whatsapp
מוצרי ספיגה לקשישים
מוצרי ספיגה לקשישים

מוצרי ספיגה לקשישים


אובדן שליטה על הסוגרים אובדן יכולת התפקוד כולה, היא אחת המצוקות הנגרמות בעת זקנה כתוצאה מבעיות בריאותיות שונות. כדי להתגבר על הבעיה ולשמר יכולת תפקוד אופטימאלית ניתן להשתמש במגוון מוצרי הספיגה או לשפר את הרגלי התזונה ולצרוך תוספי מזון מתאימים. עבור טיפול בקשישים אשר מאבדים לחלוטין את היכולת לתפקד באופן עצמאי, משמשים אמצעים אלה בעיקר לשמירה על ההיגיינה הבסיסית. אולם במקרים אחרים, עשויה בעיית תפקוד הסוגרים, להעיב על תפקוד אדם, שחוץ מבעיה זו מתפקדים באופן עצמאי יחסית ומסוגלים לנהל חיים אקטיביים. הבעיות שעשויות לנבוע מבריחות שתן או אי שליטה על פעילת המעיים, עשויות לגרום לבעיות היגיינה קשות לגירויים או לפריחות מסוגים שונים.
 
מוצרי הספיגה למבוגרים מציעים מגוון אפשרויות בהתאם לאופי הבעיה ולהיקף שלה. מרבית המוצרים מבוססים, בדומה לחיתולי הילדים, על נוזלים מסוגים שונים, הנמצאים בתוך אמצעי הספיגה ומאפשרים את ספיגתו והפיכתו לג'ל, כך שכמות רבה ככל הניתן מההפרשות תיספג באמצעי הספיגה ותמנע גירויים בעור ותפרחות מסוגים שונים.
 
חיתולים למבוגרים מאפשרים את יכולת הספיגה הגבוהה ביותר מבין אמצעי הספיגה, החיתולים מיועדים במקרים רבים עבור טיפול בקשישים באופן מלא על ידי מטפל בבתי אבות או בית החולים השונים. אולם ניתן להשתמש בהם גם באופן עצמאי. חיתולים חד פעמיים מחייבים לבישה יחידה של החיתול וחייבים קניה רציפה של החיתולים והחלפתם בתדירות גבוהה. החיתולים הרב פעמיים מאפשרים שימוש חוזר במוצר לאחר הכביסה. בעת השימוש בחיתול יש לבחון כי לא נוצרת תפרחת במגע הנוזל שנוצר לאחר ההפרשות לבין העור.
 
 קשישים אשר רמת התפקוד ושליטתם על הסוגרים טובה יותר, אך עדיין סובלים מבריחת שתן משמעותית, צריכים להשתמש בתחתוני ספיגה המאפשרים יכולת ספיגה גבוהה יחסית, אך מאפשרים תפקוד רגיל ונוח. תחתוני ספיגה נראים כמעט כמו תחתונים רגילים ונלבשים באופן דומה. בעת רכישת תחתוני ספיגה יש לבחון את מידת התאמתם הן מבחינת מידת התחתונים והן מבחינת כושר הספיגה, ישנם תחתוני ספיגה רבים בעלי יכולת ספיגה משתנה וחשוב להתאים את תחתוני הספיגה לפי מידת הצורך.
 
בעיות קלות יותר של בריחת שתן עשויה לגרום במקרים רבים לחוסר נעימות בחברה, או במהלך הלילה. לכן במקרים של בעיות קלות של שליטה על הסוגרים, ניתן להשתמש באמצעי ספיגה מאסיביים פחות, כגון פדים וסופגנים. אמצעים אלה הם בעלי יכולת ספיגה נמוכה בהרבה, אולם הם כמעט ולא מורגשים ביחס לתחתוני הספיגה והחיתולים.
 
תזונה נכונה ותוספי מזון למבוגרים
 
בעיות בריאותיות של קשישים רבים עשויות לנבוע מתת תזונה או מתזונה לקויה שמקורה בסיבות שונות, הן בריאותיות והן נפשיות. שינויים בהרגלי הצריכה של קשישים עקב סיבות שונות, שעשויות להיות קשורות למוות של בן זוג או צמצום הפעילות היומיומית אשר מביאים לדיכאון וחוסר תיאבון. בנוסף לכך הזדקנות הגוף לחוסר יכולת הגוף לספוג ונצל מינרלים וויטמינים שונים. 
 
תוסף התזונה אנשור פלוס אדוונס תורם לשיפור אורך החיים של קשישים הסובלים מתת תזונה או תזונה לקויה, מעבר לכך אנשור פלוס אדוונס מגביל את כמות הנוזלים בגוף ובכך מסייע לקשישים הסובלים מבעיות של בריחת שתן. אינשור הוא משקה המכיל בתוכו כמות מרוכזת וגדולה במיוחד של חלבונים וויטמינים ומינראלים, המהווים מבחינה תזונתית תחליף לארוחה שלמה. עבור קשישים רבים מהווה תוסף תזונה זה מרכיב משמעותי בשיפור רמת התזונה. 
 
 
           
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
מהם הגורמים לבריחת שתן אצל גברים? איך מטפלים בבעיית בריחת שתן אצל גברים בשינה? מידע על בריחת שתן אצל גברים לאחר ניתוח ערמונית. כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.
אובדן השליטה על הסוגרים היא אחת המצוקות הנגרמות בעת זקנה וזאת כתוצאה מבעיות בריאותיות שונות, מוצרי ספיגה מתאימים יכולים לשפר בצורה חדה את מצב הרוח...
בחירת חיתולים למבוגרים עשויה להיות מבלבלת, אך יש לנו טיפים חיוניים שיעזרו לכם למצוא את החיתולים למבוגרים המתאימים ביותר עבור הצרכים שלכם ואורח חייכם
תחתונים וחיתולים למבוגרים עוזרים מאוד לכל אדם שמאבד את השליטה בסוגרים, קימות חברות רבות המשווקות תחתונים וחיתולים ולכן חשוב מאוד לבדוק את מגוון המוצרים והמחירים ...

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות