whatsapp
עזרים לילדים עם צרכים מיוחדים
עזרים לילדים עם צרכים מיוחדים

עזרים מיוחדים - עזרים לילדים עם צרכים מיוחדים

"כל ילד הוא עולם ומלואו", אומר הביטוי הנכון כל כך, כי לכל ילד יש אופי משלו, יכולות משלו, רגשות משלו וצרכים משלו. כאשר מדובר בילדים עם צרכים מיוחדים, הם צריכים הרבה מאוד חום ואהבה, אבל לא רק. הם צריכים גם הרבה מאוד תמיכה רגשית ופיזית, כדי שיוכלו להתקדם ולנצל את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם, שהרי גם הם – עולם ומלואו. לכן כשמדובר בילדים עם צריכם מיוחדים אנחנו נעזרים הרבה בעזרים מיוחדים (אביזרים לילדים עם צרכים מיוחדים) ובאביזרים לחינוך מיוחד.

להצטייד בעזרים שיסייעו לילדים להתקדם

בפני הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים עומד כל הזמן אתגר לא פשוט – לנסות לקדם את הילד שלהם כמה שרק ניתן, על מנת לקרב אותו, ככל שרק ניתן, לחיים נורמטיביים. לשם כך הם נעזרים הרבה פעמים בלא מעט בעלי מקצוע, ביניהם קלינאיות תקשורת, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים ועוד. אבל, ילדים עם צרכים מיוחדים צריכים להמשיך לעבוד גם בבית או במוסד שבו הם שוהים, ולא רק במפגשים השבועיים או הדו-שבועיים עם המטפלים. לשם כך רצוי מאוד להצטייד בציוד מיוחד לילדים בעלי צרכים מיוחדים, עזרים ומתקנים אשר מתאימים למצבם ויכולים לסייע להם להתקדם ולשפר בצורה משמעותית את איכות חייהם.

אביזרים לילדים עם צרכים מיוחדים - מכף רגל ועד ראש

בהגדרה "ילדים עם צרכים מיוחדים" או "ילדים בעלי מוגבלויות" נכללים ילדים הסובלים ממגוון רחב של מחלות ותסמונות, ביניהן ניוון שרירים, שיתוק מוחין, ספינה ביפידה, תסמונת דאון, מחלות עצב שריר, מחלות נוירולוגיות, פגיעה מוחית טראומתית, רגל קטועה ובעיות אחרות המגבילות את יכולת התנועה. אנחנו אמנם לא יכולים לדעת בדיוק מה מרגישים הילדים הללו, כי לא תמיד מצבם מאפשר להם לתאר, אולם אנחנו מאמינים, שכל ילד מיוחד, בין אם הוא סובל "רק" מרגל קטועה ועל אחת כמה וכמה אם הוא סובל מתסמונת דאון או מפגיעה מוחית, היה רוצה להיות כמה שיותר "כמו כולם". כך למשל, ילדים עם מחלות הפוגעות ביכולתם ללכת, היו רוצים להתנייד בכוחות עצמם ולא רק להיות תלויים באנשים אחרים שיניידו אותם או שיגישו להם את הדברים; ילדים אשר לא יכולים לעמוד היו רוצים מתקן שיסייע להם לעמוד ואולי גם לעשות פעולות מסוימות כגון ציור, אכילה או קריאה, תוך כדי עמידה.
בעבר, אלה היו רצונות שלא ניתן היה להגשים. היום, אנחנו חיים בעידן מתקדם מבחינה טכנולוגית, שפתח הרבה דלתות עבור ילדים עם צרכים מיוחדים. היום ניתן להשיג מגוון רחב של עזרים ומתקנים ייעודיים לילדים מיוחדים, התורמים לשיפור הניידות, מאפשרים להם להגיע למקומות שבעבר ילדים לא הצליחו להגיע אליהם, ולהרגיש הרבה יותר חלק מהחברה.

העיקר הבריאות – מוצרים מיוחדים לילדים מיוחדים

באתר העיקר הבריאות תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרי עזר לילדים נכים ובעלי מוגבלויות. כל המוצרים מיוצרים על ידי חברת Gepeto Medical, אשר נוסדה מתוך רצון לסייע כמה שיותר לנכדו של בעל החברה. המניע האישי שעומד מאחורי הקמת החברה, תורם לכך שהיא מייצרת מגוון רחב של מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ואשר באמת תורמים לשיפור איכות חייהם של הילדים.
כל העזרים והמתקנים של Gepeto Medical מתוכננים ומיוצרים באמצעות מערכות ממוחשבות, המבטיחים רמת גימור גבוהה. הייצור מתבצע תחת פיקוח קפדני וכל המוצרים עומדים בכל דרישות תקני האיכות והבטיחות (ISO 9000). מתקנים ועזרים רבים נמצאים בשימוש בבתי חולים, בעמותות שונות המסייעות לילדים נכים, במוסדות שיקום ובמוסדות חינוך לילדים עם צרכים מיוחדים.
הייצור נעשה מתוך ידיעה, שגידול ילדים עם צרכים מיוחדים כרוך בהוצאות כספיות לא מבוטלות. לכן, רוב העזרים הם מודולריים ומתוכננים כך שיוכלו לגדול עם הילד ולהמשיך לשמש אותו למשך תקופה ארוכה.  

בין העזרים והאביזרים לחינוך מיוחד שניתן לרכוש דרך האתר:

·         עמידונים פסיביים – מתקן המיועד לילדים אשר אינם מסוגלים לעמוד בכוחות עצמם, ומספק תמיכה מלאה לגופו של הילד. את המתקן ניתן להטות קדימה עד לזווית של 45 מעלות.
 
·         עמידונים אקטיבייםעמידונים המיועדים לילדים אשר מסוגלים לפעול כאשר מעמידים אותם. המתקנים כוללים שולחן המאפשר לילד לבצע פעולות נוספות תוך כדי עמידה, כגון משחק, ציור, אכילה ועוד, וכך גורם להם להפעיל את השרירים ולחזק אותם.
 
·         עגילונים – עמידונים עם גלגלים שמאפשרים לילד להתנייד בכוחות עצמו ומחזקים מאוד את תחושת העצמאות שלו.
 
·         כיסאות – מגוון רחב של כיסאות המתאימים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, ביניהם כיסאות שיכולים "להתלבש" על כיסאות רגילים ומאפשרים לילד להגיע לשולחן האוכל ממש כמו כולם, כיסאות גן המאפשרים לילד לקחת חלק במפגש ולא להיות בצד על כיסא הגלגלים, כיסאות גלגלים המותאמים למבנה גופם ולגובהם של הילדים ועוד.
 
·         מתקני תנועה – ילדים בעלי צרכים מיוחדים שמצליחים לנוע בכוחות עצמם מרגישים הרבה יותר טוב עם עצמם והרבה יותר "כמו כולם". אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מתקנים שיכולים לסייע לילד שלכם להתנייד לבד, כגון קט-נוע שהוא שילוב של עגלה ותומך, סקוטר שמאפשר לילד לנוע כשהוא שוכב על הבטן, מתרגל הליכה ועוד.
 
·         תומכים לסיר ולאסלה – ילד מיוחד שיכול לקבל את הפרטיות לה זוכים כל האחרים כשהם הולכים לשירותים, ירגיש הרבה יותר טוב עם עצמו. אצלנו ניתן להשיג מתקן לסיר אשר מתלבש על הסיר ומספק לילד תמיכה מלאה כשהוא יושב עליו, וכן מתקן בצורת מסגרת אשר מספק לילד תמיכה מלאה במשך כל זמן הישיבה.
כל העזרים לילדים מיוחדים והאביזרים חינוך מיוחד מבית Gepeto Medical  שתרכשו דרך האתר יגיעו אליכם עם אחריות יצרן מלאה, ויבטיחו לכם קבלת שירות ותמיכה גם לאחר הרכישה.
לקבלת מידע נוסף אודות המתקנים והעזרים של Gepeto Medical לילדים נכים ועם מוגבלויות ולתיאום פגישת התרשמות מהמוצרים על מנת לבחון את התאמתם לילד שלכם – הנכם מוזמנים ליצור קשר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 
כתבה: שיר שמולביץ

 
          
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
"כל ילד הוא עולם ומלואו", לכל ילד אופי משלו, יכולות משלו, רגשות משלו וצרכים משלו. ילדים עם צרכים מיוחדים זקוקים להרבה מאוד חום ואהבה ותמיכה רגשית, אבל לא רק. הם צריכים גם הרבה מאוד תמיכה פיזית, באמצעות עזרים לילדים עם צרכים מיוחדים, כדי שיוכלו להתקדם ולנצל את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם
בריאות הילדים הופכת להיות הדבר החשוב לנו ביותר והיא נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. לכן, כשאנחנו מחפשים אביזרים לילדים שלנו, ולא משנה אם מדובר באביזרי תנועה לילדים שאינם יכולים או שמתקשים ללכת בכוחות עצמם או אם מדובר באביזרים רפואיים אחרים, אנחנו, כהורים, תמיד רוצים את הכי טוב עבורם
למה דווקא הליכון אחורי, הליכון אחורי לילדים מתאים לשימוש גם בבית וגם בחוץ, והם לא צריכים להחליף עזר הליכה בכל פעם שהם יוצאים או נכנסים. הדבר מחזק את ה"קשר" שבין הילד ובין ההליכון
בחירת הליכון אחורי לילד איננה משימה פשוטה. ראשית, חשוב לוודא כי הילד יהיה מוכן לעשות בו שימוש וגם ידע כיצד לתפעל אותו בצורה הנוחה והיעילה ביותר; שנית – חשוב להתאים אותו למידותיו של הילד על מנת להקל עליו את התנועה ולא לסרבל אותה

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות