whatsapp
משאף מלח – לטפל בסימפטומים בלי לצאת מהבית
משאף מלח – לטפל בסימפטומים בלי לצאת מהבית

משאף מלח – לטפל בסימפטומים בלי לצאת מהבית


אלרגיות, נזלת כרונית, קשיי נשימה, צינון, שיעול, ברונכיט ומחלות נוספות הקשורות בדרכי הנשימה יכולות להוות מטרד לא פשוט. מדובר בתופעות המחייבות אותנו לטפל בהן באופן מיידי, והגורמות לפגיעה משמעותית ומהותית באיכות החיים. היום, בזכות ההשפעות החיוביות שגילו שיש למלח על דרכי הנשימה של בני האדם, אפשר למצוא מזור חלקי לתופעות הללו, וכל זאת מבלי לצאת מהבית. לפתרון הקסם שמבוסס על מחקרים מדויקים קוראים משאף מלח.

כמו משאף לאסתמה – אבל לא
משאף מלח הוא מכשיר שבאמצעותו ניתן לשאוף את המלח ישירות אל דרכי הנשימה. כשעושים זאת בצורה נכונה ומקפידים על שימוש עקבי – התוצאות לא מאחרות לבוא. תוך זמן קצר ביותר ההרגשה משתפרת פלאים ועוצמתם של כל תסמיני האנרגיה, הצינון ושאר התופעות שצוינו לעיל תיחלש ובמקרים מסוימים היא אפילו תיעלם. למעשה, באותה דרך שבה מתמודדים אנשים הסובלים מאסתמה קשה, ניתן להקל על תסמינים לא רק של אסתמה, אלא של מגוון רחב של בעיות נוספות, כמו אלה שצוינו בתחילת הדברים.

כיצד פועל משאף מלח?

אז איך זה קורה, בעצם, שמלח משפיע כל כך לטובה על גופנו? הסוד הוא בתכונה מיוחדת אחת של המלח – היותו סופח נוזלים נהדר. תכונה זו גורמת למלח שנכנס למערות האף באמצעות המשאף לספוג את כל הנוזלים שהצטברו במערות האף ובשאר הסינוסים, ולטהר אותם מכל החיידקים והווירוסים שנמצאים שם. בנוסף, לשאיפת המלח יש השפעה מיוחדת במינה על המצב הנפשי; מי שעושה שימוש במשאף מלח שואף אל תוך גופו אוויר נקי וכתוצאה מכך חש תחושת זיכוך וטיהור נפלאה ומרגיעה.

למי מתאים השימוש במשאף מלח?

ניתן להתחיל בטיפול מגיל חמש. השימוש הינו למשך 25-15 דקות בכל פעם, ואין הגבלה על התדירות. במהלך השימוש במשאף שואף המטופל חומר פעיל המכיל גבישים של מלח מיוקני – מלח המורכב מנתרן כלוריד, ממגנזיום ומסידן. חומרים אלה תורמים לספיחת הנוזלים ממערות האף ומסייעים לאוויר נקי לחדור אל הגוף פנימה. התוצאה – הרגשה הרבה יותר טובה הן מבחינה הפיזית והן מבחינה נפשית, והתמודדות טובה יותר עם המחלה ותסמיניה. העובדה שהמלח מנקה את מערות האף מחלק מהחיידקים ומהווירוסים השוכנים בו, מביאה להתחזקות מהירה יותר של הגוף ולריפוי מהיר יותר מהמחלות השונות של דרכי הנשימה.

הבריאות שלכם בכף ידכם
אם גם אתם או ילדיכם סובלים מבעיות נשימה כגון אסתמה, נזלת כרונית ואלרגיות, מומלץ לכם בחום לנסות להשתמש במשאף מלח גבישי איכותי, שמסייע מאוד בניקוי מערכת הנשימה ובשיקומה. יש סיכוי גדול שהשימוש במשאף יתרום להרגשה פיזית ונפשית הרבה יותר טובה, מה שיסייע לכם להתמודד עם המחלה ותסמיניה ולהתגבר עליה הרבה יותר מהר. תרגישו טוב!

המאמר נכתב על ידי שיר שמולביץ  
 
              
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
הצעת לקנות מוצר משומש חזרה לאחר בדיקת מעבדה
מהי מחלת ריאות חסימתית? מהי מחלת ריאות רסטרקטיבית? התסמינים של מחלת ריאות חסימתית ורסטרקטיבית, טיפול במחלות ריאה באמצעות מחולל חמצן, איך עובד מחולל החמצן?
שימוש במסכה רכה לסיפאפ, יכול לפתור הרבה בעיות ולהוות פתרון הרבה יותר טוב מהמסכה הסטנדרטית הקשיחה
כמעט בכל בית בישראל תשמעו את הוויכוח מי נוחר יותר חזק הגבר או האישה והאמת שלמרות השנוא מצחיק בטרוף הפרעות שינה כתוצאה מנחירות זה נושא רציני ביותר.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות