whatsapp
דגם: Smart
כסא גלגלים ממונע מדגם Smart באמת חכם יותר! Smart פונקציות ומאפיינים מתקדמים של ציוד והכל בהתאמה אישית
מחיר כולל מע"מ
₪29,484
ניתן עד 3 תשלומים
משלוח חינם
זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים
  אין תגובות למוצר זה - הוסף תגובה
 כסא גלגלים ממונע - Smart
MEYRA


"Smart" – כסא הגלגלים החכם.

Smart הוא מותג-על, ה"קולע למטרה" בכל פעם. עיצובו מודולרי ומרשים אך פשוט. ל-Smart כמה אופציות התכווננות המשולבות כבר בדגם הבסיסי, כדי להקל על ההתאמה האישית. הוא מציע קשת רחבה של ביצועים, פונקציות ומאפיינים מתקדמים של ציוד – כדי לענות על כל צרכי המשתמש.

תכונות עיקריות

 • חסכוני במיוחד
 • תפעול פשוט וקל
 • נסיעה נוחה בבית ובחוץ
 • צמיגים גדולים ומתלים מתכווננים
 • מערכת מודולרית
 • יחידות שליטה VR2, או CAN Bus
 • התכווננות מירבית
 • קל לשדרוג בעזרת התאמת אופציות חשמליות
 • צבע מסגרת כסוף

עיקרון ה-Smart: חכם יותר וחסכוני יותר

Smart_1 ל-Smart עיצוב מובנה ומערכת מודולרית מתוחכמת, שהושקעה בה מחשבה רבה. הוא ניחן ביכולת התכווננות קלה ומגוונת בפרמטרים של רוחב, עומק והטיית המושב, לרבות יכולת התאמה מחודשת ופשוטה של המערכות החשמליות – ללא צורך בהחלפת חלקים. בזכות כל אלו, ה-Smart מתאים לשדרוג אישי בהתאם לדפוסי מחלות פרוגרסיביות.

נוחות הטיפול והאחזקה, יחד עם ההתאמה האישית לכל משימה נדרשת, הופכות את ה-Smart גם לאטרקטיבי במיוחד במונחי עלות/תועלת. אין עוררין על כך שה-Smart חסכוני, מציע תמורה לעלות הכספית, ושווה יותר ממחירו.

תפעול נוח ומתוחכם, בבית ומחוצה לו

כוחו של ה-Smart נעוץ במאפייני הנהיגה המקיפים והמשובחים שהוא מציע – מחוץ לבית ובתוכו. ה-Smart קל ויעיל לתמרון בתחומי הבית. מחוצה לו, ה-Smart חזק ומאפשר ליהנות מנהיגה נוחה אפילו בנסיעות מאתגרות. כל זאת, בזכות כוח הנעה בטיחותי, צמיגים גדולים, ידית איזון של הגלגלים הקדמיים שמסייעת לתנועה טובה יותר במשטחים מחוספסים, ומתלי גלגלים אחוריים המתכווננים אישית למשקל המשתמש.

smart_code118.jpg

לתפעול ולשליטה קלים בנהיגה, מציע ה-Smart מודולים דוגמת יחידת שליטה VR2, או יחידת שליטה CAN Bus – העונה על הדרישות המורכבות ביותר.  את משתני הנהיגה שלו ניתנים לתכנות בעזרת תוכנה, יחידת תכנות ידנית, או סרט תכנות (בעבור יחידת השליטה CAN Bus). בנוסף, מציע ה-Smart בקרת שליטה כפולה לנהיגה: לנהג ו/או למלווה. המשתמש נהנה ממהירות נסיעה של 6עד  ק"מ לשעה, ובחירה בין בחמש דרגות מהירות.

לתפעול נוח של חלקי הכסא, מאפשר ה-Smart  שליטה ישירה בהטיית המושב והשענה לאחור של משענת הגב, כמו גם משענות רגליים חשמליות מתרוממות. התפעול מתבצע באמצעות הפעלת לוח מתגים הממוקם ליד יחידת השליטה של הנהיגה.

התאמה אישית בכל פרמטר

smart_code932.jpg ל-Smart מערכת ישיבה מתכווננת למקסימום, עם 4 מערכות מושב לבחירה, ו-3 גבהי מושב (45, 48 ו-50 ס"מ). במערכת הישיבה אופציות למשענת גב סטנדרטית, משענת גב מתכווננת עם רצועות ולקרו, עיצוב ארגונומי לכריות המושב ומשענת הגב, משטח ישיבה מוצק כבסיס לכרית או למערכת ישיבה חיצונית אחרת, מושב רקרו (Recaro) מודול M, עם משענת גב ניתנת להטייה באופן ידני או חשמלי. בנוסף, קיימת אופציה למשענת גב המתכווננת חשמלית לאחור, עד ל-60 מעלות.

כאשר המושב מתכוונן באופן ידני: משענת הגב ניתנת להטייה עם זווית מתכווננת מ-0 מעלות ועד ל-30 מעלות. הרכבת תנוחות שונות של משענת הגב, מסייעת להגיע לעומק מושב הנע בין 50-29 ס"מ. הטיית המושב נעה בין מינוס 3 מעלות ועד ל-22 מעלות.

כאשר המושב מתכוונן באופן ממונע: אופציה להתכווננות חשמלית בהטיית מושב מ-22-0 מעלות, אפשר עם משענת גב הניתנת להטייה לאחור ומשענות רגליים מתרוממות.

משענות הידיים הסטנדרטיות של ה-Smart, מתכווננות לגובה ולרוחב, ופריקות להובלה נוחה. לילדים קיימת אופציה למשענות ידיים עם מגני ביגוד קצרים וכריות ידיים, לעומקי מושב בין 47-29 ס"מ ורוחבי מושב מ-36-29 ס"מ.

משענות הרגליים והרגליות הסטנדרטיות של ה-Smart, מתכווננות ברוחב וסובבות פנימה והחוצה, או מציעות משטח רגליות אחיד, המתכוונן לזווית, לגובה ולעומק. ה-Smart מציע משענות רגליים ידניות, מתרוממות ומתכווננות לתנוחה אופקית, עם ריפוד לברך ורפידה לשוק, לצד משענות רגליים חשמליות, עם רפידה לשוק וריפוד לברך, ורגליות מתכווננות לזווית. למשענות הרגליים מתלים המתכווננים לרוחב, לפי דרישה.

יתרונות נוספים

לכסא הגלגלים יחידת הובלה קומפקטית, בזכות משענת הגב המתקפלת קדימה, משענות הרגליים ומשענות הידיים הפריקות. לשיפור ההובלה, מציע ה-Smart גם וו קשירה (במדף המטען), שמאבטח את הכסא במקומו בכלי הרכב.

smart_code994.jpg

ל-Smart עזרים רבים נוספים, ביניהם: מדף המטען השימושי המאפשר להוביל שקיות לאחר קניות, מגני התזה לגלגלים האחוריים, משענות ראש, מחזיק מקל הליכה, מתקן לעלייה לשפת מדרכות, חגורות ושולחן טיפולי. תאורת ה-Smart כוללת פנסים קדמיים המצוידים במסגרת מתכת כהגנה בפני התנגשות. ניתן למקם אותם בתנוחות שונות על מסגרת המושב. כך הם אינם מכוסים על ידי משענות הרגליים כשהן סובבות כלפי חוץ, ברוחב מושב גדול יותר.

מידע טכני

 • עומק המושב: 40-50/ 29-47 ס"מ.
 • רוחב המושב: 38-55/ 29-36 ס"מ.
 • רוחב כללי: 63/ 73 ס"מ. (רוחב חיצוני כולל גלגלים - כ 19 ס"מ תוספת לרוחב הפנימי)
 • מרחק נסיעה ממוצע: 40 ק"מ.
 • משענות ידיים: פריקות טלסקופיות.
 • רגליות: סובבות פריקות פנימה והחוצה/ רגליות מתרוממות מכניות או חשמליות.
 • טילט: מכני או חשמלי.
 • משענת גב: הטיה מכנית או חשמלית.
 • משקל נשיאה מירבי: 140 ק"ג.
 • מותג גרמני.
       
זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים
יצרן: MEYRA
ספק: chem shikum - לחץ לצפייה במוצרי הספק
*ישנה אפשרות לאיסוף עצמי ללא דמי משלוח,
 תוכל לבחור באפשרות זו בסל הקניות.
מדוע כדאי לקנות באתר "העיקר הבריאות"
איכות השירות מלווים אותך עד שתהיה מרוצה לחלוטין מהמוצר שרכשת
קניה מאובטחת העסקה מוצפנת בפרוטוקול אבטחה מחמיר ביותר
עסקה בטוחה התחייבות לאספקת המוצר או להחזר כספי
מסחר הוגן אנו פועלים תחת פיקוח מחמיר של "אמון הציבור"

מאמרים קשורים מאמרים קשורים

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות