ציוד לקליניקה מרפאה וטיפולים
נגישות
ניידות ותנועה
ציוד סיעודי ושיקומי אביזרים לנכים
ציוד רפואי ביתי, אורטופדיה ופיזיותרפיה
בית מרקחת וקוסמטיקה
רהיטים לבית, מזרונים וציוד ספורט
השכרת ציוד
אתה נמצא כאן ראשי מאמרים מטפס מדרגות זחל - לעלייה במדרגות
 מטפס מדרגות זחל - לעלייה במדרגות
מטפס מדרגות זחל – פתרון קל ונוח לעלייה במדרגות
 
אנשים היושבים על כיסא גלגלים צריכים שתהיה להם אפשרות להגיע לכל מקום, גם למקומות שאינם מותאמים (עדיין) ואינם מספקים נגישות נוחה לנכים או לקשישים המתקשים בתנועה. יש מגוון רחב של פתרונות שיכולים להיות לעזר במקרים כאלה, כמו מעלון עם או בלי פיר או מעלון מדרגות עם או בלי משטח, אולם כאשר יש צורך בפתרון נוח שיהיה גם נייד ויאפשר להם לעלות ולרדת במדרגות בקלות לא רק בבית אלא גם מחוצה לו, אין ספק כי מטפס מדרגות זחל הוא הפתרון הנכון.
 
מהו מטפס מדרגות זחל?
 
מעלון מדרגות חשמלי המורכב מתושבת שמותקנת על גבי זוג זחלים. כאשר מפעילים את המתקן שני הזחלים מניעים את התושבת עצמה. כאשר מניחים את הזחל על גרם מדרגות, האדם היושב על כיסא הגלגלים מגיע אל התושבת ובאמצעותה מגיע אל מחוז חפצו – בין אם הוא נמצא למעלה ובין אם הוא נמצא למטה.
 
בזכות הפעלתו הפשוטה ניתן להשתמש במתקן בבית ובחוץ כאחד, והוא מאפשר נגישות מלאה לכל מקום.
 
עם הצלחה לא מתווכחים
 
אמנם יש היום פתרונות נגישות נוספים, אולם מטפס מדרגות זחל הוא אחד הפתרונות הוותיקים ביותר שעדיין משתמשים בהם היום. הדבר קורה בזכות היתרונות הרבים שיש למתקן זה על פני האחרים:
 
·      גם בית וגם בחוץ – מטפס מדרגות זחל מאפשר נגישות מלאה בתוך הבית ומחוצה לו. בעוד שמעלית או מעלון מדרגות לא ניתן להוציא מהבית, הרי שאת המתקן הזה ניתן לנייד בקלות ולהפעיל אותו בצורה קלה גם במקומות אחרים.
 
·      עמידות לאורך זמן – מומלץ לבחור מטפס מדרגות זחל שמיוצר על ידי חברה המתמחה בתחום ואשר היבואן / המשווק זו חברה שאפשר לסמוך עליה, וכך תוכלו ליהנות מכל יתרונותיו במשך שנים ארוכות.
 
·      כושר נשיאה – מטפס מדרגות זחל מסוגל לשאת משקלים של עד 160 ק"ג, מה שהופך אותו לפתרון מצוין עבור אנשים היושבים על כיסא גלגלים וזקוקים למתקן שיוכל לשאת אותם, יחד עם הכיסא, ולסייע להם בעלייה ובירידה במדרגות.
 
·    קיפול קל – מטפס מדרגות זחל מתקפל בקלות והופך במהירות למתקן שניתן להכניס לתא המטען בכל מכונית. יתרון זה מאפשר להתנייד עם המתקן ולהשתמש בו לא רק בבית אלא גם בחוץ.
 
כל היתרונות הללו גורמים למטפס המדרגות זחל להיות מתקן מבוקש מאוד על ידי אנשים רבים היושבים על כיסאות גלגלים והמעוניינים לשפר את איכות חייהם בצורה מאוד משמעותית. אחרי הכול, אם עד היום קשישים, נכים או מוגבלים בתנועה נאלצו להימנע מלהגיע למקומות מסוימים משום שעוד לא דאגו שהם יהיו נגישים, או נאלצו להיעזר במלווים צמודים שירימו אותם כשהם ישובים בכיסאם ויעלו אותם במדרגות, הרי שהיום, באמצעות פתרון נייד קל ונוח, הם יכולים להגיע לכל מקום.
 
שימוש במעלון מדרגות - לשמור על כללי הבטיחות
 
אמנם מטפס מדרגות זחל הוא מתקן בעל יתרונות רבים, אולם על מנת שהפעלתו תהיה בטוחה ולא תסכן את המשתמשים בו או את האנשים שעוברים בסביבה, חשוב להשתמש בו בדיוק על פי הוראות היצרן. בנוסף, חשוב מאוד שעם כל אדם שמשתמש במתקן יהיה מלווה, אשר יוודא שההפעלה מתבצעת כמו שצריך ועל פי ההוראות. בפועל הוא אמנם לא צריך לעשות שום דבר, אבל השגחתו נדרשת, ליתר ביטחון. בנוסף, על מנת לוודא את פעולתו התקינה, חשוב שכל מטפס מדרגות יעבור בדיקת תקינות מקיפה על פי הוראות היצרן. חשוב מאוד שהבדיקה תתבצע במעבדה מורשית מטעם היצרן, על מנת להבטיח את פעולתו התקינה של המכשיר. אחת לתקופה צריך להחליף את הזחלים ו/או עזרי בטיחות נוספים, על מנת שהמתקן ימשיך לאפשר למשתמשים בו לעלות ולרדת במדרגות בבטחה.
 
רכישת מטפס מדרגות זחל 
על מנת להבטיח את בטיחותם של המשתמשים ואת פעולתו התקינה של המכשיר, חשוב לרכוש אותו מחברה המשווקת רק מתקנים מתוצרת חברות מוכרות וידועות בענף, ושמספקת תעודת אחריות מקיפה על המתקן עצמו. מומלץ לבצע סקר שיבדוק לא רק את מחירי המכשיר, אלא גם (ואולי בעיקר), את איכות החלקים מהם הוא מורכב, את שם החברה המייצרת וכמובן – את משך תקופת האחריות שהיבואן מספק. אחרי הכול, עדיף לשלם מעט יותר, וליהנות ממתקן שמספק את התמורה הטובה ביותר מבחינת בטיחות, איכות ונוחות.
 
אז אם אתם מחפשים דרך לשפר באופן משמעותי את איכות חייכם או את איכות חיי היקרים לכם, ולאפשר להם עלייה וירידה נוחות במדרגות גם במקומות בהם לא מותקן מעלון נכים קבוע, מטפס מדרגות הוא הפתרון המתאים ביותר עבורכם.
 
                                                  
חזרה לרשימה

חדשות
על פי התקנות שיהיו בתוקף מיום ראשון 27.12.20 לא ניתן לבצע איסוף עצמי מבית העסק

חובת הנגישות כוללת התקנת רמפה לצד גרמי מדרגות: מבחר רמפות החל מ 590 שח

מכשיר טנס מבצע לחברי הקופות

השרות שקבלת היה מצוין? רוצה לפרגן לנו? לכתיבת חוות דעת באתר זאפ לחץ כאן!

מובהר, כי לא ניתן להחזיר מוצר ולבטל את העיסקה לאחר ההתקנה והתאמה אישית בבית המזמין לשביעות רצונו.

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!

מובהר כי שימוש במוצר גורם להרעה במצבו ממצב"חדש" ל"משומש" (בהתאם לחוק הגנת הצרכן) לא ניתן להחזירו

علاج ملح في بيتك

משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צריכה.


דפי מידע
רשימת הצטיידות לטיפול ביתי
אנחנו בתקשורת
הצהרה על קיום עסקה טלפונית
אודות החברה
התחייבות העיקר הבריאות
הצהרת פרטיות
מחירון פרסום באתר
תקנון
מפת האתר

כל מה שהקליניקה שלך צריכה
משפדל ועד מכשיר א.ק.ג. מסטטוסקופ ועד מוצרי נייר one stop shop לכל מה שהמרפאה שלך צ...

דפיברילטור. כל מה שרציתם לדעת!
דפיברילטור (Automated External Defibrillator) הינו מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים ...

מטפס מדרגות זחל המאפשר למבוגרים או לנכים, לעלות ולרדת במדרגות
מעלון מטפס מדרגות זחל תוצרת אירופה -הכנס/י לקבלת פרטים ומחיר!

מנוף הרמה לנכים או לסיעודיים
מנוף הרמה לנכים מתאים לשימוש ביתי ולשימוש מוסדי בבתי אבות או מחלקות בבתי חולים. פע...


iso 9001


בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.


אתר זה הוקם ומתוחזק ע"י חברת לוגייט מספקת שירותי אחסון אתרים, קידום אתרים והקמת חנות וירטואלית