whatsapp
מוצרי ספיגה לגיל השלישי
מוצרי ספיגה לגיל השלישי

מוצרי ספיגה לגיל השלישי

בגיל השלישי ישנם שינויים פיזיולוגים רבים, ושכיחות בעלייה במחלות כרוניות, אחת התופעות השכיחות בגיל השלישי היא: בריחת שתן. 1מתוך 3 מבוגרים יסבול מבריחת שתן, והבעיה לרוב נמצאת בשכיחות גבוה פי שתיים אצל נשים. הגורמים לבריחת שתן כוללים: היסטוריה משפחתית לתופעה, בעיות מולדות (לדוגמא: חסימה בשופכה, פגמים בהתפתחות מערכת העצבים, פגמים בהתפתחות מערכת השתן ופגמים בהתפתחות חוט השדרה), עצירות (בעיה הנמצאת בשכיחות גבוה בגיל הזהב), היפרתירואידיזם, סוכרת, מצבי לחץ ודחק, טראומות עבר, הפרעות שינה, מעבר דירה או מעבר לבית אבות, ערמונית מוגדלת, צניחת רחם, סיבוך בעקבות ניתוח או הקרנות לערמונית, שרירי שלפוחית חלשים, סוכרת תפלה Diabetes) insipidus), אפילפסיה, דלקת בשלפוחית השתן, סרטן בשלפוחית השתן, ומחסור בהורמון ואזופרסין (vasopressin). כמו כן, בעיות, הפרעות ומחלות שונות בגיל הזהב עלולות גם כן לגרום לחוסר שליטה בסוגרים, כגון:  מבוגרים תשושי נפש, נכים, מוגבלים, חולי אלצהיימר, פרקינסון וכדומה אשר להם אין שליטה על שלפוחית השתן ופעילות המעיים או בשל מצבם הגופני אין ביכולתם להגיע לשירותים, זקוקים לעזרה חיצונית אשר תמנע מהם מלהגיע למצב בו הם ירגישו מבוכה, אשמה ובושה בשל מצב גופני שלא בשליטתם.
המצב של חוסר שליטה גורם לבושה גדולה, בטחון עצמי ירוד, הימנעות מאירועים חברתיים ואף דיכאון. המצב הינו מצב מביך אינך יודע מתי ואיפה הבעיה תחליט לצוץ. בשל כך אנשים רבים נמנעים מלגשת לרופא. בעזרת מוצרי ספיגה מיוחדים לגיל הזהב, אותם ניתן לרכוש ללא מרשם רפואי ניתן לטפל בבעיה בקלות ולחזור לחיות חיים נורמאלים ומאושרים.
 
חיתולים למבוגרים: החיתולים מיועדים למבוגרים אשר אין ביכולתם לשלוט על שלפוחית השתן, המעיים, קשישים סיעודיים, נכים, חולי אלצהיימר, תשושי נפש, מוגבלים פיזית או נפשית בעלי חוסר יכולת לדבר או להביע את עצמם בצורה ברורה בכדי להגיד שהם זקוקים  להגיע לשירותים. קיימים חיתולים חד פעמיים נוחים, זולים, היגייניים  או רב פעמיים לשימוש חוזר, אותם ניתן לכבס ובכך גם בדרך עקיפין למנוע זיהום סביבתי הנוצר משימוש חד פעמי בחיתולים. החלפת החיתול תעשה לרוב על ידי המטפל, או הצוות הרפואי האחראי על הקשיש. לאחר החלפת החיתול יש צורך להשתמש בטלק או שמן מיוחד בכדי למנוע פריחות, אקזמות, גירוי עור ואדמומיות. בחירת חיתולים למבוגרים צריכה להתאים למבנה גופו, חיתול בעל יכולת ספיגה התואמת את מצבו של האדם, חיתולים למבוגרים ליום וחיתולים ללילה. קיימות חברות רבות המיוצרות חיתולים למבוגרים במחירים שונים, לכן מומלץ לערוך סקר שוק ולמצוא את החיתול התואם לאדם גם פיזית וגם כלכלית. 
מוצרי ספיגה נוספים היכולים לעזור בבעיית בריחת שתן ואי יכולת שליטה על סוגריים, כוללים: מכנסוני מגן, סדין חד פעמי, סופגן, שקית שתן חד פעמית לגבר ועוד.  
 
                   
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
מהם הגורמים לבריחת שתן אצל גברים? איך מטפלים בבעיית בריחת שתן אצל גברים בשינה? מידע על בריחת שתן אצל גברים לאחר ניתוח ערמונית. כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.
תחתונים וחיתולים למבוגרים עוזרים מאוד לכל אדם שמאבד את השליטה בסוגרים, קימות חברות רבות המשווקות תחתונים וחיתולים ולכן חשוב מאוד לבדוק את מגוון המוצרים והמחירים ...
בחירת חיתולים למבוגרים עשויה להיות מבלבלת, אך יש לנו טיפים חיוניים שיעזרו לכם למצוא את החיתולים למבוגרים המתאימים ביותר עבור הצרכים שלכם ואורח חייכם
חוסר השליטה חלקי או מלאה הוא לא דבר שיש להתבייש בו כיום חיתולים או תחתונים למבוגרים מאפשר לאדם להמשיך בחיי השגרה בצורה עצמאית כמכניסים שאת חוסר השליטה לשליטה.

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות