whatsapp
מוצרי ספיגה לגיל השלישי - הפיתרון לבריחת שתן
מוצרי ספיגה לגיל השלישי - הפיתרון לבריחת שתן

מוצרי ספיגה לגיל השלישי

 
כשמגיעים לגיל מבוגר מתרחשות תופעות פיזיות רבות בגופנו. כולנו מקווים לזכות בזקנה מאושרת ובריאה, עם מינימום של ירידה בתפקוד, אולם עלינו להיערך לשינויים שיחולו בנו מבעוד מועד.
לצערנו, מעבר לאפשרות של ירידה בתפקוד הקוגניטיבי, עם הגיל עלולים להתפתח גם קשיים שונים בשליטה במוטוריקה הגסה והעדינה, וגם בשליטה על הסוגרים. אולי אתם מכירים זאת מקרוב מתוך היכרות עם בן משפחה קשיש או מעצמכם.
 
החדשות הטובות הן, שמלבד טיפול רפואי מתקדם, אפשר למצוא היום בשוק שפע של אביזרים שיכולים להקל על החיים בגיל הזהב.
ניקח לדוגמה את נושא בריחת השתן: קשישים רבים סובלים ממנו, וגם צעירים יותר (עקב בעיות רפואיות). ההערכה היא שמהבעיה סובלים כל אחד מתוך שלושה מבוגרים (!). לבעיה הפיזית הנפוצה הזאת מצטרפת לא פעמים בושה. הסיבות לבריחת שתן יכולות להיות רבות: חולשת שרירי השלפוחית, מחלות שונות, תרופות מסוימות, פגיעה עצבית שמשבשת את ההודעה למוח על שלפוחית מלאה או מרוקנת ועוד. במקרים הקלים היא מתרחשת רק בשעת מאמץ כמו שיעול, עיטוש, מאמץ פיזי או צחוק ובמקרים הקשים מדובר על איבוד שליטה על סוגרי השתן והצואה, כמו שקורה לעתים קרובות אצל קשישים סיעודיים.
בעיית השליטה על הסוגרים נפוצה יותר בקרב נשים, עקב התרופפות רצפת האגן. עם זאת, חשוב לציין כי התרופפות או איבוד השליטה בסוגרים אינם נחשבם למחלה בפני עצמה אלא כתופעת לוואי של בעיות אחרות, ולרוב אפשר למצוא לה טיפול רפואי מצוין שיצמצם או יעלים אותה כליל. כדאי לדאוג לכך שהאדם הסובל ממנה יתגבר על הבושה והמבוכה הכרוכות לעתים בתופעה ויפנה לרופא.
 
גם אם הקשיש פונה לטיפול רפואי, הפחד מ"תאונות" יכול לגרום לו להגביל את חייו - הוא יחשוש לצאת מהבית לזמן ממושך או להיפגש עם אנשים. החששות האלו מובנים בהחלט, אבל אין בהם צורך כיוון שיש היום חיתולים מיוחדים למבוגרים המיועדים בדיוק לשם כך - ספיגת "תאונות". עוד אפשר להשיג סדינים מיוחדים המיועדים לספיגת שתן, פדים ואפילו תחתונים מיוחדים וסופגים.
כדי לבחור במוצר הספיגה הטוב ביותר יש לקחת בחשבון את מבנה הגוף הספציפי של המבוגר, את כמות הצרכים שעלולה לצאת בכל פעם, את שעות הפעילות שלו ואת אופי הפעילות שלו – האם הוא מסתובב מחוץ לבית? האם הוא מרותק למיטתו? וכמובן חשוב שהמוצר יהיה נוח, ולא יגביל את פעילותו.
 
באתר שלנו אנו מציעים מבחר הולך וגדל ושל אביזרי עזר למבוגרים הנמצאים בביתם או במוסד בית אבות, בהם גם מוצרי ספיגה שונים ואיכותיים. המכנסון מתוצרת גן עידן פרימיום, לדוגמה, נותן פתרון מצוין לבריחת שתן (הוא יכול לספוג עד ליטר אחד של שתן) ומאפשר העברת מטופל סיעודי ממקום למקום או יציאה של המבוגר לטיול ללא חשש. עוד מוצר שכדאי שיהיה תמיד בכל בית של מבוגר הסובל מאי שליטה על הסוגרים הוא סדין לספיגת נוזלים. מדובר בחבילה של סדינים חד-פעמיים, ששמים מעל או מתחת למצעי המיטה, לפי העדפת הישן, ומבטיחים ספיגה של שתן ללא הרטבת המצעים או המזרן שמתחת.
 
בשילוב של טיפול רפואי ושימוש במוצרי ספיגה כמו אלה שהזכרנו למעלה ועוד, יוכל המבוגר ליהנות מחיים פעילים ככל שאפשר ללא חרדה או בושה מ"תקלות". מאחלים לכם ולקרוביכם "גיל זהב" בריא, פעיל ומאושר.
             
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
בחירת חיתולים למבוגרים עשויה להיות מבלבלת, אך יש לנו טיפים חיוניים שיעזרו לכם למצוא את החיתולים למבוגרים המתאימים ביותר עבור הצרכים שלכם ואורח חייכם
אובדן השליטה על הסוגרים היא אחת המצוקות הנגרמות בעת זקנה וזאת כתוצאה מבעיות בריאותיות שונות, מוצרי ספיגה מתאימים יכולים לשפר בצורה חדה את מצב הרוח...
תחתונים וחיתולים למבוגרים עוזרים מאוד לכל אדם שמאבד את השליטה בסוגרים, קימות חברות רבות המשווקות תחתונים וחיתולים ולכן חשוב מאוד לבדוק את מגוון המוצרים והמחירים ...
כיום יש בשוק מגוון מוצרי ספיגה שעוזרים מאוד לאנשים הסובלים מבעיות שליטה בסוגרים ניתן לבחור מוצרים רבים ...

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות