ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות
ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
רהיטים לבית, מזרונים וציוד ספורט
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן ראשי מאמרים קלנועית – רכב חשמלי למבוגרים
 קלנועית – רכב חשמלי למבוגרים

קלנועית – הפתרון הנכון למקומות הומי אדם

הרבה מאוד אנשים, בעיקר מבוגרים, נמנעים מללכת למקומות סואנים והומי אדם כמו קניונים, ולא משום שהם לא מעוניינים בכך, אלא פשוט משום שתנועתם מוגבלת והם חוששים מהיתקלויות חוזרות ונשנות באנשים ובחפצים, שעלולות לגרום להם למעוד ולמנוע מהם את חוויית הביקור במקום. בדיוק עבור אותם אנשים הומצאה קלנועית קטנת ממדים, המיועדת בדיוק עבור התניידות בקניונים ובמקומות הומי אדם נוספים.

מרגישים בטוחים גם בקניון

קלנועית היא בעצם רכב חשמלי לכל דבר, אשר מאפשר לאנשים שמוגבלים בניידותם לעבור בקלות ממקום למקום. כמי שחקרה את השוק מלפני ולפנים אני יכולה לומר בפה מלא, כי היום שוק הקלנועיות מציע פתרונות לכל צורך, ומאפשר גם לאנשים שניידותם מוגבלת, בין אם לתקופה מוגבלת בזמן ובין אם לצמיתות, להתנייד בבטחה במקומות שונים, החל משבילים בקיבוץ, עבור בקניונים ובחנויות וכלה ברחובות ערים גדולות. קלנועית מספקת ביטחון רב לנוהגים בה, משום שהם אלה שמנווטים אותה ממש כמו שמנווטים כל כלי רכב, כשהם יושבים בתוכה ומוגנים מפני פגיעותיהם של אנשים ושל חפצים. משום כך קלנועית קומפקטית הינה הפתרון הטוב ביותר עבור אנשים המוגבלים בניידות אשר לא מעוניינים לוותר על עצמאותם ורוצים, בין היתר, גם להיות מסוגלים להתנייד בכוחות עצמם גם בקניונים ובמקומות סגורים שמבקרים בהם הרבה אנשים.

מקפלים והולכים

חשוב לציין, שאותה קלנועית המיועדת להתניידות במקומות סגורים וקטנים יחסית, הינה קלנועית שהינה גם קלת משקל במיוחד המאפשרת לנייד אותה ממקום למקום בקלות גם באמצעות הרמה, וגם כזאת שניתן לקפל ו/או לפרק על פי הצורך. קלנועית מתקפלת למזוודה ניתנת להעברה ממקום למקום באמצעות רכב, וכך לא מגבילים את השימוש בה רק למקומות שקרובים לבית.

בחירת קלנועית – על מה חשוב להקפיד?

כאשר בוחרים קלנועית המיועדת להתניידות במקומות קטנים בפרט, חשוב מאוד להקפיד על הפרמטרים הבאים:
  • כושר נשיאה – חשוב מאוד לבחור קלנועית המתאימה למשקל המשתמש. ישנם רכבים חשמליים שיש להם הגבלת משקל וחשוב לוודא שאותה קלנועית שאתם בוחרים אכן תהיה מסוגלת לשאת את משקלו של המשתמש על מנת שלא תיגרמנה עוגמת נפש, פגיעות ותקלות.
  • מהירות נסיעה – קלנועית היא רכב שמהירותו מוגבלת (ולכן הנהיגה בו אינה מצריכה רישיון נהיגה). חשוב מאוד לבחור רכב שמתאים לצרכים שלכם מבחינת מהירותו המקסימאלית, וחשוב, כמובן, להקפיד שלא לעבור את המהירות המותרות בזמן השימוש.
  • נוחות – חשוב מאוד להקפיד על כך שהנסיעה באותה קלנועית שנבחרה תהיה נוחה למשתמש. אמנם לא מדובר בכיסא גלגלים והמשתמש ברכב לא אמור לשבת בו במשך שעות ארוכות, אולם על מנת שהנסיעה תהיה בטיחותית ומהנה יותר, חשוב שלמי שנוהג בה יהיה נוח. אם הקלנועית אמורה לשמש יותר מאדם אחד, כדאי בהחלט לרכוש קלנועית זוגית. היבט נוחות משמעותי ביותר הוא קיפול אוטומטי של הקלנועית. למידע על הקלנועית המתקפלת המומלצת של Solax והזמנתה לחצו כאן.
  •  יצרן – כדאי מאוד לבחור קלנועית מתוצרת חברה מובילה בתחום, על מנת שתוכלו להיות בטוחים ככל האפשר שאתם נוסעים ברכב איכותי ובטיחותי, שלא יתקלקל אחרי תקופה קצרה ושיאפשר לכם נסיעה בטוחה בשטח, בין אם הוא סגור ובין אם הוא פתוח.
כמי שהתנסתה בנהיגה במספר סוגי קלנועיות אני בהחלט יכולה להגיד לכם, שלמרות שלמראית עין אין הבדל גדול בין הסוגים השונים, הרי שבפועל כאשר יושבים ליד ההגה, בהחלט מרגישים בהבדלים שקיימים בין הקלנועיות השונות. לכן, לפני שרוכשים קלנועית חשוב מאוד לבצע נסיעת במבחן בכמה סוגים, ולבחור בכלי הרכב הנוח ביותר עבור המשתמש. אחרי הכול, למרות שמהירותו אינה גבוהה, מדובר בכלי רכב לכל דבר ועניין והנסיעה בו צריכה להיות בטיחותית. על מנת להבטיח ככל האפשר שהיא אכן תהיה כזו, כדאי להבטיח קודם כל שלנהג יהיה נוח. בהמשך צריך יהיה לוודא שמי שנוהג בקלנועית יודע בדיוק איך לתפעל אותה, על מנת שהנהיגה בה תהיה בטוחה לאורך כל הדרך.
באתר "העיקר הבריאות" תוכלו להתרשם ממספר סוגי קלנועיות, ומתוכם לבחור את אותה קלנועית המתאימה ביותר לצורכיכם. נסיעה טובה ובהצלחה!
      
חזרה לרשימה


חדשות
חושב שאתה לידר? בטוח שאתה מעצב דעת קהל? במידה ואתה מאמין שאתה כזה הרשם למערכת הלידרים שלנו ותתחיל...

אמצעי התגוננות מסיכות וסרבלים

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 590 שח

מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك

משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צריכה.


דפי מידע
רשימת הצטיידות לטיפול ביתי
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר

כל מה שהקליניקה שלך צריכה
משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צ...

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!
דפיברילטור (Automated External Defibrillator) הינו מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים ...

אתה לידר? את מעצב דעת קהל?
חושב שאתה לידר? בטוחה שאת מעצבת דעת קהל? במידה ואת/ה מאמין שאת/ה כזה תרשמ/י למערכת...

רשימת הציוד הנדרש לצורך אשפוז, שיקום וסיעוד ביתי
מצורפת רשימת הצטיידות לצורך טיפול ביתי, על מנת להקל את ההתנהלות, ולאפשר טיפול בית...


iso 9001


בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית