whatsapp

כסאות גלגלים מתקפלים

מיוצר באירופה
HERMES II
₪6,900
משלוח חינם
Freedom Trax FT1
₪68,500
משלוח חינם
Lotus
₪1,290
 ₪1226 בקנייה עצמית
משלוח חינם
JBH CHAIR - DO3
₪9,900
 ₪9405 בקנייה עצמית
עם מעצורי יד למוליך Pyro Start Plus
₪3,100
מתנה כרית ותיק
EASY
₪2,950
ידיות קצרות / שולחניות
₪1,100
מתאים לשימוש עם זחל מטפס מדרגות
₪1,076
כסאות גלגלים

הכל על כסאות גלגלים :

כסאות גלגלים הם פריטי טכנולוגיה שנועדו לסייע לאנשים המתקשים ללכת ובחלק מהמקרים גם מתקשים לשבת, למרביתם יש צורה של כיסא עם ארבע גלגלים ומכאן השם כסא גלגלים.
ככל שאדם משתמש בכיסא גלגלים יותר שעות במשך היום כך ייטב אם הוא ירכוש כיסא באיכות גבוהה תוך התאמה לצרכיו.

כיסאות גלגלים מורכבים משתי מערכות : מערכת ההושבה ומערכת ההינע ויש להשקיע מחשבה רבה בשתי מערכות אלו לפני קניית כיסאות גלגלים משום שיש להם השפעה ישירה על איכות החיים של המשתמש.

איזה סוגים של כסאות גלגלים ישנם ?

יש מאות דוגמאות של כיסאות גלגלים שמוצעים למכירה, ניתן לקנות דגם מוכן וניתן להתאים דגם למשתמש באופן אישי, יש ארבע סוגים עיקריים של כיסאות גלגלים והם :
יש כיסאות גלגלים לילדים, כיסאות פריקים, כיסא גלגלים לספורט, להעברה בלבד, יש מוצרים נלווים כגון שולחן לכיסא גלגלים, רמפה לכיסא גלגלים ואף המוצר המהפכני זחליל שבעזרתו ניתן להעלות כיסאות גלגלים גם במדרגות.

כיצד יש לבחור כיסאות גלגלים ?

בחירת כסאות גלגלים צריכה להיעשות לאחר התייעצות עם הרופא המטפל, יש לחשוב היטב על נוחות המשתמש, על המשקל שלו, הגובה שלו, על ניידות כסא הגלגלים והשימוש היום יומי בו.

חשוב לבחור כיסא גלגלים בתבונה שכן מדובר בהשקעה לא קטנה, לכל הפחות מדובר על השקעה של כמה אלפי שקלים ולכל היותר בכמה עשרות אלפי שקלים.     

היכן רוכשים כסאות גלגלים?

עגלת נכים או כיסאות גלגלים ניתן לרכוש מיבואן העוסק בתחום, אשר בדרך כלל מחזיק במבחר גדול של מוצרים וניתן למצוא שם בדיוק את כסאות הגלגלים המתאימים לצורכי הנכה.  ניתן לרכוש כיסאות גלגלים כאן באתר, בהתחייבות מלאה לאיכות המוצרים ובאחריות מלאה.    

השכרת כסאות גלגלים                                                                                                                                                          

חשוב לדעת שניתן גם לשכור כסאות גלגלים וזהו פתרון שמתאים למי שזקוק לכיסא לתקופה מוגבלת או למי שמעוניין להתנסות בסוג מסוים של כיסא על מנת להחליט אם הוא מתאים לו. הדבר מהווה יתרון משמעותי עבור מי שלא בטוח בסוג הכיסא שמתאים לצרכיו, ומעוניין להתנסות במוצר מסוים כדי להיות בטוח שהוא מתאים ליכולותיו התפקודיות ולצרכיו. 

כסאות גלגלים – חשיבות הפרטים הקטנים
 

כאשר בוחרים כיסאות גלגלים חשוב מאוד להקפיד על הפרטים הקטנים. כך למשל, חשוב שהריפוד יהיה נוח לישיבה ויהיה כזה המונע פצעי לחץ; חשוב שהכיסא יהיה מאובזר בציוד כגון מתקן לכוס, מפשק רגליים ועוד, שיאפשרו למשתמש בו נוחות מרבית גם כשהוא יושב על הכיסא לאורך זמן. אין ספק, שכמו בכל דבר אחר, גם בתחום של כיסאות גלגלים הפרטים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל ומשפרים מאוד את איכות החיים של המשתמשים בהם.

כיסא גלגלים מוסדי – קלות, נוחות וניידות
מוסדות רפואיים וגריאטריים שונים, ובהם בתי חולים, בתי דיור מוגן, בתי הבראה וכד', צריכים להצטייד בכיסאות גלגלים שיתאימו הן לצורכי הדיירים והמטופלים המגיעים אליהם והן לצורכי המוסד עצמו. לכן, ברכישת כיסא גלגלים מוסדי חשוב מאוד לשים לב למספר פרמטרים שיסייעו לבצע את הבחירה הנכונה:
 
·         כיסא גלגלים קל משקל – הכיסאות צריכים להיות בעלי משקל כמה שיותר קל, על מנת שניתן יהיה לנייד אותם ממקום למקום במהירות וביעילות.
 
·         נוחות ישיבה – הפרמטר החשוב ביותר עבור המשתמש. חשוב מאוד שלא להעדיף את נוחות עובדי המוסד על נוחותם של המשתמשים בכיסא, שכן כיסאות לא נוחים עלולים לפגוע במצב בריאותם ובאיכות חייהם בכלל. יש לבחור כיסאות בעלי משענת נוחה ומקום מספיק לרגליים, אשר יאפשרו גם ישיבה בכיסא לאורך זמן.
 
·         יציבות – למרות שכדאי להעדיף כיסאות קלים, חשוב לוודא שמדובר בכיסאות יציבים אשר יאפשרו למשתמש לשבת ולהתנייד בהם בבטחה – ללא חשש מנפילות.
 
·         אחריות – חשוב מאוד לרכוש אך ורק כיסאות גלגלים מוסדיים המגיעים עם אחריות מלאה, על מנת שבכל מקרה של בעיה יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל שירות.
 
לסיכום: כיסא גלגלים מוסדי, ממש כמו זה הפרטי, חייב להיות נוח, יציב ובטיחותי. רק כיסא כזה יאפשר לשוהים במקום איכות חיים טובה, כפי שמגיעה להם. 

למאמרים ולמידע נוסף לחץ כאן!


               

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות