whatsapp
מדרסים מונעי ריח
מדרסים מונעי ריח

מדרסים מונעי ריח!

בממוצע מבלה האדם כ-12 שעות בתוך הנעליים, באם נעלי עבודה, נעלי עקב ואז בתוך נעלי ספורט בחדר הכושר, שהוא חוזר הביתה, בערב חורף קר הוא נועל גם את נעלי הבית שלו. הריצות, הסידורים, ההליכות, הפעילות הגופנית בחדר הכושר ועוד, עושים את שלהם, הזיעה גוברת, הרגל מזיעה, הגרב כבר נדבקת לכף הרגל מרוב רטיבות והריח גודל בכל יום. אתה מגיע הביתה מוריד את הנעליים ומבין שהריח הלא נעים שמתפרץ לחדר הוא כתוצאה מהנעליים שנעלת כל היום. ניסית כבר לרסס אותם עם ספריי לכפות הרגליים, ספריי לנעליים, הבושם של אשתך והדאודורנט שלך, אך שום דבר לא עוזר, גם כואבות לך הרגליים אחרי כל המאמץ וגם הריח לא נעים כלל וכלל.
אך אל דאגה הפתרון לכאבי הרגליים והריח הלא נעים הנודף מהם, נמצא בהישג יד.
כיום, ניתן לרכוש מדרסים מיוחדים אשר עוזרים במניעת הריח הלא נעים ובנוסף הם אנטיבקטריאלים ועוזרים במניעת התפתחות זיהומים, יבלות ודלקות בכפות הרגליים.
מדרס באופן כללי הוא אביזר טכני מיועד לעזור לחלק את עומס כפות הרגליים בצורה מאוזנת. אך למדרס יש יתרונות מרובים מלבד חלוקת עומס כף הרגל בנעליים, המדרסים עוזרים לשפר את היציבה, במניעת בעיות, הפרעות ומחלות רבות העלולות לגרום לנזקים בכפות הרגליים, גב ועומד השדרה, המדרס מסייע בתיקון מנח העצמות אבנורמלי בכפות הרגליים אשר נפגם עקב בעיה מולדת או נרכשת, באמצעות המדרס אפשר לעמוד יותר טוב, ללכת מבלי לחוש כאב, הזרמת דם תקינה לכפות הרגליים, דבר המסייע בעיקר לאנשים הסובלים מבעיית פלטפוס (רגל שטוחה), מבעיית קשת ארכית גבוהה, מחלות פרקים,  סוכרת ועוד. כמו כן, חולי סוכרת זקוקים למדרסים מיוחדים, מלבד יכולת המדרסים לעזור להם בהזרמת דם תקינה לכפות הרגליים, עוזרים המדרסים גם  במניעת היווצרות פצעים וכיבים  בכפות הרגליים, תופעה השכיחה בחולי סוכרת, אשר אם היא לא מטופלת עלולה לגרום לקטיעת כף הרגל.
אך המדרסים אינם מיועדים רק למצבי חולי, המדרסים נחוצים מאוד לחיילים ולספורטאים, כיוון, שהמדרס עוזר לבלום זעזועים ולמנוע נקעים העלולים להיגרם מפעילות ספורטיבית, כגון: ריצה, קפיצה, ספינינג וכדומה ועל ידי כך עוזר לשפר ביצועים, מונע שברי מאמץ הנגרמים מפעילות ספורטיבית מוגברת ועוד. המדרס עוזר בתמיכת רקמות כף הרגל, מונע היווצרות שלפוחיות ויבלות בכפות הרגליים.
 
כיצד בוחרים מדרס?
כיום ניתן לקנות מדרסים הנקראים "מדרסי מדף" כמעט בכל חנות נעליים. אך מדרסים אלו מותאמים רק במידה ולא בהתאמה אישית. על מנת שהמדרס יהיה יעיל ככל שאפשר, מומלץ לרכוש מדרס בהתאמה אישית. על מנת לרכוש מדרס בהתאמה אישית, יש צורך לעבור "בדיקה ביומכאנית" או באמצעות "הכפפה הפולימרית". ישנם סוגי מדרסים רבים בעלי תכונות שונות, ישנם מדרסים המיועדים לנשים, לגברים, לילדים, לחולי סוכרת, מדרסים מעור בשילוב לטקס אנטי בקטריאלי אשר עוזרים במניעת ריחות מהנעליים ומהגרביים. המדרס צריך להיות מותאם למבנה כף הרגל, למבנה הנעליים (צרות, רחבות ועוד).
באמצעות מדרסים מונעי ריחות ניתן לפתור שתי בעיות בבת אחת, גם לפתור את בעיית כאבי הרגליים והגב ולמנוע היווצרות בעיות עתידיות בכפות הרגליים וגם אחת ולתמיד למנוע את הריחות הלא נעימים מהנעליים.
 
 
         
חזרה לרשימה
מאמרים נוספים מאמרים נוספים
מדרסים לחולי סוכרת מותאמים באופן אישי לכל אדם בהתאם למבנה ולמידת כף רגלו. ניתן להתאים לחולה הסוכרת מדרס באופן אישי באמצעות בדיקה הקרויה בדיקה ביומכאנית בבדיקה זו יוצרים מפה של מוקדי הלחץ בכף הרגל וכך יוצרים מדרס אישי תואם לכף רגלו של האדם החולה בסוכרת
ציוד אורטופדי לילדים ילדים מאפשר לילדים שנזקקים לטיפול או לציוד אורטופדי לילדים בגלל מום מולד שמחייב אותם לבצע תרגילי פיזיותרפיה שונים להיעזר במוצרים ובאביזרים שונים שיספקו תמיכה לגופם
למי מיועדים המדרסים? מה תפקיד המדרסים? כיצד מחליטים איזה מדרס מתאים? לכל שאלה תשובה.
יבלות בכפות הרגלים נחשבות לנגעים הכי שכיחים באוכלוסיית העולם כיצד מטפלים? כיצד מונעים? טיפים חשובים בנושא...

בטרם רכישת מוצר או תכשיר רפואי והתחלת השימוש בו, מומלץ להיוועץ במומחה שירותי בריאות מוסמך לגבי מטרות השימוש במוצר, אופן השימוש בו, תופעות הלוואי והאינטראקציה שלו עם תכשירים רפואיים אחרים. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר רפואי. המידע באתר העיקר הבריאות אינו משמש חוות דעת או הנחיה רפואית ואינו יכול לשמש תחליף להתייעצות עם רופא / פיזיותרפיסט / תזונאי / מרפא בעיסוק / רוקח ו/או מומחה מוסמך אחר.

כל אחד מספקי המוצרים באתר קובע את עלויות המשלוח בהתאם להחלטתו, ספק המוצרים רשאי לקיים מבצע באתר הכולל זיכוי וביטול דמי המשלוח. במידה וההזמנה כוללת מוצרים מספקים שונים ישלם המזמין דמי משלוח בגין כל הזמנה בנפרד בהתאם להחלטת הספקים השונים.
אין בשיחת הטלפון, לשם רכישת המוצר, משום ייעוץ מקצועי בתחום הנגישות. בכל מקרה של התלבטות לגבי מידת התאמת המוצר אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי מיועץ נגישות מוסמך.

נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות