whatsapp
לחץ דם
לחץ דם

לחץ דם

בשם לחץ דם אנו קוראים ללחץ הדם הזורם בעורקים שמובילים אותו לאברי הגוף השונים. ערכי לחץ הדם מציינם את נקודת הלחץ הגבוהה ביותר ואת נקודת הלחץ הנמוכה ביותר של זרימת הדם, והטווח הנורמלי שלהן הוא 120/80.

כאשר לחץ הדם גבוה מן הערכים הנורמליים ישנה סכנה לפגיעה בכלי דם שונים בגוף העלולה להוביל במקרים חמורים לחסימת עורקים או לקרע בהם וכתוצאה מכך לפגיעה בלב, לשבץ מוחי או לפגיעה בכלי הדם בעין. כיוון שכל עוד לא נוצרת מחלה או פגיעה נראית לעין יכולות לעבור שנים רבות בלי שירגיש אדם שהוא סובל מלחץ דם גבוה, יש חשיבות רבה לזיהוי נטייה ללחץ דם גבוה וטיפול בו.
 
לחץ דם הנמוך מהערכים הנורמליים יכול להתבטא בבחילות, סחרחורות, עייפות יתר ואף התעלפויות, אך ייתכן שאדם הסובל ממנו לא ירגיש בכך למשך תקופה ארוכה.
 
על לחץ הדם משפיעים לרעה גורמים רבים כמו גנטיקה, תזונה לקויה העשירה בשומן רע ובמלח, חוסר בפעילות גופנית, עישון, מתח נפשי ומחלות פיזיות שונות. הקפדה על תזונה בריאה, פעילות גופנית ובאופן כללי על אורח חיים בריא וחף עד כמה שאפשר ממתחים ומלחץ יכולה להשפיע לטובה לאין שיעור על לחץ הדם.
 
כאמור, פעמים רבות אנשים הסובלים מלחץ דם חריג, ובעיקר מלחץ דם גבוה, אינם מודעים כלל לבעיה. כאשר מאובחנת החריגה בלחץ הדם, יש להקפיד לצד הטיפול שיינתן על ידי הרופא על מדידה קבועה של לחץ הדם על מנת לבצע מעקב ולהבחין בשינויים חריגים.
 
בימינו כבר אין צורך לרוץ לקופת החולים על מנת לבצע בדיקה כזו - ישנם מכשירי לחץ דם קטנים וידידותיים למשתמש שמאפשרים לכל אדם לבצע לעצמו בדיקה בבית, בנוחות וביעילות, בביתו או בכל מקום שבו הוא נמצא ובכל שעה.
 
באתר שלנו תוכלו למצוא כמה מדי לחץ דם מן הטובים בשוק, המיוצרים על ידי החברות המתמחות בעולם בתחום. לדוגמה: מודד לחץ דם של חברת רוסמאקס, החברה הבינלאומית המתקדמת בעולם בפיתוח, ייצור ושווק של מדי לחץ דם וציוד רפואי מתקדם וחדיש. בלחיצת כפתור אחד, לאחר שעונדים את המכשיר על פרק היד, מתקבלת תוצאה בעלת דיוק של 99 אחוז. עוד תמצאו מד לחץ דם נוסף של רוסמאקס, המודד את לחץ הדם כשהוא מולבש על הזרוע. כל מדי לחץ הדם המשוכללים של החברה מאושרים על ידי ה-FDA ובעלי תקן כלל אירופי CE.
מי שסומך על מד לחץ הדם הישן והטוב, שבו משתמשת האחות בקופת החולים, יכול להזמין מאיתנו מד לחץ דם ידני, הכולל סטטוסקופ ושרוול איכותי.

 
מלבד מדי לחץ דם אנו מציעים גם את RESPeRATE - מכשיר אלקטרוני נייד העוזר להוריד את לחץ הדם באופן טבעי על ידי שימוש בכוח הנשימה.
 
בעזרת מדי לחץ הדם שאנו מציעים תוכלו לבצע מעקב יומיומי וקבוע אחרי לחץ הדם שלכם, לזהות את הגורמים המשפיעים עליו (למשל אחרי פעילות גופנית או לאחר ארוחה) ולדעת "בראש שקט" שאתם מודעים למתרחש בגופכם. כל מדי לחץ הדם שאנו מציעים קלים לשימוש, קומפקטיים ונוחים לאחסון; אפשר להשתמש בהם כשאתם בבית או מחוצה לו. בחרו את זה המתאים לכם ביותר והתחילו למדוד...         
  
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
ערכי לחץ הדם מציינים את נקודת הלחץ הגבוהה ביותר ואת נקודת הלחץ הנמוכה ביותר של זרימת הדם בגוף האדם, בעזרת מדי לחץ הדם ניתן לבצע מעקב יומיומי
אם אתם או היקרים לכם סובלים ממצב של ירידה בשמיעה, כדאי שתכירו את המוצרים הבאים
לפניכם 10 דרכים שיעזרו לכם להימנע ממיגרנה, או לתפקד בצורה מיטבית גם כשהיא כבר מתרחשת כולל מידע על עזרים להקלה על מיגרנה
סוגי השירותים ברפואה מרחוק הקיימים כיום. קחו אחריות על אורח ואיכות חייכם ותיהנו מרפואת העתיד!

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות