רמפות לכיסאות גלגלים – עזרים חשובים למתקשים בהליכה
רמפות לכיסאות גלגלים – עזרים חשובים למתקשים בהליכה

פתרון מצוין למתקשים בהליכה ולמשתמשים בכיסאות גלגלים – רמפות איכותיות וחזקות.

רמפות לכיסאות גלגלים – עזרים חשובים למתקשים בהליכה

אנשים בעלי קשיי ניידות הזקוקים לעזרי הליכה כגון מקלות, הליכונים וכיסאות גלגלים, נתקלים לא פעם בקושי עצום להגיע מאזור מסוים לאזור אחר שנמצא במפלס או בקומה שמעליו. הדבר גורם לכך שהרבה מאוד מקומות הופכים עבורם ללא נגישים, מה שכמובן גורם לירידה משמעותית באיכות החיים. על מנת לסייע לאותם אנשים ולאפשר להם להגיע גם למקומות שטרם נקטו בפעולות הנגשה, מיוצרים כל הזמן אביזרים ועזרים שונים, ביניהם גם רמפות לכיסאות גלגלים.
איך זה עובד?
פשוט מאוד. רמפות לכסאות גלגלים הינן בעצם מתקן העשוי מאלומיניום, המסוגל לשאת משקלים כבדים במיוחד. המתקן בנוי חוליות-חוליות וניתן להארכה ולקיצור על פי הצורך, כך שניתן להתאימו למפלסים במגוון רחב של גבהים. כאשר הן מיוצרות על ידי חברות המתמחות בתחום, מסוגלות הרמפות, כאמור, לשאת משקלים כבדים במיוחד (חלקן יכולות לשאת עד 900 טון!), ולכן מהוות משטח בטיחותי למעבר של כיסאות גלגלים כשהמשתמש ישוב עליהם. את המתקנים מציבים באלכסון כשהם מחברים בין המפלס התחתן והמפלס העליון, והאדם היושב על כיסא הגלגלים יכול לעלות ולרדת באמצעותן בדרך קלה ופשוטה.
נשיאה וניידות קלות במיוחד
רמפה ניידת לכסא גלגלים בנויה בצורה מאוד ידידותית למשתמש; למרות יכולתה לשאת משקלים כבדים ביותר – היא עצמה קלה יחסית וניתנת להעברה ממקום למקום בקלות רבה. בנוסף, הרמפה מתקפלת בקלות וניתן להכניסה לתא המטען ולקחת אותה לכל מקום. הקיפול הנוח מאפשר גם לאפסן את הרמפה בצורה נוחה, מבלי שתיתפוס הרבה מקום, כך שהיא בהחלט מהווה עזר שחשוב שיהיה לכל אדם המשתמש בכסא גלגלים.
מוצר מצוין לעסקים
רמפות לכיסאות גלגלים הינן מוצרים חשובים עבור אותם אנשים המתקשים בהליכה, אולם הן יכולות לתת תועלת חשובה ביותר גם לבתי עסק רבים, שטרם הפכו את העסקים שברשותם לנגישים. באמצעות פעולה פשוטה של רכישת רמפה לכיסא גלגלים ושל פעמון ומדבקה מיוחדים, יוכלו בעלי עסקים רבים לאפשר ליושבים בכיסאות גלגלים להיכנס וליהנות מהשירות או מהמוצרים שהם מציעים. איך זה עובד? פשוט מאוד. כאשר מגיע אדם הישוב על כיסא גלגלים למקום, הוא מזהה את המדבקה המיוחדת שמבשרת על כך שמדובר במקום נגיש לנכים ולבעלי מוגבלויות, ומצלצל בפעמון. בעל העסק או אחד העובדים מגיעים מיד עם הרמפה, מציבים אותה על המדרגה בצורה שמאפשרת מעבר ומאפשרים לאותו אדם להיכנס. כך מצטרפים העסקים הללו לרשימת המקומות הנגישים לנכים, מעלים את קרנם בעיני החברה כולה, מרוויחים מספר רב של לקוחות מרוצים וכמובן – מגדילים את ההכנסות.
פתרון מושלם לבעלי מוגבלויות
אין ספק, כי בזכות המתקנים הללו איכות חייהם של אנשים המתקשים בהליכה משתפרת פלאים, ומאפשרת להם להגיע למקומות שעד עתה לא היו נגישים עבורם. על מנת שזה יקרה בצורה הטובה והיעילה ביותר, חשוב מאוד לרכוש אך ורק רמפות למתקשים בהליכה המיוצרות על ידי חברה מוכרת ומובילה בתחומה, המייצרת את המתקנים על פי כל דרישות התקן ומשווקת אותם באחריות מלאה.
באתר "העיקר הבריאות" תוכלו למצוא מגוון גדול של רמפות לנכים ולבחור מתוכו את הרמפה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

כתבה, שיר שמולביץ.
                   
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
בעמוד זה תמצאו את הדגשים העיקריים להכנת הבית עבור אדם שהפך לסיעודי, החל בסידור רהיטים וחפצים בבית להבטחת מקסימום מרחב, דרך הכנת חדר השינה, חדר הרחצה והמטבח ועד להתקנת מעלית או מעלון.
כשאדם הופך לסיעודי - בין אם בעקבות מחלה, בין אם כתוצאה מתאונה ובין אם זהו הגיל שמונע את ביצוע הפעולות היומיומיות השגרתיות שלו ללא עזרה - חשוב מאוד להתאים את הבית, כך ששגרת החיים תהיה נוחה ונעימה בעבורו. השיפורים המשמעותיים בתחום ההנגשה מאפשרים ליותר אנשים סיעודיים להישאר בבית - וכדאי גם לכם להכיר את הפתרונות המובילים.
נגישות ובטיחות בבית - כל הפתרונות במקום אחד! יועץ מקצועי מטעמנו יגיע אליכם, יבין בעזרתכם את הצרכים החדשים שלכם, ויציע פתרונות מקיפים שישדרגו בצורה משמעותית את איכות חייכם.
מהן בעיות תנועה? מדוע קשישים סובלים מקשיים בניידות? אילו עזרים יסייעו לכם להתמודד עם בעיות תנועה בגיל השלישי?

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות