whatsapp
אלרגיה
אלרגיה

אלרגיה

אלרגיה היא תגובה מוגזמת של מערכת החיסון לחומרים אשר בדרך כלל אינם מעוררים מחלות.
תגובה אלרגית יכולה להיות מקומית כגון: נזלת כרונית דמעות פריחה, אקזמה, אסתמה כאבי ראש ומיגרנות או תגובה מערכתית.

הרכיבים שיוצרים הכי הרבה תגובה אלרגית הם: אבקת פרחים, קרדית האבק, עובש, קשקשי חיות מחמד, אוכל, עקיצות חרקים ותרופות.
בתקופת האביב עולה שכיחות תסמיני האלרגיה, ולכן אנשים הסובלים מאלרגיה בתקופה זו מומלצת להם האפשרות למנוע או להקטין את התופעות על ידי שימוש בתוספים או צמחים מתאימים בעוד מועד.

אחד התכשירים להקלת התסמינים הוא טנקטורת L.R.G. בטנקטורה זו מופעים הצמחים: אופרזיה סטלריה אונקרייה ורוז היפ במיצויי של אלכהול ומים בריכוז 1:3. צמחים אלו הם צמחים אנטי-דלקתיים המסיעיים במצבי האלרגיה השונים ובעיקר לתסמינים המופיעים במערכת הנשימה כגון לייחה, סינוסים, עיטוש, אף סתום נזלת כרונית ואף במצב של  גירויי בעינים.

את הטנקטורה יש לקחת על קיבה ריקה פעמיים -שלוש ביום 30 טיפות . במצב אקוטי ניתן להגדיל את המינון ל-40 טיפות.

שרה עומר, נטורופתית ND    
  

 
 
      
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
שמירת חום הגוף בחורף, תגביר את יכולת עמידותו בפני זיהומים חיידקיים וויראליים, כאלה הגורמים בדרך כלל בחורף לבעיות בדרכי הנשימה. על תופעות שכאלה ניתן להקל באמצעות סירופים מתאימים כגון פיטוליקס ומוקו פרוטקטור, המבוססים על צמחי מרפא פעילים ייחודיים,
נקודות חן נחשבות לפעמים כסממן המתריע בפני בעיה בריאותית במאמר המצורף תוכלו להבין על נקודות "החן" קצת יותר!
מזון רפואי משמש כתחליף וניתן לאנשים קשישים או חולי סרטן, בעלי חוסרים תזונתיים, ויטמינים ומינראליים, ומכיל את כל אבות המזון הדרושים לגוף באופן יומיומי.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות