אלרגיה
אלרגיה

אלרגיה

אלרגיה היא תגובה מוגזמת של מערכת החיסון לחומרים אשר בדרך כלל אינם מעוררים מחלות.
תגובה אלרגית יכולה להיות מקומית כגון: נזלת כרונית דמעות פריחה, אקזמה, אסתמה כאבי ראש ומיגרנות או תגובה מערכתית.

הרכיבים שיוצרים הכי הרבה תגובה אלרגית הם: אבקת פרחים, קרדית האבק, עובש, קשקשי חיות מחמד, אוכל, עקיצות חרקים ותרופות.
בתקופת האביב עולה שכיחות תסמיני האלרגיה, ולכן אנשים הסובלים מאלרגיה בתקופה זו מומלצת להם האפשרות למנוע או להקטין את התופעות על ידי שימוש בתוספים או צמחים מתאימים בעוד מועד.

אחד התכשירים להקלת התסמינים הוא טנקטורת L.R.G. בטנקטורה זו מופעים הצמחים: אופרזיה סטלריה אונקרייה ורוז היפ במיצויי של אלכהול ומים בריכוז 1:3. צמחים אלו הם צמחים אנטי-דלקתיים המסיעיים במצבי האלרגיה השונים ובעיקר לתסמינים המופיעים במערכת הנשימה כגון לייחה, סינוסים, עיטוש, אף סתום נזלת כרונית ואף במצב של  גירויי בעינים.

את הטנקטורה יש לקחת על קיבה ריקה פעמיים -שלוש ביום 30 טיפות . במצב אקוטי ניתן להגדיל את המינון ל-40 טיפות.

שרה עומר, נטורופתית ND    
  

 
 
     
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
מסתבר שהמגנזיום חיוני ביותר לבריאות האדם בלמעלה מ - 300 פעולות אנזימטיות חובה לקרוא את המאמר
מהם יבלות? ממה יבלות יבלות נוצרת? כיצד מטפלים ביבלות...
התבלינים נותנים את הטעם לאוכל ונמצאים דרך קבע במטבח שלנו. אך מעבר לצבע ולטעם, לתבלינים שונים יש סגולות רפואיות שכדאי להכיר. כך שפעם הבאה שאתם סובלים מכאבי בטן,התקררות או עודף כולסטרול תוכלו לגשת למדף התבלינים במקום לבית מרקחת.
פצעים הם חלק בלתי נפרד מחיינו – אנחנו נופלים, נחתכים, נשרטים ונחבלים, והתוצאה היא פצע קל או חמור – בהתאם לחומרת הפגיעה. כמו כן, ישנם מצבים רפואיים שגורמים להתפתחות כיבים ופצעים, אשר תהליך ההחלמה שלהם קשה וארוך יותר. איך מתרחש ריפוי פצעים טבעי וכיצד תזונה מתאימה יכולה לזרז את התהליך? את כל התשובות תוכלו למצוא במאמר שלפניכם.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות