whatsapp
אפליקציית 3B Smart Anatomy
אפליקציית 3B Smart Anatomy

הדרך החדשה ללמוד וללמד על האנטומיה האנושית - אפליקציית 3B Smart Anatomy

 
אפליקציית 3B Smart Anatomy החדשה זמינה בחנות האפליקציות באנדרואיד ובאייפון. כיום ניתן ללמוד הכל על אנטומיה באינטרנט עם הגרסה הוירטואלית של הדגם שלך. הורידו את אפליקציית 3B Smart Anatomy החדשה והחינמית והתחילו מיד לבחון את הידע שלכם, להציג את דגם המציאות הרבודה שלך (AR), ולהשתמש בנקודות החמות (hotspots) של המבנה האנטומי כדי ללמוד בפירוט.
 
כל דגם אנטומיה מקורי של 3B Scientific® מגיע בשילוב עם התאום הדיגיטלי שלו, אותו ניתן להפעיל דרך האפליקציה. לאחר סריקת קוד ה-QR של הדגם שלכם, תוכלו להוריד את אפליקציית 3B Smart Anatomy בחנות האפליקציות שלכם ולהפעיל את הדגם הוירטואלי שלכם.
 
עם אפליקציית 3B Smart Anatomy החינמית, תגלו את העולם הוירטואלי של האנטומיה ותחוו את מודל האנטומיה שלכם ואת התאום הוירטואלי שלו על מנת להפיק את המרב משיעורי האנטומיה שלכם בכל מקום שבו אתם נמצאים.
 
כל סטודנט יכול להפעיל את גרסת ה-AR של המודל ולחקור את כל המבנים האנטומיים, גם מבלי שהמודל הפיזי יהיה לפניו. ואף מדריך אינו חייב לעיין במדריך למשתמש, ניתן פשוט להשתמש באפליקציית המלווה הדיגיטלית.
 
אפליקציית 3B Smart Anatomy פותחה כדי לאפשר גמישות מלאה: למדו תוך כדי תנועה או השתמשו בתכונות של אפליקציית Anatomy בכיתה שלכם. 
 
 • סובבו את הדגם האנטומי שלכם בחופשיות, התקרבו והקטינו
 • הציגו נקודות חמות ואת המבנים האנטומיים המפורטים בהן
 • השתמשו בתכונת המציאות הרבודה
 • השתמש בחידון כדי לענות על שאלות "איפה נמצא?" ו"מה זה?" כדי לבחון ולשפר את הידע האנטומי שלכם עם תוצאות מיידיות והערכת ציון סופי
 • השתמש בפונקציית ציור המאפשרת לך להתאים אישית תמונה ולשמור במכשיר שלך כדי לשתף
 • פונקציית הערות שימושית תעזור לכם בלמידה האישית
 • אנטומיה של זכר ונקבה
 • גשו לדגם התלת-ממד שלםכ הן באופן מקוון והן במצב לא מקוון
 • זמין בשפות הבאות: אנגלית, גרמנית, ספרדית, צרפתית, איטלקית, הונגרית, פורטוגזית, טורקית, יפנית, סינית, קוריאנית ורוסית
 • האפליקציה נתמכת בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים שולחניים כאחד.
אפליקציית 3B Smart Anatomy מעניקה יתרונות רבים הן למחנכים והן לתלמידים:
 • עקומת למידה משופרת: השילוב של המודלים הפיזיים ואפליקציית 3B Smart Anatomy מאפשר תהליך למידה יעיל יותר ומוביל להבנה מעמיקה יותר.
 • למידה ניידת נוחה: הנגישות של האפליקציה הינה בעלת ערך רב במצבים בהם הגישה לדגמים הפיזיים מוגבלת. תלמידים יכולים ללמוד בנוחות תוך כדי תנועה, תוך שימוש במכשירים הניידים שלהם.
 • פרודוקטיביות בלמידה קבוצתית: התכונות האינטראקטיביות של האפליקציה מטפחות למידה שיתופית, ומעצימות את התלמידים להשתתף בדיונים פרודוקטיביים ובמפגשי שיתוף ידע תוך חקירת הדגמים האנטומיים התלת-ממדיים ביחד.
הפכו את הלמידה למהנה עם דגם אנטומי במציאות רבודה
 
כיצד תקבלו גישה לדגם ה-3B Smart Anatomy הוירטואלי שלכם?
בכל דגם אנטומיה מקורי של 3B Scientific®, ניתן למצוא תווית חכמה עם קוד QR. תווית זו ממוקמת על הבסיס או מחוברת לדגם עצמו כתג. להורדת האפליקציה, חשוב לבצע את השלבים המפורטים להלן. רק כך, תקבלו בחינם את הדגם הוירטואלי שלכם - התאום הדיגיטלי של הדגם שאתם מחזיקים בידיכם.
 
סרקו את קוד ה-QR בדגם האנטומיה של 3B Scientific® שלכם.

עקבו אחר ההוראות על המסך שלכם כדי להגיע לחנות האפליקציות הנכונה.
הורידו את אפליקציית 3B Smart Anatomy במכשיר שלכם.
הרשמו לאפליקציה.
לאחר השלמת הרישום, עליכם לסרוק מחדש את קוד ה-QR בדגם שלכם פעם אחת כדי לפתוח את התוכן הדיגיטלי באפליקציה שלכם.
 
סרקו את קוד ה-QR להלן כדי להוריד את 3B Smart Anatomy: 


באתר העיקר הבריאות מגוון דגמים אנטומיים למכירה הכנסו לצפייה בקטלוג ולרכישה > קטלוג דגמים אנטומיים
לא מצאתם את הדגם שאתם זקוקים לו? צרו אתנו קשר ונסייע באיתורו וביבוא ארצה.

לקריאה נוספת > 
דגמים אנטומיים למכירה למרפאות, מעבדות וכיתות הוראה

  
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
הדגמים האנטומיים, מפות גוף האדם ושאר עזרי ההוראה חשוב שהם יהיו איכותיים מספיק כדי לשמש את המוסד ואת תלמידיו לאורך זמן
הדרך החדשה ללמוד וללמד על האנטומיה האנושית
דגמים אנטומיים הם כלי נהדר שבו מחנכים יכולים להשתמש כדי ללמד על גוף האדם על כל חלקיו בעת לימוד אנטומיה ופיזיולוגיה.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות