whatsapp
אלרגיה
אלרגיה

אלרגיה

אלרגיה היא תגובה מוגזמת של מערכת החיסון לחומרים אשר בדרך כלל אינם מעוררים מחלות.
תגובה אלרגית יכולה להיות מקומית כגון: נזלת כרונית דמעות פריחה, אקזמה, אסתמה כאבי ראש ומיגרנות או תגובה מערכתית.

הרכיבים שיוצרים הכי הרבה תגובה אלרגית הם: אבקת פרחים, קרדית האבק, עובש, קשקשי חיות מחמד, אוכל, עקיצות חרקים ותרופות.
בתקופת האביב עולה שכיחות תסמיני האלרגיה, ולכן אנשים הסובלים מאלרגיה בתקופה זו מומלצת להם האפשרות למנוע או להקטין את התופעות על ידי שימוש בתוספים או צמחים מתאימים בעוד מועד.

אחד התכשירים להקלת התסמינים הוא טנקטורת L.R.G. בטנקטורה זו מופעים הצמחים: אופרזיה סטלריה אונקרייה ורוז היפ במיצויי של אלכהול ומים בריכוז 1:3. צמחים אלו הם צמחים אנטי-דלקתיים המסיעיים במצבי האלרגיה השונים ובעיקר לתסמינים המופיעים במערכת הנשימה כגון לייחה, סינוסים, עיטוש, אף סתום נזלת כרונית ואף במצב של  גירויי בעינים.

את הטנקטורה יש לקחת על קיבה ריקה פעמיים -שלוש ביום 30 טיפות . במצב אקוטי ניתן להגדיל את המינון ל-40 טיפות.

שרה עומר, נטורופתית ND    
  

 
 
      
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
קרדית האבק ניזונה מקשקשי העור והפרשות הנשימה, קרדית האבק מפרישה חומרים לתוך הציפית הגורמות לתגובות אלרגיות...
בכתבה זו תוכלו לקבל את כל המידע אודות מזון רפואי, לרבות תפקידו – בעיקר עבור האוכלוסייה בגיל השלישי אבל גם באופן כללי, הדרכים לצרוך אותו וכמובן – הדרך לזהות צורך של אדם מסוים במזון מסוג זה.
בגיל השלישי יש נטייה מוגברת להגיע למצב של תת תזונה בגין גורמים רבים ושונים. חשוב מאוד לאתר את המצב בזמן ולטפל בו כמה שיותר מהר, על מנת לחזק את הגוף ולהביא לשיפור משמעותי במצבו הגופני והנפשי של הקשיש. מהם הגורמים לתת תזונה אצל קשישים? מה הטיפול למצב של תת תזונה? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם
מה מאפיין את התזונה בגיל הזהב? מתי מתחילה לרדת מסת השריר שלנו ועד כמה התופעה חמורה? מהן ההשלכות של הירידה במסת השריר? מהי ההשלמה התזונתית האופטימלית לטיפול באובדן מסת שריר?

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות