whatsapp
ריהוט רפואי לקליניקה – הריהוט שעושה את ההבדל
ריהוט רפואי לקליניקה – הריהוט שעושה את ההבדל

 ריהוט רפואי לקליניקה – הריהוט שעושה את ההבדל


ריהוט רפואי הוא שם כולל לרהיטים שיכולים להיות לעזר רב הן למטופלים והן למטפלים. ההגדרה כוללת מגוון רחב של מוצרים שיכולים להפוך את הטיפול לקל ונוח יותר עבור המטופל והמטפל כאחד,  ואין ספק שכל קליניקה ומוסד רפואי צריכים להצטייד בהם. במאמר זה נסקור את מגוון המוצרים המשתייכים להגדרה ונביא הסברים מדויקים לחשיבות השימוש בהם.

מעמד טלסקופי לרגל
מעמד מיוחד המאפשר למטופל להניח עליו את הרגל בצורה נוחה, שמאפשרת למטפל לבצע בדיקה בצורה נוחה. במעמד זה משתמשים לצורך בדיקת הרגל במקרים כגון חבלה (שבר, נקע) ופציעה וכן במקרים של היווצרות פצעי לחץ, כיבים ונגעי עור אחרים.

פרגוד – לפרטיות מושלמת
פרגוד הוא ריהוט רפואי שצריך להיות בכל קליניקה שבה מתבצעות בדיקות גופניות. בדיקה פיזית של חולה מחייבת שמירה על פרטיותו באופן מלא, ופרטיות זו מושגת באמצעות הפרגוד. מדובר במתקן עשוי כנפי אלומיניום שאליהן מחובר בד אטום וחסין אש, המשמש חיץ בין מיטת הטיפולים ובין האנשים הנמצאים בחדר. לפרגוד מחוברים גלגלים המאפשרים ניוד קל שלו ממקום למקום, ולכן הוא מתאים במיוחד לשימוש בבתי חולים ובמוסדות רפואיים נוספים.

ארונית למיטת חולה
כשמטופל שוכב זמן רב במיטה, כדאי שתהיה לצדו ארונית למיטת חולה. בארונית זו הוא יכול לאחסן את כל הציוד הדרוש לו, כמו תרופות, ספרים וכל מה שהוא רוצה וצריך. ישנן ארוניות הכוללות מגירה ו/או מגש לאוכל, וכולן יכולות לשמש גם כשולחן לכל דבר כשצריך. ארוניות אלה מתאימות במיוחד לבתי חולים, לבתי דיור מוגן ולכל מקום בו נמצאים חולים ומאושפזים למשך זמן ארוך.

מיטות טיפולים – לנוחות מרבית
כמו שכל בית צריך מרפסת, כך גם כל מקום שמתבצעים בו טיפולים רפואיים צריך מיטות טיפולים. ישנן מיטות סטנדרטיות המתאימות בדרך כלל לקליניקה של רופאי משפחה ורופאים מקצועיים, וישנן מיטות טיפולים חשמליות המתאימות במיוחד למוסדות בהם מטופלים חולים סיעודיים. מיטות אלה מתכווננות לתנוחות שונות ומאפשרות לצוות הרפואי לבצע את כל הטיפולים הנדרשים.

מרהטים את הקליניקה באחריות מלאה
ריהוט רפואי לקליניקה יש לרכוש אך ורק מחברה מוכרת וידועה המובילה בתחום של שיווק רהיטים רפואיים. זאת הן על מנת לקבל רהיטים איכותיים ועמידים שיספקו למטופלים ולמטפלים את הנוחות והאיכות המקסימליות, והן על מנת לקבל יחד עם כל מוצר תעודת אחריות המבטיחה קבלת שירות בכל מקרה של תקלה או בעיה. רק כשיש לכם התחייבות לשירות לאחר הרכישה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים ריהוט רפואי איכותי, שיאפשר לכם לספק את הטיפול ואת השירות הטובים ביותר למטופלים הנמצאים במוסד הרפואי שנמצא בבעלותכם. הצטיידות בריהוט חדיש המעוצב על פי אמות מידה גבוהות בכל מה שקשור לארגונומיה ולנוחות, הופכת את השהות במוסד הרפואי להרבה יותר נוחה ומשפרת את איכות החיים של המטופלים. בנוסף היא מאפשרת למטפלים לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר, וכך כל הצדדים הרבה יותר מרוצים. אין ספק כי מדובר באחת הרכישות החשובות ביותר עבור כל מוסד רפואי, ואם גם אתם מנהלים מוסד כזה, זכרו: רכשו ריהוט רפואי לקליניקה המיוצר על ידי חברות מובילות וודאו שאתם מקבלים על כל מוצר אחריות מלאה. בהצלחה.
 
      
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
מחוללי חמצן, מפוחי הנשמה, סקשנים עם שעון. ציוד רפואי לקליניקה מסוג זה מבטיח, ככל שרק ניתן, שאם מטופל סובל ממצב המחייב ביצוע החייאה, במקום יימצא כל הציוד הדרוש שימקסם את הסיכוי להצילו.
בתי חולים צריכים להצטייד בריהוט כללי מגוון, הכולל, בין היתר, מיטות טיפולים סטנדרטיות, מיטות טיפולים חשמליות, ארוניות למיטת חולה, מעמדים טלסקופיים לרגל, עגלות טיפולים, עגלות לקיחת דמים, עגלות תרופות, שרפרפים לצוותים הרפואיים
ריהוט רפואי הוא שם כולל לרהיטים שיכולים להיות לעזר רב הן למטופלים והן למטפלים. ההגדרה כוללת מגוון רחב של מוצרים שיכולים להפוך את הטיפול לקל ונוח יותר עבור המטופל והמטפל כאחד, ואין ספק שכל קליניקה ומוסד רפואי צריכים להצטייד בהם.
ישנה חשיבות רבה לציוד שנמצא במרפאות שיניים.בפרט, ישנם פריטים בסיסיים שהינם חובה בכל מרפאת שיניים שמכבדת את עצמה וכמובן את לקוחותיה. על אילו פריטים מדובר? היכנסו למאמר >>

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות