whatsapp
אילו שמנים בסיסיים קיימים?
אילו שמנים בסיסיים קיימים?

הרבה מאוד אנשים לא ממהרים היום אל פתרונות למכאובים שונים שמערבים תרופות מרשם מערביות. הדבר נובע מכך שלרפואה המשלימה שהתפתחה מאוד בשנים האחרונות יש פתרונות מצוינים, שמאפשרים להם להתגבר על בעיה מסוימת או להקל על הסימפטומים  שלה. יש לכך עדיפות גדולה על פני נטילת תרופות מערביות, שכן האחרונות מכילות תמיד גם חומרים כימיים שונים שעלולים להזיק לבריאות. בין אותם פתרונות טבעיים נמצאים גם שמנים בסיסיים, שבאמצעותם ניתן להקל על בעיות ועל תסמינים שונים, ולעתים אפילו להתגבר עליהם לחלוטין.


אילו שמנים בסיסיים קיימים?

היום ניתן להשיג הרבה מאוד שמנים בסיסיים, ועל מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר חשוב להכיר את הייעוד של כל שמן ושמן. לפניכם רשימה חלקית של שמנים בסיסיים ושל המצבים והבעיות שבהם ניתן לטפל באמצעותם.
 
ישנם שמני בסיס נוספים, כגון שמן נים, שמן קוקוס, שמן מקדמיה, שמן משמש ועוד, ולכל אחד תכונות מיוחדות שמייעדות אותו לטיפול ולסיוע במצבים אחרים.

 
איך זה עובד?
כפי האמור לעיל, יש היום בשוק הרבה מאוד סוגים של שמנים בסיסיים, שמופקים בדרך כלל מצמחים שונים, ולכל שמן יש ייעוד משלו. יש מספר שיטות עיקריות לשימוש בשמנים הללו, כאשר הנפוצה ביניהן היא שיטת העיסוי. מורחים את השמן על האזור הפגוע ומעסים אותו אל תוך העור. שמנים בסיסיים אחרים, כגון שמן נר הלילה, מיוצרים גם בצורת קפסולות לבליעה.

לא להתבלבל
בנוסף לשמנים בסיסים קיימים בשוק גם שמנים אתריים, המיועדים בעיקר לשימוש במבער או לעיסוי. שמנים אלה מפיצים ריחות נהדרים וכאשר משתמשים בהם במהלך עיסוי הם נספגים מהר בגוף. גם אלה מסייעים מאוד לטיפול במצבים שונים ולשחרור חסימות אנרגטיות. במקרים רבים מומלץ לערבב שמן אתרי עם שמן בסיס על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. יש להתייעץ עם מומחים בתחומי הרפואה המשלימה כדי לבצע את השילוב בצורה הנכונה, ולעשות בתמהיל שימוש רק על פי ההנחיות.
 
טוב שמן טוב
שמנים בסיסיים יכולים לסייע מאוד במצבים שונים של העור ושל הגוף. חשוב מאוד להשתמש בהם בדיוק לפי ההוראות, ואם מקפידים על שימוש מספק –בהחלט שאפשר להשיג תוצאות. אז רגע לפני שאתם פונים לרפואה המערבית, או שאתם רוצים לשלב טיפול מתחום הרפואה המשלימה בטיפול הרפואי המערבי, שמני בסיס יכולים להיות בדיוק התשובה עבורכם. 
 
     
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
היום ניתן להשיג הרבה מאוד שמנים בסיסיים, ועל מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר חשוב להכיר את הייעוד של כל שמן ושמן.
שמן הלבנדר הינו בעל מסורת עתיקת יומין. השמן האתרי מופק באמצעות זיקוק בקיטור מפרחיו הסגולים של צמח הלבנדר, ובשל תכונות הריפוי הרבות שלו הוא ראוי לתואר "מלך השמנים". שמן אתרי הוא המיצוי הטהור והמרוכז ביותר של חומרים ארומטיים המצויים בצמח.
מגוון השמנים הקיימים בשוק עצום חשוב מאוד להבין מהו השמן המתאים בהתאם לצרכים המדויקים שלך
חומרים לטיפולים הם לא משחק ילדים. רכישה מגורם שאינו מוכר בתחום עלולה לגרום לכם למצבים לא נעימים בכלל. בצעו סקר מעמיק, נסו לקבל המלצות ונקטו בכל אמצעי הזהירות שיאפשרו לכם למצוא ספק מקצועי ברמה גבוהה

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות