרטית שלכם. אין ספק, שבדרך זו תימנעו, ברוב המקרים, מכך שייווצר אצל הילד "אנטי" למתקן החדש, ואם תבחרו לו הליכון בדיוק בצבע שהוא אוהב, יכול מאוד להיות שלא רק שלא ייווצר אצלו "אנטי", אלא שהוא דווקא מאוד יחבב את העזר החדש. בהצלחה!
    
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
בחירת הליכון אחורי לילד איננה משימה פשוטה. ראשית, חשוב לוודא כי הילד יהיה מוכן לעשות בו שימוש וגם ידע כיצד לתפעל אותו בצורה הנוחה והיעילה ביותר; שנית – חשוב להתאים אותו למידותיו של הילד על מנת להקל עליו את התנועה ולא לסרבל אותה
למה דווקא הליכון אחורי, הליכון אחורי לילדים מתאים לשימוש גם בבית וגם בחוץ, והם לא צריכים להחליף עזר הליכה בכל פעם שהם יוצאים או נכנסים. הדבר מחזק את ה"קשר" שבין הילד ובין ההליכון
בריאות הילדים הופכת להיות הדבר החשוב לנו ביותר והיא נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. לכן, כשאנחנו מחפשים אביזרים לילדים שלנו, ולא משנה אם מדובר באביזרי תנועה לילדים שאינם יכולים או שמתקשים ללכת בכוחות עצמם או אם מדובר באביזרים רפואיים אחרים, אנחנו, כהורים, תמיד רוצים את הכי טוב עבורם
"כל ילד הוא עולם ומלואו", לכל ילד אופי משלו, יכולות משלו, רגשות משלו וצרכים משלו. ילדים עם צרכים מיוחדים זקוקים להרבה מאוד חום ואהבה ותמיכה רגשית, אבל לא רק. הם צריכים גם הרבה מאוד תמיכה פיזית, באמצעות עזרים לילדים עם צרכים מיוחדים, כדי שיוכלו להתקדם ולנצל את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות