whatsapp
מחולל חמצן נייד - מזרים אוויר לנשימה
מחולל חמצן נייד - מזרים אוויר לנשימה

 מחולל חמצן נייד – מזרים אוויר לנשימה

אנשים הסובלים מבעיות נשימה זקוקים לעתים לטיפול ביתי בחמצן. טיפול זה מאפשר להם לקבל את רמת גז החיים הדרושה להם ומשפר בצורה משמעותית מאוד את איכות חייהם. עד לפני מספר שנים הדרכים לביצוע הטיפול המדובר היו מסורבלות וחייבו התעסקות ניכרת, שכללה החלפה תדירה של מכלי הגז וסרבול רב בביצוע הטיפול עצמו. לפני מספר שנים הומצא מכשיר שנקרא מחולל חמצן נייד, אשר משמשכמעין מכשיר חמצן נייד, והוא שיפר מאוד את איכות חיי המטופלים.

שיפור ניכר זה הוא תוצאה של מספר יתרונות שיש למכשיר על פני המכשירים הישנים:

 
·         אספקה של חמצן בריכז גבוה – האוויר שלנו מורכב ממספר גזים שונים, בערך בהרכב הבא: 21% חמצן, 78% חנקן וכאחוז אחד של גזים אחרים. מחולל חמצןמבצע הפרדה מוחלטת בין החנקן שנמצא באוויר ובין החמצן שנמצא בו, ומזרים אל המטופל חמצן בריכוז של 95%, כלומר – כמעט חמצן טהור. מכיוון שזה בדיוק מה שהמטופל זקוק לו, הרי שהמכשיר המדובר הינו הפתרון היעיל ביותר שישנו היום לטיפול במחלות שונות בדרכי הנשימה.
 
·         בטיחות – כל המערכות המשווקות כיום בשוק נבדקו על ידי הגורמים הרפואיים המוסמכים והינן בטוחות לשימוש מכל הבחינות.
 
·         אפשרות בחירה בין נייחות לניידות – המערכות המשווקות היום מאפשרות למטופל להמשיך בשגרת חייו ולקבל את הטיפול בכל מקום בו יימצא. זאת משום שבניגוד לאמצעים הישנים, מחוללי החמצן שמשווקים כיום לשימוש ביתי הינם בדרך כלל מכשירים קלים הניתנים לשימוש גם ללא חיבור לחשמל. התוצאה – המטופל יכול להשתמש בהם לא רק כשהוא בבית, אלא גם בכל מקום אחר, כולל ברכב או במטוס. שינוי זה משפר בצורה משמעותית את חייהם של אנשים הנזקקים לטיפול רפואי בחמצן והופך את המכשירים למבוקשים ביותר.
 
·         תחזוקה קלה – בעוד המכשירים הישנים (מכלים גדולים המכילים חמצן) דרשו תחזוקה רבה שכללה החלפה של המכלים שנגמרו או דאגה למילויים בתוך זמן קצר ביותר, מחולל חמצן דורש תחזוקה קלה בלבד. הפעולות הנדרשות הן בעיקר ניקוי של המכשיר ושל הפילטרים פעם בשבוע (או יותר, על פי בחירתכם והרגשתכם). מחולל חמצן נייד או ביתי מקל מאוד על החיים ומאפשר למטופלים לנהל שגרת חיים באיכות הרבה יותר גבוהה.
 
כל היתרונות הללו הופכים את מחולל החמצן הנייד לפתרון יעיל ביותר, המשדרג בצורה משמעותית לא רק את חייהם של המטופלים עצמם, אלא גם את חייהם של האנשים המטפלים בהם ושל הקרובים אליהם, שיכולים ליהנות מחברתם – ולא רק בבית.

הטיפול בבית

השימוש העיקרי של מחולל חמצן נייד הוא, כאמור, בשעת ניידות. כשנמצאים בבית עדיף להשתמש במחולל הנייח שמסופק על ידי קופת החולים בהמלצת הרופא. זאת על מנת לשמור על המכשיר כך שיהיה מלא ומוכן לשימוש ברגע שבו מעוניינים לצאת מהבית. חשוב לזכור שאמנם המחולל הנייד מאפשר גם שימוש בתוך הבית, אבל זה הנייח לא מאפשר שימוש מחוצה לו. לכן – ההמלצה היא להשתמש בבית במחולל הנייח הגדול, וכשיוצאים ליהנות מכל היתרונות שמספק המחולל הנייד. כך תשמרו לא רק על המכשירים, אלא גם על הבריאות שלכם בצורה הטובה ביותר. 

        
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
אם אתם סובלים מבעיות שינה בגיל השלישי, תוכלו ליישם מספר שינויים באורח חייכם על מנת לשפר את איכות השינה שלכם. סקרנו בשבילכם את הפתרונות האפשריים.
מכשיר סיפאפ CPAP מיועד להקלת הסימפטומים של תסמונת דום נשימה בשינה, המאופיינת בחסימת נתיב האוויר במהלך השינה וגורמת לעצירת הנשימה
היוניזטור מייצר ביליוני יונים שליליים, אשר תוקפים את אלה החיוביים הנמצאים באוויר ומושכים אותו יחד איתם אל עבר המגנט המיוחד שבמכשיר עצמו. התוצאה – האוויר מתנקה במהירות גבוהה יחסית מ-99% ויותר של היונים השליליים, ואנחנו יכולים ליהנות מנשימה הרבה יותר קלה ובריאה, והפעם – של אוויר נקי
השימוש העיקרי של מחולל חמצן נייד הוא, כאמור, בשעת ניידות. כשנמצאים בבית עדיף להשתמש במחולל חמצן נייח שמסופק על ידי קופת החולים בהמלצת הרופא. זאת על מנת לשמור על המכשיר הנייד כך שיהיה מלא ומוכן לשימוש ברגע שבו מעוניינים לצאת מהבית.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות